Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.011
Cevap
234
Favori
1.024.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: delimavii67

4.3 için jb çımış diye duydum doğruluk payı varmıdır? ama tethered miş

Henüz çıkmadı. Tetharet i jb olarak görmüyorum zaten.
  • Güzel konu olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serif61

amerıka dan sım kıltlı iiphone 4 alcam 400 dolar nasıl fıyat ıyımı
    :P

saka saka unlock konusuna hep boyle sacma sorular soruyolarya

bende bır denıyeyım bakalım nasıl oluyormus dedım aslında emegıne tsk edeyım dıye mesaj yazıyorum ama espırısınıde yapalım dedım

saol arkadasım guzel calısma ben bunların hepsını kullanıyorum
    bılmeyen arkadaslar ıcın guzel kaynak olmuş

bır tane muhtesem bır programda ben yazayım kesınlıkle deneyın derım adı
    springtomize

ne ıse yarıyor dıyorsanız bircok ıse yarıyor ama aklımda kalanlardan bırkacı menudekı ıkonları ıstedıgınız boyutta yapıyor ıster kucuk ıster cok buyuk
    kılıt ac yazısını degısebılıyorsunuz
    cok ozellıgı var kesınlıkle deneyın derım yuklşeyınce ayarlar ıcıne gelıyor ordan ıstedıgınız ayarı yapabılırsınız xsellize reposunda mevcut
    saygılarımla

Springtomize eklemiştim. Geri sildim.ve açıklamasınıa başlığa yazdım. Telefonumu Çok ilginç bir hale getirdi.
    ss ekliyorum. Mesela neye girersem gireyim ekran şekildeki hale geliyordu ve hiç müdahale edemedim.Yoğun çabalarım sonucunda iphone a ifunbox ile bağlandım ve dosya arama bölümüne Sprintomize yazdım. çıkan bütün dosyaları sildim. ve telefon düzeldi.Bu siyahlık iphonenun tamamen ekranı. o küçülen bölgeye müdahale edemedim. Bu hale gelmesinin sebebide springtomize de yanlışlıkla yaptığım ama hatırlamadığım bir ayar değişikliği.
    Bu arada ilk yazdığınızı okuyunca Az daha Konuyu Siliyodum
    Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel

• bendende güzel bir tavsiye gelsin bari.
    AndroidLock XT : android şeklinde telefon kilidi oluşturma süper bir olay istediğiniz şekli veriyorsunu telefon o şekli doğru yapınca açılıyor.ama dikkat edin parola şeklini unutmayın sonra bulmak sıkıntılı baya:)))
    kaynak : insanelyi repo

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

Orijinalden alıntı: serif61

amerıka dan sım kıltlı iiphone 4 alcam 400 dolar nasıl fıyat ıyımı
    :P

saka saka unlock konusuna hep boyle sacma sorular soruyolarya

bende bır denıyeyım bakalım nasıl oluyormus dedım aslında emegıne tsk edeyım dıye mesaj yazıyorum ama espırısınıde yapalım dedım

saol arkadasım guzel calısma ben bunların hepsını kullanıyorum
    bılmeyen arkadaslar ıcın guzel kaynak olmuş

bır tane muhtesem bır programda ben yazayım kesınlıkle deneyın derım adı
    springtomize

ne ıse yarıyor dıyorsanız bircok ıse yarıyor ama aklımda kalanlardan bırkacı menudekı ıkonları ıstedıgınız boyutta yapıyor ıster kucuk ıster cok buyuk
    kılıt ac yazısını degısebılıyorsunuz
    cok ozellıgı var kesınlıkle deneyın derım yuklşeyınce ayarlar ıcıne gelıyor ordan ıstedıgınız ayarı yapabılırsınız xsellize reposunda mevcut
    saygılarımla

Springtomize eklemiştim. Geri sildim.ve açıklamasınıa başlığa yazdım. Telefonumu Çok ilginç bir hale getirdi.
    ss ekliyorum. Mesela neye girersem gireyim ekran şekildeki hale geliyordu ve hiç müdahale edemedim.Yoğun çabalarım sonucunda iphone a ifunbox ile bağlandım ve dosya arama bölümüne Sprintomize yazdım. çıkan bütün dosyaları sildim. ve telefon düzeldi.Bu siyahlık iphonenun tamamen ekranı. o küçülen bölgeye müdahale edemedim. Bu hale gelmesinin sebebide springtomize de yanlışlıkla yaptığım ama hatırlamadığım bir ayar değişikliği.
    Bu arada ilk yazdığınızı okuyunca Az daha Konuyu Siliyodum

bılmıyorum versıyonunuz nedır ama benım versıyon 4.1 ve hıcbır yerınde sorun yok muhtesem calısıyor
    belkı sızın versıyonunuzdan dolayı calısmamıs olabılır ama benım ip4 4.1 versıyon ve i4 de daha once denedıgım ve cogu programda calısmıyan
    ozellıkler bunda clısıyor ornegın ıkonları kucultme olayı baska bır proda denemıstım calısmamıstı ama bunda sorunsuz calısıyor hatta bırse ss atayım sıze barıhttp://img64.imageshack.us/i/14753392.gif/
    http://img59.imageshack.us/i/26297196.gif/

