Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 PlayStation Store'dan Kaldırıldı, Sony Tüm Oyuncuların İade Talebini Kabul Edecek (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
0
Favori
11.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

keşke şu anki nesle hiç çıkmasaydı diyorum. ben geçen sene topladığım ortalama üstü bir pc ile mediumda ortalama 40 fpsle oynadım ps4 donanımını düşünürsek optimize edilse bile pcye göre deneyim çok daha kötü olacak ve parasına asla değmeyecek. bu kötü gidiş devam ederse ne cyberpunk dlcsi ne de yeni bi witcher görürüz umarım toparlarlar

Bu oyun duyurulduğunda ps4 daha çıkmamıştı. Ps3 vardı. Pek çok kişi hala ps2 oynuyordu.

Kısacası CD RED her şeyi mahvetti.

• En baştan ps4'e çıkmaması gerekiyordu zaten.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun bu şekilde patlayacağı o kadar bellliydi ki..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gfblugano35

Bu oyunun bu şekilde patlayacağı o kadar bellliydi ki..

Patlayan şey oyun değil sizin konsollarınız, oyun harika.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Türkiyede olmaz o iş

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Vay arkadaş. Oyun ertelendi diye o kadar dertlendiniz, yalvardınız. Şimdi de oyun patladı diyorsunuz. Vaayy devenin bale pabucu... Bu konuda tüm kanser oyuncu kitlesini görebilirsiniz arkadaşlar.

Oyunu R9 290 ile PC'de 45 FPS sabit oynadım. Daha ne istiyoruz? 2021 yılındayız ağabey. Bugün sistem toplayan adam en kötü 1650 Super kullanıyor. Tartışma kapanmıştır.. Oyun çok güzel, low grafik ayarları bile ultra gibi mübarek... Projekt Red'in hatası diyebileceğimiz tek şey Ps4 için erken yayınlamasıdır. Diyebilirdi daha bitmedi diye. Ama buna siz kanser oyuncu kitlesi zorladınız.
    Şimdi bana witcher fanı, Cd Projekt fanı diyenler olacak. Hayatımda Witcher oynamadım, nefret de ederim hatta..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun yeni kriz kapıda playstation için güncelleme de gelmez artık oyuna sony nin yaptığı rezillik olmuş

• yas197 Y kullanıcısına yanıt
    Ne alaka. Bu konsollarda rdr 2 last of us part 2 gibi oyunları çalıştırmış insanlar. Konsol mu patlamış oluyor şimdi. Çalıştıramayacaksan çıkartmayacaksın. Oyun kötü olduğu için patladı demiyorum ayrıca. Oyun belki de dünyanın en iyi oyunudur. Ama nereden bilelim. Oynanmıyor ki.
  • Eee oyunu kardeşlikten hint psn üzerinden aldık ne yapacaz şimdi?

• Patlayan konsol diyor hala adamın elinde ps5 var oynayamıyor değişik sen ne anlatiyon

• quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

Eee oyunu kardeşlikten hint psn üzerinden aldık ne yapacaz şimdi?

yapcak bişey yok çöp oldu güncellemede gelmez o şekilde kalır artık oyun ps5 de aynı durumda ps5 nisbeten oynana bilir seviyede

ps5 kullananlarda güme gitti güncelemede gelmeyince iyice çöp olucak olaylar.

• quote:

Orijinalden alıntı: utkuversus

Vay arkadaş. Oyun ertelendi diye o kadar dertlendiniz, yalvardınız. Şimdi de oyun patladı diyorsunuz. Vaayy devenin bale pabucu... Bu konuda tüm kanser oyuncu kitlesini görebilirsiniz arkadaşlar.

Oyunu R9 290 ile PC'de 45 FPS sabit oynadım. Daha ne istiyoruz? 2021 yılındayız ağabey. Bugün sistem toplayan adam en kötü 1650 Super kullanıyor. Tartışma kapanmıştır.. Oyun çok güzel, low grafik ayarları bile ultra gibi mübarek... Projekt Red'in hatası diyebileceğimiz tek şey Ps4 için erken yayınlamasıdır. Diyebilirdi daha bitmedi diye. Ama buna siz kanser oyuncu kitlesi zorladınız.
    Şimdi bana witcher fanı, Cd Projekt fanı diyenler olacak. Hayatımda Witcher oynamadım, nefret de ederim hatta..

Pc konusu degil burası ps4 ile oynanmıyor buraya pc özellikleri yazıyorsunuz bizde biliyoruz pc de oynandığını

• quote:

Orijinalden alıntı: yas197

Bu mesaj silindi.

Tamam hocam pc de oynanmıyor diyeni oldu konu ne

• Beter olsunlar bundan sonra babam bile oyun çıkarsa ön sipariş geçmem arkadaş güzel ders oldu

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Hocam sorum iade işlemini yapacazdı :)

• Alt tarafı 1 tane hit oyun yapmış firmayı gazla çalışan oyuncu tayfası öyle bir pohpohladı şişirdi ki adamlar bu kadar eksik bir oyunu yayınlama cüretini buldu kendilerinde. Birilerine ders olsa keşke diyeceğim de olmaz tabi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.