Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.011
Cevap
234
Favori
1.024.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar android platformunda juice defender diye program var, telefonun 3g ya da edge bağlantasını kapatıyo ve sizin atadığınız sürelerde açarak notification falan varsa tele geliyo, bu sayede pil ömrünü uzatıyo.

yani program 3g ve edgeyi kapalı tutuyo, atıyorum 15 dakikada bir 2-3 dakikalığına açıyo 3g ya da edge yi, telefon o 2-3 dakikada mail, facebook twitter v.s uygulamalarını güncelleme yapıyo, bu sayede internet bağlantısı surekli acık olmadığından pil ömrü uzuyo. Benzer program iphone için de var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah
    Ben bigboss'dan deneme sürümünü yükledim şuan. Deneme süresi 10 gün ve max. 2 numara engelleyebiliyorsunuz. Uygulamanın fiyatı 12$. Biraz fazla bence. Cihaz başı lisans alıyorsunuz. Lisansı yeni bir telefona taşıma ihtimaliniz yada 2-3 telefonda ortak kullanma olayı yok.

Meşgule vermesi benimde hoşuma gitmedi. Tabi başka seçenekleride var. Bunlar;
    Voicemail -> Telefonu meşgule atıyor. Aslında bu seçeneğin amacı meşgulse yönlendir kısmındaki numaraya yönlendirmek. Bu numarayı telefon'dan *67*yönleneceknumara# şeklinde belirleyebiliyorsunuz. İptalide #67#. Kullanılmayan bir numaraya yönlendirmek işe yarayabilir. Tabi bunu yaparsanız normal bir çağrıyı da meşgule atarsanız belirlediğiniz numaraya yönlenir.
    Busy Signal -> Arayan tarafta Telefon birkez çalıp kapanıyor. Meşgul gibi değil. Şebeke kesilmesi gibi oluyor.
    Accept and Hangup -> Telefon çalınca otomatik olarak açılıp 2 sn sonra arayan kişinin yüzüne kapanıyor.
    No Action -> Arka planda telefon çalıyor. Herhangi birşey hissetmiyorsunuz. Karşı taraf cevap vermiyor hissine kapılıyor.
    Accept -> Çağrı kabul ediliyor. Normalden tek farkı arayan kişinin bilgileri telefon programında gözükmüyor. Sadece iblacklist'te görebiliyorsunuz bu bilgileri.

Ayarlar kısmında vibrate diye bir seçenek var. İstiyorsanız aktif edebilirsiniz. Bu çağrı gelince küçük bir titreşim sağlıyor.

Tam olarak deneme sürümünün adresini yada paylaşabilirsen caps şeklinde koyarmısın tam sürüm telefonu donduruyor ve kilitliyor onu bir denemek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin
    mobileLog u hiçbiryerde bulamadım telefonum 4.3.1 ip4 redsnow JB li , bu veya benzeri programı nerden bulurum?

Tabiki recent call delete daha iyi

Teşekkürler N-HakaN 4.3.1. de sorunsuz çalıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realcem
    quote:

Ben bigboss'dan deneme sürümünü yükledim şuan. Deneme süresi 10 gün ve max. 2 numara engelleyebiliyorsunuz. Uygulamanın fiyatı 12$. Biraz fazla bence. Cihaz başı lisans alıyorsunuz. Lisansı yeni bir telefona taşıma ihtimaliniz yada 2-3 telefonda ortak kullanma olayı yok.

Voicemail -> Telefonu meşgule atıyor. Aslında bu seçeneğin amacı meşgulse yönlendir kısmındaki numaraya yönlendirmek. Bu numarayı telefon'dan *67*yönleneceknumara# şeklinde belirleyebiliyorsunuz. İptalide #67#. Kullanılmayan bir numaraya yönlendirmek işe yarayabilir. Tabi bunu yaparsanız normal bir çağrıyı da meşgule atarsanız belirlediğiniz numaraya yönlenir.
    Busy Signal -> Arayan tarafta Telefon birkez çalıp kapanıyor. Meşgul gibi değil. Şebeke kesilmesi gibi oluyor.
    Accept and Hangup -> Telefon çalınca otomatik olarak açılıp 2 sn sonra arayan kişinin yüzüne kapanıyor.
    No Action -> Arka planda telefon çalıyor. Herhangi birşey hissetmiyorsunuz. Karşı taraf cevap vermiyor hissine kapılıyor.
    Accept -> Çağrı kabul ediliyor. Normalden tek farkı arayan kişinin bilgileri telefon programında gözükmüyor. Sadece iblacklist'te görebiliyorsunuz bu bilgileri.