• quote:

Orijinalden alıntı: abdsev

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger
    İnternetden direk ipoda sarki indirme programini bulamadim bir turlu

MusicMEow

Bu programla şarkı sadece telefona iniyor. Şarkıyı direk Ipod uygulamasının içine atamıyoruz. Henüz böyle bir uygulama yok diye biliyorum. Yourtube adli program video'yu ipod'un içine atabiliyor. Mp3 atma olayını mobil substrate desteklemiyor diye okumuştum. Böyle bir programı uzun zamandır bekliyorum. İnş yazarlar.

Bu arada uygulamalar icin teşekkürler.

Paylaşım için teşekkürler, süper olmuş.

Bu arada aradığınız program pwntunes olabilir mi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: systemstyle
    Teşekkürler güzel paylaşım olmuş, ama bir sorunum var 5-SleepFX:Uyku Moduna Geçiş/Çıkış Animasyonları yükledim eğer ekranı hızlı bir şekilde kilitlerseniz devreden çıkıyor sizde böyle bir sorun varmı ?

Evet sleepfx yeni versiyonda problem var.6-7 açıp kapamadan sonra duruyor.
    Cozumu:xsellizedeki eski 1.0 versiyonunu yüklemek

Teşekkürler 1.0 sürümü ile sorunsuz çalışıyor.
  • quote:

quote:

Dun itibariyle 4.3 versiyona gecmiştim sırf pili denemek icin ama aynı hic değişen bisey yok bu gece yine 4.2.1 dönüp jb yapacam :) Hakan hocam ben cydiadan ve şemsiyeden shsh almıştım dönüş yapmak icin 4.2.1 dosyasını shift restore yaparak göstermem yeterlimi? Yada en kolay nasıl downgrade yapabilirim

Hocam pcye format atmadıysanız tinny i çalıştırın extra birsey yapmanıza gerek yok

hocam dediğiniz gibi yaptım tiny yi çalıştırdım tss serveride çalıştırdım itunesten restore kabul etti yapıyo tam sonlarında 1013 hata kodu verdi, telefonda itunede baglayın resmi var öylece kaldı. tekrar 4.3 te yüklenmiyor revovery modda takılı kaldı, ne yapmam gerek bilmemek ne kadar kötüymüş:) telefonsuzda kaldık inşallah servislik durum olmaz

• Harika bir başlık olmuş Eline aklına sağlık Hakan..
    Hemen istekde bulunayım bilenlere. Bluetooth ile dosya transferi yapılıyorsa nasıl??
    bir tek o eksik..

iyi forumlar...
  • quote:

quote:

quote:

Dun itibariyle 4.3 versiyona gecmiştim sırf pili denemek icin ama aynı hic değişen bisey yok bu gece yine 4.2.1 dönüp jb yapacam :) Hakan hocam ben cydiadan ve şemsiyeden shsh almıştım dönüş yapmak icin 4.2.1 dosyasını shift restore yaparak göstermem yeterlimi? Yada en kolay nasıl downgrade yapabilirim

Hocam pcye format atmadıysanız tinny i çalıştırın extra birsey yapmanıza gerek yok

hocam dediğiniz gibi yaptım tiny yi çalıştırdım tss serveride çalıştırdım itunesten restore kabul etti yapıyo tam sonlarında 1013 hata kodu verdi, telefonda itunede baglayın resmi var öylece kaldı. tekrar 4.3 te yüklenmiyor revovery modda takılı kaldı, ne yapmam gerek bilmemek ne kadar kötüymüş:) telefonsuzda kaldık inşallah servislik durum olmaz

oy farfara farfara ateş düştü şalvara oldum resmen :))

• quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonu kapatın itunus açık vaziyette kalsın. Daha sonra telefonun home tuşuna basili bir sekilde bilgisayatara bağlayın telefon açılacak ve iTunes a bağla işareti çıkacak bekleyin biraz daha ve arkasından bilgisayar telefonu algılayacak restore edeyimmi 4.3 e diyecek kabul et.4.3 e restore etsin...

