Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.577
Cevap
95
Favori
388.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyun goty olacak, pusudayım special edition kutulu ön siparişe açılır açılmaz saldırcam ama kesin 800 tl ve üstü olur

• Önce yarışmaya katılması lazım Goty olması için. Tarih yetişmiyor galiba Bu oyunu ps4 te oynamak oyunu harcamak olur, Ps5 e alır oynarım inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 11 Ağustos 2020; 16:20:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 kasım goty aday olmak için uygun değil mi? biri olmaz diyor öbürleri olur diyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

15 kasım goty aday olmak için uygun değil mi? biri olmaz diyor öbürleri olur diyor??
    Geçen sene 15 Kasımdan sonra çıkan oyunlar aday olamıyordu. Starwars Jedi Fallen Order 15 Kasımda çıkmış ve hiç bir kategoride aday olamadı mesela. Bir sonraki yıla aktarılıyorlar. Cyberpunk 19 Kasımda çıkacak. Ödül töreni muhtemelen Aralık ilk hafta olur. Kim 100 küsur saatlik oyunu bitiripte oyunu oylayacak. Tabi belki bu oyuna özel bir istisna yapılır orasını bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 11 Ağustos 2020; 16:51:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsol için ön sipariş geçtim. Umarım sabit 30 FPS açar. PS5'de illa ki oynuycaz, lakin çıkışında oynamanın heyecanı da başka olucaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasım 15, Geoff Keighley'in yapımcılığını üstlendiği The Game Awards'ın periyodu, bir tek bu adamlar yılın ödülünü belirlemiyor birçok büyük isim var, herkes bu periyoda uyuyor mu emin değilim.

Açıkçası benim için 2020'nin en iyi oyunu Cyberpunk, ben böyle hatırlayacağım.
  • Yapımcılar yakın dövüşten memnun değillermiş. Hazırlanın! Yeni bir erteleme haberi geliyor. 2021 Mayıs’da çıkar.

• Cyberpunk 2077, The Witcher 3'ten Çok Daha Derin Bir Rol Yapma Deneyimi

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

Cyberpunk 2077, The Witcher 3: Wild Hunt'tan çok çok daha derin bir rol yapma deneyimi sunacak.

CD Projekt RED görev tasarımcısı Miles Tost, YouTube kanalı Netrunner 2077 ile gerçekleştirdiği röportajda "Sanırım insanlar Cyberpunk 2077'nin her şeyden önce bir RPG oyunu olduğunu unutuyor. Özelleştirme, ekipman seçimleri, yetenekler, sahip olduğunuz yeteneklerde seçim yapabilme, karakterinizin nasıl görüneceği ve diyalog seçimleri bu deneyimin merkezinde bulunuyor." diye belirtti.

"Bazı insanlar oyuna bakıp 'birinci şahıs ve silahlar var, o zaman bir shooter oyunu' diyor fakat bu oldukça yüzeysel bir değerlendirme. Cyberpunk 2077 birçok yönden The Witcher 3'ten çok çok daha derin bir rol yapma deneyimi."

Cyberpunk 2077 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 19 Kasım'da Türkçe altyazı seçeneğiyle birlikte çıkacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Cyberpunk_2077_The_Witcher_3ten_Cok_Daha_Derin_Bir_Rol_Yapma_Deneyimi-103763.htm

• Vay be o kadar oyun FPS dedim benim gibi baya varmis FPS kamerasina bozulan. Adamlarda bizim ustad @melkor23 un bana o kadarda yuzeysel degil diye verdigi cevabin aynisini demisler. @melkor23 hocam senmi yapiyon oyunu yoksa. ;)

Bu oyun ertelenirse sasirmam bu arada. :)
  • Videolara göre yorumlayacak olursam bu kadar tok bir vuruş hissi daha önce görmedim, adamlar hangi türü yaparlarsa yapsınlar o türün en iyisini yapıyorlar, bundan sonraki oyunları araba yarışı olsa onunda en iyisini yaparlar kesin.
  • Ama araba yarisinida bir 8 veya 10 senede yapmalari lazim. Yoksa dediklerinde hakli cikarsin tabi. Bu her firma icin gecerli mesela ubisoft butun studyolarini sadece tek bir oyun uzerinde 8 senesini verecek sekilde rica alip oyun yapsa cikan seye dudagin ucuklar. Ama suda var tabi yetenekli adamlarda sart.
  • Aim assist olucak mı bilen var mı?
  • oyunu enayi gibi şu kurdan şuan alsak en ucuz ne kadar : )
  • horizont1905 H kullanıcısına yanıt
    ps için en ucuz hint oluyor hocam oda düz cevirdim googledan 350 çıktı
  • CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

Sayılı gün çabuk geçermiş.

• 90 gün kala ertelenir yine. Hep 3 ay kalınca bir erteleme meydana geliyor.

• Kasım 2019'da ön sipariş yapmıştım, 3 ay vardı çıkmasına sözde ama iki kere ertelendi. Benim için artık geçmiyor zaman!
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Üçüncü kez ertelemeyi göze alamazlar bence. :)

• Doğru diyorsun hocam, sayılı gün geçer, ama Cyberpunk için zamanın ileriye değil, geriye gittiğini düşünürsek, kavuşmak biraz zor gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun 18 yaş ve üstü için listelendi!

Sonra vay efendim "evde çoluk çocuk var, yasaklanmalı" olmasın!

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.