Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.011
Cevap
234
Favori
1.025.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• kullandığın temanın adını öğrenebilirmiyim hocam saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k3vin

kullandığın temanın adını öğrenebilirmiyim hocam saygılar.

Prestige HD
  • quote:

Orijinalden alıntı: nik_furi

quote:

Orijinalden alıntı: dj_blow

quote:

Orijinalden alıntı: nik_furi

bende 4.3.2 yüklü şuan celesteyi kurdum sorunsuz resim gönderip alıyor fakat müzik nasıl gönderiliyor bir türlü beceremedim yardımcı olursanız sevinirim.

Actions Menü kurun. parça üzerine gelip basılı tutarsanız bir seçenek menüsü açılır.

Bu arada Celesteyi ücretlimi kurdunuz? 4.2.1 de çalıştıramadım bir türlü.

iyi forumlar..

ücretsiz kurdum insanelyi reposunda bulabilirsin. ayrıca actions menü kurulu telefonumda ama parça üzerine gelince sadece kopyala ve copy all to top ve to bottom çıkıyor gönderme ile ilgili birşey bulamadım.

Son kez Celeste'yi kurdum ve sim'in pin kodunu kaldırıp cihazı kapatıp açtım ve active oldu Celeste.
    Şuan resim müzik ne varsa bluetooth ile gönderip alabiliyorum.hiçbir sorun yok 4.2.1 de.

iPod içine girdikten sonra Sanatçılar diyip albüm içindeki parçanın üzerinde beklerseniz en başta Send yazar. ona bastığınızda yollayabilirsiniz.

iyi forumlar...

• quote:

iPod içine girdikten sonra Sanatçılar diyip albüm içindeki parçanın üzerinde beklerseniz en başta Send yazar. ona bastığınızda yollayabilirsiniz.

iyi forumlar...

parçanın üzerine gelmekten kastınız ne?çünkü parça üzerine gelince direk o parçayı çalmaya başlıyor..
  • Daha önce de yazmıştım yine yazıyorum.

4.3.1 İLE ACTİON MENÜ TAM UYUMLU DEĞİL. 4.3.1 DE ACTİON MENU'NUN SON SÜRÜMÜ BİRAZ EKSİK ÇALIŞIYOR. MESELA İPOD'DA SEND BUTONUNUN ÇIKMAMASI. İPOD DAKİ MÜZİKLERİ İFİLE'IN SON SÜRÜMÜ İLE GÖNDEREBİLİRSİNİZ.
    4.2.1 DE SORUN YOK.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

quote:

iyi forumlar...

parçanın üzerine gelmekten kastınız ne?çünkü parça üzerine gelince direk o parçayı çalmaya başlıyor..

Parçanın isminin üzerinde basili tutun. Yani kısa basıp çekmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rendezvous

Açma kapama düğmesine basmadan masaüstündeki ikona tıklayarak tuş kilidi yapan programın ismini hatırlayamadım.Kullanan varmı acaba?

selam masaüstünde hangi ikona dokunarak oluyor bu iş? Bende activatör var nasıl olacak orayı sağa yada sola çekince activatör iniyor çif basınca başa dönüyor yada programı kapıyorum oradan home tuşu kullanmadan tek basınca da multitasking e giriyorum yukarıya daha nasıl bir ilave edebilirim?
  • günlerdir bir problemi çözmeye çalışıyorum. eşim iP4 ben ben 3GS kullanıyorum (nasılsa alırım dedim ilk ona aldım ama 1 senedir kendime alamadım :) o da ayrı mevzu).
    kendime MyTones yükledim hemen de kullandım tam aradığım program. ama ne yaptıysam ip4 cydia sında Mytones çıkmıyor. aynı sourceslar hatta cydiayı güncelledim yeniden yükledim ıh ıh. banamısın demedi.
    program çıkmıyor.
    aynı anda ben 3gs le buluyorum search de ama ip4 te yok.
    deli oldum 4 gündür.
    sebebini ve çözümü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornist

günlerdir bir problemi çözmeye çalışıyorum. eşim iP4 ben ben 3GS kullanıyorum (nasılsa alırım dedim ilk ona aldım ama 1 senedir kendime alamadım :) o da ayrı mevzu).
    kendime MyTones yükledim hemen de kullandım tam aradığım program. ama ne yaptıysam ip4 cydia sında Mytones çıkmıyor. aynı sourceslar hatta cydiayı güncelledim yeniden yükledim ıh ıh. banamısın demedi.
    program çıkmıyor.
    deli oldum 4 gündür.

hER İki telefonunda fw versiyonu aynımıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

quote:

iyi forumlar...

Parçanın isminin üzerinde basili tutun. Yani kısa basıp çekmeyin.

