Şimdi Ara

Cyberpunk ve The Witcher geliştiricisi CDPR yeni bir açık dünya oyunu için işe alım yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cyberpunk ve The Witcher geliştiricisi CDPR yeni bir açık dünya oyunu için işe alım yapıyor

Özellikle Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 oyunları ile oyun dünyasında popüler olan stüdyo CD Projekt Red'in yeni bir oyun üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Yeni Witcher Olabilir

CD Projekt Red'in açtığı iş ilanına göre şirket bir açık dünya oyunu tasarımcısı arıyor. Ne yazık ki iş ilanında oyun ile ilgili bir ipucu yok ancak "yeni" bir oyun olduğu yazıyor. Akıllara ilk olarak yeni Witcher oyunu geliyor diyebiliriz. Şirket daha öncesinde yeni bir Cyberpunk ve Witcher oyunu yapacağını söylemişti.

Ayrıca Bkz.FIFA 22'nin deneme sürümü, Xbox Game Pass Ultimate ve EA Play aboneleri için erişime açıldı

Son çıkan oyunun Cyberpunk olduğunu düşünürsek yeni bir Witcher oyunu sırada olabilir. Eğer gerçekten yeni bir Witcher oyunu geliyorsa Witcher 3'ün doğrudan bir devamı olmayacağını söyleyebiliriz. Şirket aynı evrende geçen yeni oyun ile yollarına devam edeceklerini söylemişti. Yani yeni oyunda ana karakter olarak Geralt'ı görmeyeceğiz. 

Kaynak:https://www.gamesradar.com/cyberpunk-2077-dev-hiring-for-new-open-world-game/

• Ciri ile yola devam.

• Muhtemelen patlayan cyberpunk projesini kenara koyup yeni witcher için çalışmalara başlamışlar.
    bu saatten sonra size kim güvenir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Veya cyberpunk için dlc haritaları olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammedali9778

Veya cyberpunk için dlc haritaları olabilir

Cyberpunk için yeni bölgelere ihtiyaç yok, tam tersine oyunda olan bölgelerin elden geçirilmesine ihtiyaç var. Açık dünya bu haliyle bomboş hissettiriyor. Araç sürmek dışında haritada yapabileceğin hiçbir sosyal aktivite yok, etkileşim sıfır.

• Dediğine katılıyorum boş bir açık dünya ama yeni bir harita deyince witcher daki blood and wine gibi yeni haritalı bir dlc olabilir diye düşündüm

• Hikaye bitti bakalım nasıl devam edecekler bence vesemir ile hikaye anlatsalar çok daha iyi olur

• Witcher için alım olduğunu düşünmüyorum. Şayet witcher için ise, bu şirketten daha oyun almam güven bırakmadılar insanda. Öncelikle şu cyberpunk'dan çıkartılan içeriklerin getirsinler dikey şehir gruplar hala var olan buglar sıkıntılar gibi. İnşallah yüzsüzce cyberpunk düzeltmeden başka oyuna geçilmez. Yoksa hali hazırda var olan hater kitle dahada çoğalıp büyüyecek.

• Herkes tarafından övülen Witcher 3 oyununu şüpheyle oynamıştım çünkü Witchter 1 ve 2 yi oynamıştım ve oyunlardan zevk alamamıştım yarıda bırakmıştım. Sonra Witcher 3 oynunu o kadar çok sevdim ki bütün görevlerini bitirdim. Cyberpunk oyununa çok fena yükseldim, Blizzard firması gibi ne çıksa iyi mantığı ile çıkar çıkmaz aldım ve hüsrana uğradım. Bundan sonra hiç bir oyunu incelemesini izlemeden almam

• spin off vesemir ile olur 4. oyun ciri ile olur. yarım yamalak ciri’yi oynadık zaten. full oynamayı isterim şahsen. witcher 4 için sıfırdan pc dizilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman eksik kalsınlar son felaketten sonra kapatılsalar umrumda olmaz

• The Witcher 4 veya ismi her ne olacaksa yeni bir Witcher oyunu olsun da. Gidip de yine alâkasız olarak Cyberpunk gibi bir saçmalığa başlamasınlar. Büyük hataydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witcher serisi de çöptü kendinizi kandırmayın

Cdpr oyun yapmayı bilmiyor

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Witcher için çöptü diyen bir insan bence gerçekten yanlış düşünüyordur. 2015 yılın oyunu seçildi ve hala yoğun ilgi görüyor. Tabiii ki herkesin ilgisine hitap etmeyebilir ama bu denli başarılı bir oyuna bu yorumu yazmak çok yanlış.

İnşallah yeni gelen oyun Witcher 4 olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Dişi karakterler tutmuyor, erkek olsun

• Geralt hikayesinin devamı olmalı yada vesemirin hikayesi olmalı

• katılıyorum witcher oyunları eşsiz bir evrene sahip yeni oyununda bunun üzerine dahada katlayacağına inanıyorum

• Cyberpunk ve The Witcher geliştiricisi CDPR yeni bir açık dünya oyunu için işe alım yapıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.