Şimdi Ara

Cyborg R.A.T 7 Gaming Mouse İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
20.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eksik bilgi vermişim kusu rabakma.yukarıda verdiğim linkten indiriyorsun kuruyorsun daha sonra aşağıda ki linke tıkla işletim sistemini rat 7 yi seç software olanı indireceksin. (küçük boyutlu olan)
    onuda üzerine kuruyorsun daha sonra bilgisayarım C: içinde program files,saitek,sd6,software çift tıkla aşağılarda smarttechnolgy buradan istediğini yapabiliyorsun...
    http://www.cyborggaming.com/download.htm (bu dosyayı ilkinin üzerine kur)
    quote:

Orijinalden alıntı: Aydolan

İşte onu nasıl yapabileceğimi bulamadım.

• İşe yaradı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydolan -- 3 Nisan 2011; 11:58:26 >
  • hayırlı olsun dostum güle güle kullan
  • Sağolsın.
  • güle güle kullan video herşeyi açıklıyor zaten
  • Hayırlı olsun dostum, güle güle kullan Allah bize de nasip etseydi bir tane fena mı olurdu yaa
  • hayırlı olsun, müthiş bi mouse
  • @ Imploser
    İnşallah

@Banzai!
    Sağol.
  • Arkadaslar bende yenı aldım ama aynı sorunla bende karsılastım. smart technology praogramını actıktan sonra ( Settings ve programming ) bolumlerı calısmıyordu hatta Programming bolumunde beyaz sayfa gorunuyordu arkadasımızın dedıgı bırıncı programı ındırdım kurdum Programmşng bolumu duzeldı ama Settings bölğümünde hiçbir işlem yapamıyorum.arkadasın 2 dedıgı programı bulamadım acık bır sekılde anlatırsanız sevınırım yardımlarınızı beklıyorum sımdıden cok tesekkurle ....
  • Önce R.A.T 7 ile ilgili bütün programları sil. Linkteki software programını ve Rat 7 driverını indirip yükle. Yükledikten sonra Program files daki Saitek/SD6/Software klasöründeki smarttechnology programından istediğin ayarlamaları yapabilirsin.

Ben windows 7 32 bit işletim sistemi kullanıyorum. İndirip yüklediğim programların isimleri aşağıda. Hiç olmadı onları bulup yüklersin.

"Cyborg_RAT_SD7_32_Drivers_pfw"

"ST_7_0_1_12_Software_32bit"
  • Arkadasım linkleri sana zahmet tam olarak yazabılırmısın . aslın da resımlı anlatım yapsan daha makbule gecer benden sonrakı arakadslarımızada daha detaylı bır yardımda bulunursun... sımdıden cok tesekkurler
  • bu arada bende Windows 7 32 bit işletim sistemi kullanıyorum..
  • Linki vermeyi unutmuşum.

http://www.cyborggaming.com/download.htm

Resimli anlatım gerekli olursa yaparım vaktim olunca.
  • o zaman beklıyorum .... :))bu arada kırmızı tus hakkında bılgısı olan varmı ?
  • Programı dediğim şekilde yapabilir. Zaten yapılacak birşey yok o linkteki programları win7 32 bit e göre indir. Yükle. Program files da verdiğim yerdeki smart programıyla yapabilirsin.

Kırmızı tuş da mouse yavaşlatıyor yani sniperların daha net nişan alması için kullanılabilir.
  • dostum sorunu buldum dedıgın gıbı yapıyordum zaten ama yınede olmuyordu bendekı problem ıse saitek cyborg V.7 keyboard var ondan kaynaklanıyor klavyeyı cıkardıgımda sorun ortadan kalktı ama klavyeyı taktıgımda aynı sorunu yasıyorum C:\Program Files\Saitek\SD6\Software\SmartTechnology dedıgımde klavyenın bolumu acılıyor. C:\Program Files\Saitek\SD6\Software\ProfileEditor dedıgımde 2 secenek cıkıyor hem mouse hemde klavyenın burdan gırıs yapıyorum ama bu sekıldede hıc bır sekılde ıslem yapamıyorum settings bolumune. ancak klavyeyı cıkarınca C:\Program Files\Saitek\SD6\Software\SmartTechnology gırıs yaptıgımda bır problem olmuyor yardımarınızı beklıyorum.... sımdıden tesekkur ederım....
  • Ozaman klavyeyle kesişiyor adamların sofware de bu hatayı düzeltmeleri lazım. Klavyeyi çıkarınca düzeliyorsa. Sende klavyeyi çıkararak istediğin makroları ata. Sonuçta birkere yapılacak birşey.
  • türkiyede olsa alacağım bir mouse,şimdi elimde emektar olan cyber snipa faremin tuşları teklemeye başladı,yenilemem şart ama bu mouse gerçekten güzel.keşke getirseler ülkemize..
  • güzel inceleme teşekkürler
    bu arada fiyatı nedir ?
  • Çok güzel bir mouse ve inceleme yaptığın için teşekkürler. Güle güle kullan.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.