Şimdi Ara

Cyberpunk 2077, PC - PS4 Pro grafik karşılaştırması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esxici E kullanıcısına yanıt
    adamsın :)

• 3080 ile ps4 pro karşılaştırıldığında emin olun ps4 çok mükemmel iş çıkartıyor.

• Netlik ve ışıklandırma konusunda PC normal olarak önde.

PS4'ün yaşı belli artık..

• ps4 pro 4sene önce çıktı ama halen iyi pc ezmiş tabi grafikte ama olcak okadar

• Cp 2077 icin yani yeni nesil upgrade sürümümleri cikinca karsilastirilirza daha iyi olur sanki.

Pc de cok iyi gözüktügü asikar. Fakat her pc'de de ayni komponentler yok.

• Dolar bu haldeyken... oyun alamıyoruz ki ... pc alsan, torrentlerden indirirsin ama iyi bir ekran kartı = ps5 fiyatı.

Sorun fiyatlarda :)

• Bazı arkadaşlar yazmış pc daha iyi ama o pc nin özellikleri neler acaba :) Bu tarz oyunları konsoldan port edildiğini unutmamak lazım.

• Benim anlamadığım sanki pc biraz daha karanlık peki aydınlatma ayarı yapılsa karanlıklar aydınlığa kavuşmaz mı

• PC bariz önde çok daha gerçekçi

• PC'nin önde olması normal. Konsol eski ayrıca testte kullanılan yeni PC'nin nasıl bir cep düşmanı olduğunu bilmiyoruz. :) Ben PS5 XSX grafiğini merak ediyorum açıkçası da onun için daha bekleyeceğiz.

• Bırakında önde olsun biraz pc göz var nizam beyin var... Sonuçta ps4 pro 4 senelik cihaz. Pc kim bilir yeni versiyon ekran kartı ramlar işlemciler. Neden ps5 le karşılaştırma yapmadınız?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.