Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.011
Cevap
234
Favori
1.024.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam allah rizasi icin nasil geri 4.3.3 yapabilirim bana neyse dosya adi versen kafayi yedim walla:(((( bi sekilde vardimci olun srvisr gitim surum dusmez geri dedilir hocam
  • ya adam ne diyor.üst üste mesaj yazmanın alemi yok.
    shsh kaydı varsa tinyumbrella ile sürüm düşürebilirsin.tiny umbrella indir.telefonu tak bilgisayara.save shsh a tıkla.4.3.3 görürsen düşebilirsin.sonra start tss server a basarsın.itunes açıp orjinal 4.3.3 dosyasını shift + restore ile yüklersin.hata alırsın.fix recovery ile recovery mode dan çıkarsın.
  • kaydim yok hocam kusurada bakmayim yazmam bidaha hocam :((((
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasak01

kaydim yok hocam kusurada bakmayim yazmam bidaha hocam :((((

yanlış anlama yazma derken aynı mesajı yazma dedim.aklına takılan birşey varsa elbette yazacaksın.tiny umbrella ile denedin mi.yok muymuş shsh kaydı
  • yok mus hocam kayit :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasak01

hocam son bisi soracam gelecek 4.3.5 jb

4.3.5 sanmam untethred jailbreak çıksın.ios 5 te çıkar bence
  • anladim hocam desene buda buyle kaldi elimde tek care satmak ilginiz icin cok sagol hocam
  • Arkadaslar
    İwipe programını kullanan varmı tecrubelerini paylaşırsa çok memnun olurum
    İse yariyormu merak ettim yükledik daha sonra sildiğimiz uygulamalardan artık kalıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Arkadaslar
    İse yariyormu merak ettim yükledik daha sonra sildiğimiz uygulamalardan artık kalıyor mu

bu program tam olarak ne işe yarıyor acaba? telefona restore falan atmadan mı yapmak lazım? ben ilk yüklediğimde deneme amaçlı başlattım resim müzikleri falan sil yeterli hafıza yok uyarısı aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascal üçgeni

quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Arkadaslar

bu program tam olarak ne işe yarıyor acaba? telefona restore falan atmadan mı yapmak lazım? ben ilk yüklediğimde deneme amaçlı başlattım resim müzikleri falan sil yeterli hafıza yok uyarısı aldım.

o uyarıyı hep sonlara doğru veriyor.ama bazen telefon dolunca iwipre çalıştırıyorum bitiyor.açılma hızında iyileşme oluyor.bence yararlı bir program.
  • Arkadaşlar,

İwipe programını kullanıyorum. Telefona yuklediğim ve sonradan sildiğim bir çok program telefonda kalıntılar bırakıyor, bu dosyalar hem yer kaplıyor hemde telefonun kullanımını yavaşlatıyor.

Silme işlemi tamamıyla aktif olmayan veri alanında gerçekleşir, mevcutta kullandığınız aktif hiçbir dosya silinmez ve işlemin sonunda resim müzikleri falan sil yeterli hafıza yok uyarısı verir.

Silme işlemi sırasında şarjınızı sağlam sömürür o sebepten şarja takıp programı o şekilde çalıştırın ve program çalışırken çağrı yada msj gelirse tekrar başa döner, cihazı uçak moduna alıp o şekilde çalıştırmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otchill

Arkadaşlar,

İwipe programını kullanıyorum. Telefona yuklediğim ve sonradan sildiğim bir çok program telefonda kalıntılar bırakıyor, bu dosyalar hem yer kaplıyor hemde telefonun kullanımını yavaşlatıyor.

Silme işlemi tamamıyla aktif olmayan veri alanında gerçekleşir, mevcutta kullandığınız aktif hiçbir dosya silinmez ve işlemin sonunda resim müzikleri falan sil yeterli hafıza yok uyarısı verir.

Silme işlemi sırasında şarjınızı sağlam sömürür o sebepten şarja takıp programı o şekilde çalıştırın ve program çalışırken çağrı yada msj gelirse tekrar başa döner, cihazı uçak moduna alıp o şekilde çalıştırmanızı tavsiye ederim.

resim yada müzikleri sil uyarısı verince ne yapmamız gerekiyor peki ?

• Arkadaşlar size 2 sorum olacak.. Ipod Touch 3g 8gb kullanıyorum. Sürüm 4.2.1.

