Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.011
Cevap
234
Favori
1.024.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar bir tane iphone 2g 8GB aldım. Telefon 3.1.3 jailbreakli. Telefon da şuan hiçbir şey kurulu değil. Adamlar jailbreak yapmış sonra bırakmış hiçbir pro kurulmamış. Dünden itibaren ben usb ile telefondaki interneti pc'ye aktarmayı arıyordum sonunda yaptım. Ama nasıl yaptım bilmiyorum inan.
    Ayyaayya arkadaş sağolsun bir kaç şey söyledi onun dedikleri ile yaptım becerdim. İlk sorunu hallettik.

Şimdi ben bu telefona 1.sayfadaki proları kuracam ancak hangilerini destekler bilmiyorum ve nasıl kuracam onu da bilmiyorum. Daha önce iphone kullanmadım cydia'yı nasıl kullanılır bilmiyorum. Bana sıfırdan Bu iphone 2g'ye kurulması gerekli olan programları nasıl kuracağım konusunda bir arkadaş yardımcı olursa çok minnettar kalırım gerçekten.
    Ama unutmayın ki hiçbir bilgi sahibi değilim bu konuda.Yani 0'ım. Bana öğretecek sıfırdan ve telefona gerekli herşeyi kurmamı sağlayacak bir gönüllü arıyorum.

Ha oda olmadı bana cydia'yı nasıl kullanacağımı anlatacak bir konuda işimi görür. Araştırmayı severim.

Şimdiden hepinize teşekkürler.

• arkadaşlar ipod touch'a (3g 8gb iOS4.2.1) msn kurdum fakat kapatınca arkaplanda çalışmıyor doğal olarak. bunun için ztoggle diye bir multitasking programı varmış fakat onun da source'nu bulamadım. Bilen var mı ya da önerdiğiniz başka program var mı?
  • Başka ucretsiz ibluever veya demosu çalısan repo icin link varmı?
  • WiFiFofum u yükledim bi arkadaşın önerisiyle. Ama gece 3 gibi şarjdan çıkardım telefonu 4 saatte yüzde 10 eksilmiş
    Hiçbirşey kullanmadıgım wifi kapalı arka planda uygulama olmadıgı halde ?? Nedendir acaba ?

*Konum servisleri açılmış. Ama açık uygulama olmadan şarjı yer mi bilemiyorum ?
  • Xbox Teması buldum acayip bisey ilgilenen olursa Pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: -S.E.R.K.4.N-

Xbox Teması buldum acayip bisey ilgilenen olursa Pm

Buradan paylaş dostum herkes faydalansın.
  • Pm o halde =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -S.E.R.K.4.N-

Xbox Teması buldum acayip bisey ilgilenen olursa Pm

pAYLAŞTA EKLEYELİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: taxofgod

arkadaşlar ipod touch'a (3g 8gb iOS4.2.1) msn kurdum fakat kapatınca arkaplanda çalışmıyor doğal olarak. bunun için ztoggle diye bir multitasking programı varmış fakat onun da source'nu bulamadım. Bilen var mı ya da önerdiğiniz başka program var mı?

+1
  • Arkadaşlar nettv dışında güzel tv uygulaması bilen var mı? Türk kanalları için özellikle..?? Tşkler.. (tivibu düşünmüyorum)
  • Link eklemeye pek vaktim falan yok ancak söyliyim MiBox360 diye bir sey temanin adi Cydiadada var internette bir göz gezdirin pisman olmucaksiniz Lock screende gamertag cardiniz oluyor acayip
  • Merhabalar,

Benim bir sorum olacaktı.

Cydia üzerinden indirdiğim ücretli uygulamaları, aynı anda kaç telefonda kullanabilme hakkım var? Crackli uygulama kullanmak istemediğim ve 5 apple ürünü elimizde olduğu için soruyorum.

Teşekkürler.
  • Fotoğraf, video, uygulamaları şifreleyebileceğim yada gizleyebileceğim kullanışlı bi program var mı ?
    Bi kaç tane denedim ama istedigim gibi olmadı
  • Ipod touch.tan youtube harici sitelerde video izlemek icın hangi programları tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackfir3

Ipod touch.tan youtube harici sitelerde video izlemek icın hangi programları tavsiye edersiniz?

açtığın diğer konuları da takip ediyorum. tabiri caizse trollük yapmayı bırak ve kendin araştırmaya bak. herkes gibi öğrenirsin kısa zamanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya

quote:

Orijinalden alıntı: blackfir3

Ipod touch.tan youtube harici sitelerde video izlemek icın hangi programları tavsiye edersiniz?

açtığın diğer konuları da takip ediyorum. tabiri caizse trollük yapmayı bırak ve kendin araştırmaya bak. herkes gibi öğrenirsin kısa zamanda

Arkadasm laptop'umun şarji bozuldu ve bilgisayar dan girme fırsatım pek olmuyor. Cep telefonum dan griyorum ve zor oluyor . O yüzden direk foruma yazıyorum. Eğer yardmcı olacaksan ol, olmayacaksan mesajlarımı yorumlarımı görmezden gel. ;-)

• quote:

Orijinalden alıntı: w_ashburn

Fotoğraf, video, uygulamaları şifreleyebileceğim yada gizleyebileceğim kullanışlı bi program var mı ?
    Bi kaç tane denedim ama istedigim gibi olmadı

şifreleme için lockdown pro iyidir. uygulamalrı klasörleri herseyi kilit aaltına alabiliyorsun. gizlemek için ise sbsettings hide icon öz var belki işini görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Arkadaşlar nettv dışında güzel tv uygulaması bilen var mı? Türk kanalları için özellikle..?? Tşkler.. (tivibu düşünmüyorum)

Bilgisi olan var mı arkadaşlar?
  • iphone 4 4.3.3 sürümü için crak.li iblacklist nasıl kurabilirm bilgisi olan var mı ?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar nettv dışında güzel tv uygulaması bilen var mı? Türk kanalları için özellikle..?? Tşkler.. (tivibu düşünmüyorum)

Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

abi bütün kanalların uygulamalarını indir ne olacak ? fazla yer tutmuyor.
    bu nettv'nin falan ntv,atv,trt vb uygulamalardan farkı ne ki?

bir de bir arkadaş sormuştu şimdi bulamadım onu hani arkaplandaki uygulamalara bakınca kapatmak istediğimiz prog.ın üstüne basıp beklemek yerine direk üstünde silme tuşu olmasını istiyorum, hangi programı indirmem lazım ?

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.