Sayın @carman1tr ;
    Arkadaş yanıtlamış. aynen dediği gibi. fakat ben 4.2.1 kullanıyorum. bende sorun yok. şuan herşey normal.

iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

Orijinalden alıntı: unicornist

günlerdir bir problemi çözmeye çalışıyorum. eşim iP4 ben ben 3GS kullanıyorum (nasılsa alırım dedim ilk ona aldım ama 1 senedir kendime alamadım :) o da ayrı mevzu).
    program çıkmıyor.
    deli oldum 4 gündür.

hER İki telefonunda fw versiyonu aynımıdır?

evet ikimizin de 4.1

• N-HakaN merhaba,
    jb 4.2.1 3g cihazım var. cydia'dan indirdiğim hiç bir programı çalıştıramıyorum.ya hiç indirmiyor yada indirdiğinde ana ekrana ikon atıyor tıklıyorum açılır gibi oluyor sonra tekrar ana ekrana geri dönüyor.uyumla ilgili sorun yaşıyorum desem belki 10 adet programda denedim hep aynı oldu.applestore dan indiriyorum gayet sorunsuz çalışıyor programlar ama cydia dan beceremedim.senden ricam varsa bunun bir çaresi yada cydiadan indirebileceğim 3g cihazda 4.2.1 versyonda çalışacağından emin olduğun herhangi bir program ismi söylemen, deneme amaçlı onu indireyim çünkü şu ana kadar 1 tane bile program indiremedim.yani uyum sorunumu yoksa cydia sorunumu yaşıyorum anlayamadım.sizin emin olduğunuz programı indirebilir ve sorunsuz kullanabilirsem derimki demekki benim indirdiklerim sorunluymuş.sizin dediğinizde olmazsa ozmana tekrar bakarız çaresine.

cevabnız için şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibanez130
    N-HakaN merhaba,
    jb 4.2.1 3g cihazım var. cydia'dan indirdiğim hiç bir programı çalıştıramıyorum.ya hiç indirmiyor yada indirdiğinde ana ekrana ikon atıyor tıklıyorum açılır gibi oluyor sonra tekrar ana ekrana geri dönüyor.uyumla ilgili sorun yaşıyorum desem belki 10 adet programda denedim hep aynı oldu.applestore dan indiriyorum gayet sorunsuz çalışıyor programlar ama cydia dan beceremedim.senden ricam varsa bunun bir çaresi yada cydiadan indirebileceğim 3g cihazda 4.2.1 versyonda çalışacağından emin olduğun herhangi bir program ismi söylemen, deneme amaçlı onu indireyim çünkü şu ana kadar 1 tane bile program indiremedim.yani uyum sorunumu yoksa cydia sorunumu yaşıyorum anlayamadım.sizin emin olduğunuz programı indirebilir ve sorunsuz kullanabilirsem derimki demekki benim indirdiklerim sorunluymuş.sizin dediğinizde olmazsa ozmana tekrar bakarız çaresine.

Winterboard indirip denermisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: efesb

quote:

Açma kapama düğmesine basmadan masaüstündeki ikona tıklayarak tuş kilidi yapan programın ismini hatırlayamadım.Kullanan varmı acaba?

selam masaüstünde hangi ikona dokunarak oluyor bu iş? Bende activatör var nasıl olacak orayı sağa yada sola çekince activatör iniyor çif basınca başa dönüyor yada programı kapıyorum oradan home tuşu kullanmadan tek basınca da multitasking e giriyorum yukarıya daha nasıl bir ilave edebilirim?

kardes cydia dan quicklock 2 programini indir ve kur. ana ekranda mavi renkte quicklock simgesi cikacak ona basinca ekrani kitliyor.
  • Orijinalden alıntı: N-HakaN

N-HakaN merhaba,

Winterboard indirip denermisiniz.

Bu programı indirdim.program açıldı.sanırım bu program masa üstü görüntüsünü değiştirmeğe yarıyor.açılış ekranı ve ikonların arkasında programı kullanarak bir değişim yapamadım.açılmasına açılıyor ama sanırım çalışmıyor. hala ikomların arkası siyah :)

• Bu programı indirdim.program açıldı.sanırım bu program masa üstü görüntüsünü değiştirmeğe yarıyor.açılış ekranı ve ikonların arkasında programı kullanarak bir değişim yapamadım.açılmasına açılıyor ama sanırım çalışmıyor. hala ikomların arkası siyah :)
  • Bu programı indirdim.program açıldı.sanırım bu program masa üstü görüntüsünü değiştirmeğe yarıyor.açılış ekranı ve ikonların arkasında programı kullanarak bir değişim yapamadım.açılmasına açılıyor ama sanırım çalışmıyor. hala ikomların arkası siyah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vebo

quote:

quote:

kardes cydia dan quicklock 2 programini indir ve kur. ana ekranda mavi renkte quicklock simgesi cikacak ona basinca ekrani kitliyor.

quicklock 2 ÇALIŞTI :d ilk kez çalışan bir program gördüm yaşasın :)) teşekkürler.

ee şimdi ne olucak bugüne kadar indirdiğim programların hiç birimi uygun değildi. :S

• quote:

Bu programı indirdim.program açıldı.sanırım bu program masa üstü görüntüsünü değiştirmeğe yarıyor.açılış ekranı ve ikonların arkasında programı kullanarak bir değişim yapamadım.açılmasına açılıyor ama sanırım çalışmıyor. hala ikomların arkası siyah :)

Üzerine de birde tema indirip denemelisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: vebo

quote:

quote:

quicklock 2 'yi indirdikten sonra masa üstüne gelen ikonu en alttaki 4lü ikon bölümüne koyabilirmiyiz? mesela ipod ikonu yerine?

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.