Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.577
Cevap
95
Favori
388.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende bir soru sorayım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Oyunu oynayanlar ilk gün yamasını indirmiş olmuyor mu? İndirmemişlerse yamanın boyutunu nasıl biliyorlar? Ben orayı tam anlayamadım aslında.  

evet dediğiniz de olabilir ama bu görüntülerin yamalı mı yamasız mı olduğunuda bilmiyoruz. yani bu görüntülere bakarak videoların yamasız halinden olduğunu düşünüyorum. mesela görüntülerde havada silah kalmış yere düşmemiş. bu kadar basit şeyleri göz ardı ediceklerini sanmıyorum. birde kayıt görüntüsü bunlar hiçbir zaman birebir orjinal görüntüyü vermez. boyutu küçültmek için kırpıyor boyutu düşüyor ama görüntü kalitesinden ödün veriyor. zaten ps4 den çok bir beklentim yok. ps5 de oynamalı bu oyunu yada iyi bir pc de olabilir.

• speederly kullanıcısına yanıt

PS5 versiyonu 1-2 ay içinde gelir umarım.

• yorumlardan anladığım kadarıyla çoğunluk bu oyunu gta gibi bir şey sanmış yok şehir boş yok şu yok bu bence önceliğiniz buysa fırsatınız varken ön siparişinizi iptal edin derim

ilk gün yaması adı üstünde oyunun çıktığı gün yayınlanacak olan yama yani şu an izlediğiniz videolarda gözünüze çarpan bariz bugları görmeyeceksiniz

bir de bi ps4 lafıdır bitmedi gitti, bu oyunu 7 yıl boyunca ps4 platformuna geliştirdiler god of war, spiderman, tlou 2, rdr 2 gibi oyunları bir çoğunuz bu platformda ağzınız açık bir şekilde oynadınız eğer ki cd projekt red işini doğru ve düzgün yaptıysa aynı şekilde ps4 platformunda da bu oyundan her anlamda keyif alarak oynarsınız ps5'de bariz şekilde daha iyi verim alacaksınız ama sanki 2020'de çıkan oyun ps2'de oynanacakmış gibi abes ve komik yorumlar yapmayın bence  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelNaja -- 5 Aralık 2020; 17:23:37 >

Ben ps4 de oynayacağım düz ps4 birde ps5 e geçince 4K ray tracing ile bir daha oynarım arada ki farkı çok merak ediyorum uçurum olur herhalde  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

daha iyi yansıma belki hava şartlarını daha iyi hissetme gibi şeyler dışında uçuk kaçık farklar olmayacaktır

• Arkadaşlar oyunu PS5 için alacam ama PS5 üzerinden Playstation Store girdiğim zaman PS5 kategorisinde Cyberpunk oyunu yok. Nasıl satın alacam ben bunu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ersin ÇAKI kullanıcısına yanıt

4 versiyonunu alacaksınız. Yükseltme alacak oyun sonradan.

• -Hattori- kullanıcısına yanıt
    Az önce mesaj attım çıktığı gün satışta olacakmış hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Ben ps4 de oynayacağım düz ps4 birde ps5 e geçince 4K ray tracing ile bir daha oynarım arada ki farkı çok merak ediyorum uçurum olur herhalde  

aynen bende ps4 de oynicam ps5 alınca dediğinz gibi bir tur daha oynanır. hatta ps5 alınca witcher 3 ü de bir tur daha bitiririm :)

• Source kullanıcısına yanıt

hocam ön sipariş olmayacak mı

• Source kullanıcısına yanıt

Fiyat ?

• Valla benim Ps4 ilk gün alınma yine de alıp oynayacağım. PC'de 1060 ekran kartı var PC'ye orijinal almam ama indirir bakarım farklar nasıl diye.

Daha sonra PS5 aldığımda ona yükseltirim zaten 3 tane farklı hikaye seçebiliyoruz ve onların içinde de farklı şeyler yapma şanslarımız var yani her zaman aynı şeyler olmayacak. Sonuçta Witcher 3'te bile farklı sonlar için karakter aynı olmasına rağmen kaç defa bitirdi millet.

Çıktığı an indiririm PS4'e affetmem :)

Bu güncelleme hariç bir güncelleme daha gelebilirmiş. 150 GB indiririz artık.  

• Arkadaşlar bu oyunun kutulu ps4 versiyonu ön siparişe açılmayacak mı acaba? Ayrıca açılmayacaksa Türkiye ye ne zaman gelir acaba.

• 193 GB boş yer bıraktım oyuna yeter inşallah 43 güncelleme 70 oyun ilk günde 5 gb olsa 120 GB indireceğiz galiba

• -Hattori- kullanıcısına yanıt
    Hayır
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Sormadım ama 599 büyük ihtimal
  • Bu gidişle call of duty gibi 200 GB bulur 😂
  • tam olarak o şekilde olmuyor allahtan :) dijital olarak biz ilk gün güncellemesi vs indirmicez . oyunun bitmiş halini indiricez. daha sonradan güncelleme gelirse de her gelen güncelleme kadar oyun boyutu artmıyor. eğer oyuna yeni eşya harita vs oyun boyutunu büyütücek birşey gelmediyse boyut artmıyor sadece eski dosya ile yenisini değiştiriyor. dlc vs söz konusu olmadığı için dijital alanlar direk bitmiş halini 70 gb küsür olarak indiricek. kutulu alanlarda sorun oluşucak. onlar daha önce basıldığı için bu güncellemeleri indiricek. kutuluyuda son gün dağıtıcakları için kutulu alanlar aslında dijital alanlardan daha sonra oyuna erişicek. eğerki internet hızı 1-2 gb/sn değilse :) yani dijital şuan daha avantajlı kaldı ki türkiyede 1-2gb/s internet hızı olan kaç kişi var yada var mı ? :)

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.