• gerçekten çok ama çok güzel bir rehber olmuş. hepsini indirip denemek için sabırsızlanıyorum, teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

@n-hakan müthiş bir çalışma olmuş , emeğine sağlık
    ilk sayfadaki mesajlarda dikkatimi çekti ,
    cydia store bunlardan farklımı ? nasıl girebilirm

Cydia store cydia demek hocam.bi fark yok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam panik yapmayın. ilk olarak windows host dosyasına gidip oradaki apple hostlarını temizleyin.daha sonra işlemi tekrar yapın.

• Valla denemedigim hiçbisey kalmadı hocam hostlarida silip denedim, farklı kaynaklardan araştırma yaptım hepsini uyguladım ama elde var sıfır oldu, ne yaptıysam 4.2.1 donemedim :( madem olmuyo dedim tekrar 4.3 yapayım jb bekleriz mecburen dedim oda olmadı. Bı ara kafayı siyiracaktim :) saat sabah 7 de yattım, suan itibariyle 4.3 teyim dahada ellemem, nasıl oldu bende biiyorum acıdı bana artık hehe
  • quote:

Valla denemedigim hiçbisey kalmadı hocam hostlarida silip denedim, farklı kaynaklardan araştırma yaptım hepsini uyguladım ama elde var sıfır oldu, ne yaptıysam 4.2.1 donemedim :( madem olmuyo dedim tekrar 4.3 yapayım jb bekleriz mecburen dedim oda olmadı. Bı ara kafayı siyiracaktim :) saat sabah 7 de yattım, suan itibariyle 4.3 teyim dahada ellemem, nasıl oldu bende biiyorum acıdı bana artık hehe

hakan hocam sanırım tiny 4.2.1 de hatalı, şöyle bi konu buldum
    http://forum.donanimhaber.com/m_47487256/tm.htm
  • başka siteden alıntıdır

4.3 yükledikten sonra 4.2.1 sh kaydım olmasına ragmen downgrade yapamıyorum tinyumbrellanın tüm sürümlerini denedim ama nafile 4.2.1 yüklüyor recovery de kalıyor ve mecburen tekrar 4.3 yüklemek zorunda kalıyorum.Bu arada cihaz simkilitsiz....

Yok neler yapmadım ki makinayı farklı makinalardan seksen kere 4.3 yükleyip tekrar tinyumbrella ile 4.2.1 yüklüyorum.
    hosts dosyasının Apple kısmını siliyorum pc restart ediyorum fakat sonuç aynı değişen birşey yok zaten 4.2.1 orjinal firm ware yükleniyor fakat recoveryden
    çıkmıyor çünkü apple dan sorgulama yapıyor ve sürüm 4.3 değilse dönemiyormuş Yani 4.2.1 sh lar bir işe yaramıyor.Özellikle iphone 4 te....

...
  • Anlıyorum hocam.doğru olabilir.ben hiç denemedim.sayenizde tecrübe sahibi olduk.4.1 de yaptıklarınızı denediğimde 4.2.1 den rahatlıkla düşürmüştüm versiyonu
  • quote:

başka siteden alıntıdır

4.3 yükledikten sonra 4.2.1 sh kaydım olmasına ragmen downgrade yapamıyorum tinyumbrellanın tüm sürümlerini denedim ama nafile 4.2.1 yüklüyor recovery de kalıyor ve mecburen tekrar 4.3 yüklemek zorunda kalıyorum.Bu arada cihaz simkilitsiz....

Yok neler yapmadım ki makinayı farklı makinalardan seksen kere 4.3 yükleyip tekrar tinyumbrella ile 4.2.1 yüklüyorum.
    hosts dosyasının Apple kısmını siliyorum pc restart ediyorum fakat sonuç aynı değişen birşey yok zaten 4.2.1 orjinal firm ware yükleniyor fakat recoveryden
    çıkmıyor çünkü apple dan sorgulama yapıyor ve sürüm 4.3 değilse dönemiyormuş Yani 4.2.1 sh lar bir işe yaramıyor.Özellikle iphone 4 te....

...

4.2.1 yukleyince recoveryde kaliyor dogru ancak green ile jb yaparsaniz hem recoveryden cikar hem jb yapmis olursunuz

• Arkadaslar ben 4.2.1 de aldigim SHSH kaydiyla 4.3 den rahatlikla tekrar 4.2.1 dondum. Bilgisayar yada program surumuyle ilgili bir sikinti olabilir...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.