1)font değiştirmek için ilk sayfalarda adı geçen fontswap programını kurdum. programı açınca her fontun yanında ünlem işareti var. mesela system font'u içine giriyorum hepsi ünlem işaretli. herhangi birine tıkladığımda respring yapıyor fakat bi değişiklik olmuyor. bir çözümü var mı ya da önerebileceğiniz başka bir program var mı?

2)status barda pil yüzdesini görmek istiyorum. bunun için önerebileceğiniz bi program var mı (touch 3g için)? sbs settings harici bi öneri olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taxofgod

Arkadaşlar size 2 sorum olacak.. Ipod Touch 3g 8gb kullanıyorum. Sürüm 4.2.1.

1)font değiştirmek için ilk sayfalarda adı geçen fontswap programını kurdum. programı açınca her fontun yanında ünlem işareti var. mesela system font'u içine giriyorum hepsi ünlem işaretli. herhangi birine tıkladığımda respring yapıyor fakat bi değişiklik olmuyor. bir çözümü var mı ya da önerebileceğiniz başka bir program var mı?

2)status barda pil yüzdesini görmek istiyorum. bunun için önerebileceğiniz bi program var mı (touch 3g için)? sbs settings harici bi öneri olursa sevinirim.

1) android telefonumdan ornek vereyim, ayni olayi ben de kullaniyorum. fakat pc icindeki fontlarin cogunlugu uyumsuz ve cumle baslarinda garip bi isaret cikiyo. farkli bir arac kullanmani oneririm. cydiada "font" diye aratinca karsina bi cok secenek cikacaktir zaten

2)bigbiss kaynagindan batteryinfo lite denemelisin, pil sicakligini bile gosteriyor. denemedim ama yine ciydiadan "percent" veya "battery" seklinde kisa aramalarla istedigin sonuca ulasabilirsin. ama bu uygulamalari tema olanlardan yukleme yoksa sistemini tema kullanmadigin halde winterboard ile bosa yormus olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: taxofgod

Arkadaşlar size 2 sorum olacak.. Ipod Touch 3g 8gb kullanıyorum. Sürüm 4.2.1.

Bytafont kullanıyorum sikintisiz, 10 numara font programı..
    Tek kötü yani türkce font sayısı az o da cok sıkıntı olmuyor bence

• resimleri ve mesajları silemedim uyarısı verir, buda demektir ki tüm boş alanı silmiş,temizlemiş işlem bitmiştir.
  • repo lari tek tek ekledim, ancak cydia dan ismini verdiginiz seyleri aratinca bulamiyorum,
    acaba birsey mi atladim?
  • arkadaslar ustte yazilan iwipe kurdum yaptim ancak telefonda bir hizlanma olmadi, ben telefonu aldigimdan beri 4.1 gevey limerain jailbreakle kullaniyorum,,su an icin tek sorunum telefonun onceye gore cok yavaslamasi, sbsettingste onceleri uygulama acik olmazken 330 mb available memory goruyorken,simdi bu rakam 280 in uzerine cikmiyor, respring yapiyorum 300 u gecse bile en fazla yarim gun icinde yine dusuyo..bu yavaslama olayi uygulamaya girerken cikarkende gozle gorulur sekilde anlasiliyor,,telefonu eski haline getirmek icin ne yapabilirim, bir kerelik uygulayabilecegim cydia dan indirebilecegim bi uygulama varmidir?
  • Telefonu alalı 1 ay kadar oldu ve aldığımda 4.3.4 yüklü olarak geldi ve malum henüz bu versiyon jb olmadı, konuyu arada takip ediyorum ve yazdıklarınızı azımın suyu akarak okuyorum bi umut bu versiyona jb çıkar diye 4.3.5 e bile geçmedim ama çıkmıcak herhalde bu kadar sürede 4.3.5 çıktığına göre bakalım beklemeye devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: hucjo

Telefonu alalı 1 ay kadar oldu ve aldığımda 4.3.4 yüklü olarak geldi ve malum henüz bu versiyon jb olmadı, konuyu arada takip ediyorum ve yazdıklarınızı azımın suyu akarak okuyorum bi umut bu versiyona jb çıkar diye 4.3.5 e bile geçmedim ama çıkmıcak herhalde bu kadar sürede 4.3.5 çıktığına göre bakalım beklemeye devam

telefonu 0 mı aldın hocam.2.el aldıysan belki jailbreak 4.3.3 te yapılmıştır.ama sıfır aldıysan birşey diyemem

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.