Ayarlar kısmında vibrate diye bir seçenek var. İstiyorsanız aktif edebilirsiniz. Bu çağrı gelince küçük bir titreşim sağlıyor.

Tam olarak deneme sürümünün adresini yada paylaşabilirsen caps şeklinde koyarmısın tam sürüm telefonu donduruyor ve kilitliyor onu bir denemek istiyorum.

Caps şuan koyamıyorum. Fakat Bigboss source'da var. Bigboss source normalde cydia'ya ekli geliyor. Ben yine de tam adresi veriyim. Yoksa "http://apt.thebigboss.org/repofiles/cydia" olarak ekleyiniz. Arama kısmına baş harfi küçük olacak şekilde "iBlacklist" yazdığında çıkan sonuçların içinde altında from Bigboss olanı yüklerseniz sorun çıkmıyor. Uygulama cydia üzerinden satılmıyor. Cydia'dan free indiriliyor. Satın almak istersen iblacklist uygulamasından "buy" tuşuna basıp satın alabiliyorsun. Satın alırken paypal'a yönlendiriyor.

• appstore deki paralı türkçe uygulamalarının önemlileri, installous ve apptracks sitesinde de çıkmıyor. dil antrenörü diye müthiş bir proğram var.. bunun craklisini nereden bulabiliriz?
    proğram şu;http://www.ensonhaber.com/iphone-ile-dil-ogrenin.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Soul

quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Soul

Su arkaplanda çalişan tüm programlari tek seferde kapatan program neydi bide hangi repoda?

Remove Backgraund

Cok cok sagol,activator da shake kısayoluna atadim programı,telefonu salladıgımda arkaplandaki tüm programlar kapanıyor

bu programı yükledim shake kısayoluna ekledim sallıyorum ve ekranda removed background diyor ama mesela insomnia programı açık, sallıyorum telefonu removed background çıkıyor ama insonmia programı hala açık. nerde hata var.

• quote:

Orijinalden alıntı: apopse
    appstore deki paralı türkçe uygulamalarının önemlileri, installous ve apptracks sitesinde de çıkmıyor. dil antrenörü diye müthiş bir proğram var.. bunun craklisini nereden bulabiliriz?
    proğram şu;http://www.ensonhaber.com/iphone-ile-dil-ogrenin.html

1-) Konuyla bunun ne alakası var.
    2-) Crack tarzı konular konuşmak yasak.

Tabi konuya bakmadığınıza göre ilk sayfadaki kalınca ve büyükçe olan yazıyıda okumamışsınızdır. Böyle birşey yazmanız tabi normal.

• pardon birinci sayfaya bakmamışım. bu konuyla alakalı hangi sayfada yardımcı olabilirler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdm

arkadaşlar android platformunda juice defender diye program var, telefonun 3g ya da edge bağlantasını kapatıyo ve sizin atadığınız sürelerde açarak notification falan varsa tele geliyo, bu sayede pil ömrünü uzatıyo.

yani program 3g ve edgeyi kapalı tutuyo, atıyorum 15 dakikada bir 2-3 dakikalığına açıyo 3g ya da edge yi, telefon o 2-3 dakikada mail, facebook twitter v.s uygulamalarını güncelleme yapıyo, bu sayede internet bağlantısı surekli acık olmadığından pil ömrü uzuyo. Benzer program iphone için de var mı?

bu baya iyiymiş,gören duyan ses ederse makbule gecer
  • quote:

Orijinalden alıntı: apopse

pardon birinci sayfaya bakmamışım. bu konuyla alakalı hangi sayfada yardımcı olabilirler?

Anlayışla veya Türkçe ile bir probleminiz olmadığına göre bu forumda crack konusunun yasak olduğunu anlatmanın daha başka bir yolunu nasıl bulabiliriz bilmiyorum.
  • arkadaşlar remove background, activaotr ve lockinfo yu nasıl sileceğim. cydia dan kaldıramıyorum ifonbox dan da simgelerin üstüne gelip delete dediğimde remove background un simgesi gitti ama telefona shake yaptığımda uyarı veriyor removed background diye. lock infoyu da silemedim.

nasıl olcak bu işler. zaten lock info nun ne işe yaradığını anlayamadım silmek istiyorum şimdide remove background da bi işe yaramıyor arka planda programlar açık kalıyor..
  • slm arkadaslar htc clock hd locınfoyu kurdum hersey cok guzel ıstedıgım gbı oldu ama sole bır sorunum var.sımdı ben actıvator programı kullanıyorum ve durum cubugunsa sola cek ıle ıpod kılıtlensın olarak ayarladım yanlız sole bır sorun var htc clock hdyı yaptgım zamn sola cektıgım zamn durum cubugunu kılıt ekranına donuyor ama ekran ısıgım kapanmıyor ama normalde ıpodun kendı kılıt tusunu kullanınca ısık kapanıyor anacak ben aktıvator kullandıgım ıcın actıvatordede aynı ıpodun tuşu gbı kılıtleme yaptgımda ısıgın sonmesı ıcın ne yapabılırım locınfoda hangı ayarı yapmam lazım yardımcı olacak arkadaslara sımdıden tesekkurler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bu_rock01 -- 14 Nisan 2011; 16:44:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Answér

arkadaşlar remove background, activaotr ve lockinfo yu nasıl sileceğim. cydia dan kaldıramıyorum ifonbox dan da simgelerin üstüne gelip delete dediğimde remove background un simgesi gitti ama telefona shake yaptığımda uyarı veriyor removed background diye. lock infoyu da silemedim.

nasıl olcak bu işler. zaten lock info nun ne işe yaradığını anlayamadım silmek istiyorum şimdide remove background da bi işe yaramıyor arka planda programlar açık kalıyor..

cydia-manage-packages kısmından programları bulun,sag üstte modify var ona basın remove.bu sekılde olmuyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackOssi55

CelesteBlueTooth olayini cozemedim arkadaslar , resim gondere biliorum ama muzik nasil gonderilior bulamadim yardm ederseniz sevinirm?

o kadar kisi ekledi kimse bilmiyor yani , saka gibi
  • quote:

quote:

CelesteBlueTooth olayini cozemedim arkadaslar , resim gondere biliorum ama muzik nasil gonderilior bulamadim yardm ederseniz sevinirm?

4.3.1 ise iPod'dan direk müzik gönderilmiyor. Action menu uyumsuz. Versiyon güncellemesi bekliyoruz.
    4.2.1 ise ipod'da şarkı ismine basili tut send butonu geliyor ve gönderebiliyorsun.
  • quote:

quote:

quote:

4.3.1 ise iPod'dan direk müzik gönderilmiyor. Action menu uyumsuz. Versiyon güncellemesi bekliyoruz.
    4.2.1 ise ipod'da şarkı ismine basili tut send butonu geliyor ve gönderebiliyorsun.

Eyw

• irealsms 3.0 satın aldım ancak default mesajlaşma programı olarak onu ayarladığım halde iphone'un kendi mesaj yazılımı default oluyor mesaj geldiği zaman, nerden ayarlayabilirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realcem
    quote:

Caps şuan koyamıyorum. Fakat Bigboss source'da var. Bigboss source normalde cydia'ya ekli geliyor. Ben yine de tam adresi veriyim. Yoksa "http://apt.thebigboss.org/repofiles/cydia" olarak ekleyiniz. Arama kısmına baş harfi küçük olacak şekilde "iBlacklist" yazdığında çıkan sonuçların içinde altında from Bigboss olanı yüklerseniz sorun çıkmıyor. Uygulama cydia üzerinden satılmıyor. Cydia'dan free indiriliyor. Satın almak istersen iblacklist uygulamasından "buy" tuşuna basıp satın alabiliyorsun. Satın alırken paypal'a yönlendiriyor.

Sağol kardeşim 10 gün krallar gibi kullancaz artık en ufak kasma yok

• quote:

Orijinalden alıntı: bu_rock01

slm arkadaslar htc clock hd locınfoyu kurdum hersey cok guzel ıstedıgım gbı oldu ama sole bır sorunum var.sımdı ben actıvator programı kullanıyorum ve durum cubugunsa sola cek ıle ıpod kılıtlensın olarak ayarladım yanlız sole bır sorun var htc clock hdyı yaptgım zamn sola cektıgım zamn durum cubugunu kılıt ekranına donuyor ama ekran ısıgım kapanmıyor ama normalde ıpodun kendı kılıt tusunu kullanınca ısık kapanıyor anacak ben aktıvator kullandıgım ıcın actıvatordede aynı ıpodun tuşu gbı kılıtleme yaptgımda ısıgın sonmesı ıcın ne yapabılırım locınfoda hangı ayarı yapmam lazım yardımcı olacak arkadaslara sımdıden tesekkurler....

su soruya bır cvb
  • Arkadaşlar bilen biri lockinfo kullanım rehberi yapsa çok iyi olurdu, lockinfo ile bende sorun yaşıyorum program da sorun yok ama plugin yüklemelerinde sorunlar ile karşılaşıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.