Şimdi Ara

Cyberpunk 2077'nin Ertelenme Sebebi Mevcut Nesil Konsollar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 24
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BSC Misafiri (6 mesaj) Sarohan (2 mesaj) HORTDAN (2 mesaj) tekel2000mavi (2 mesaj) sh4dy_081991 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (5 mesaj) (2 mesaj) (10 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Cyberpunk 2077'nin Ertelenme Sebebi Mevcut Nesil Konsollar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    19391 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Cyberpunk 2077'nin çıkış tarihi dün 19 Kasım'dan 10 Aralık'a ertelendi ve oyunun ertelenmesinin ardındaki sebep mevcut nesil konsollar.

CD Projekt RED CEO'su Adam Kicinski bugün düzenlenen konferans çağrısı sırasında erteleme hakkında daha fazla bilgi paylaştı.

Belirtilene göre oyunun PC versiyonu hazır ve oyun yeni nesil konsollarda da iyi bir şekilde çalışıyor. Şirket şu anda mevcut nesil konsollarla ilgili işlemleri sonuçlandırmak için çaba sarf ediyor.

IGN'in CD Projekt RED'e yakın kaynakları da oyunun mevcut nesil konsollardaki performansının ertelemeye yol açtığını söylüyor. 

Buna ek olarak, ertelemeden sonra geliştirici ekibe ölüm tehditleri yapılmaya başlandı. Oyun tasarımcısı Andrzej Zawadzki "Kızgın olduğunuzu, hayal kırıklığına uğradığınızı ve bu konu hakkında fikirlerinizi dile getirmek istediğinizi anlayabiliyorum fakat geliştiricilere ölüm tehditleri göndermek kesinlikle kabul edilemez ve yanlış. Bizler de sizler gibi insanız." 

Cyberpunk 2077 10 Aralık'ta PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkacak. İlk günden geriye uyumluluk aracılığıyla PlayStation 5 ve Xbox Series'te oynanabilecek. Yeni nesil için özel hazırlanmış versiyon 2021'de gelecek.

|
    |

• mevcut nesile sonradan çıksın o zaman her seferinde konsolların ceremesini PC oyuncuları çekmek zorunda mı? shadow of mordor da aynı şekilde sonradan çıkmıştı bu da öyle olabilirdi
    CDPR büyük hata yaptı hem hazır diyorsunuz ve ertelenmeyecek diyorsunuz hemde sözden dönüp erteliyorsunuz. Bazı yabancıların yorumlarını okudum adam yazmış söz verdiğiniz tarihte yıllık iznime ayrılacaktım tamamen bu oyun için izin almıştım beni mağdur ettiniz yazıyordu bu gibi pek çok insanı harbiden mağdur ettiler. Bu tarz olaylarla milleti soğutup, kredi harcıyorlar
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj
    CDPR büyük hata yaptı hem hazır diyorsunuz ve ertelenmeyecek diyorsunuz hemde sözden dönüp erteliyorsunuz. Bazı yabancıların yorumlarını okudum adam yazmış söz verdiğiniz tarihte yıllık iznime ayrılacaktım tamamen bu oyun için izin almıştım beni mağdur ettiniz yazıyordu bu gibi pek çok insanı harbiden mağdur ettiler. Bu tarz olaylarla milleti soğutup, kredi harcıyorlar
    |
    |
    mevcut nesile sonradan çıksın o zaman her seferinde konsolların ceremesini PC oyuncuları çekmek zorunda mı? shadow of mordor da aynı şekilde sonradan çıkmıştı bu da öyle olabilirdi
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Witcher 3 gibi bir oyundan sonra ben bu adamların Böyle dev şehirli, NPC dolu bir dünyayı konsola iyi optimize edebileceğini düşünmüyorum..Birçok şeyden feragat edecekler..Açıkçası Oyun motorlarına ve Deneyimlerine güvenmiyorum..Oynanış videolarında bile araç sürerken gözümüzün önünde haritadaki doku ve nesneler birden ortaya çıkıyordu..RDR 2 gibi yumuşak bir şekilde hiç hissettirmeden yüklenmiyordu..Bu ne kadar özendiklerini gösterir..Otlar falanda aracın içine giriyordu..Bazı özensizlikler var..Zaten fizik hiç beklemiyorum..Benim oyunu alma nedenim RPG elementleri, O dünyada kaybolmak istiyorum..Yoksa GTA gibi Her şeyi Profesyonelce çalışan bir oyun kimse beklemesin..
    |
    |
    167933 Mesaj
    Bu haberi okurken power fmde cyberpunk 2077 ertelenmesi kabak tadı verdi denmesi :D
    |
    |
    167933 Mesaj
    Mevcut nesi konsollar oyunu yapmaya başladıklarında da vardı zaten. Yeni bir sorun çıkmış gibi bunu bahane edemezler
    |
    |
    167933 Mesaj
    Önce bilgisayar için çıkar sonra da konsollar için,konsollar pc oyunculuğu için büyük bir takoz..
    |
    |
    494 Mesaj
    Bu oyun duyuruldugunda mevcut nesil konsollar yeni çıkmıştı diye sormazlar mı adama? Siz zaten en başından beri bu oyunu mevcut nesil icin gelistirdiniz.

konsollar yüzünden downgrade yedi zaten grafik olarak değil belki ama npc ve arka plandaki hareketlilik olarak bariz fark var eski trailerlar ile

|
    |

Orijinalden alıntı: Boone

Bu oyun duyuruldugunda mevcut nesil konsollar yeni çıkmıştı diye sormazlar mı adama? Siz zaten en başından beri bu oyunu mevcut nesil icin gelistirdiniz.

kesinlikle. zaten mevcut nesil için geliştirilen bir oyundu en başından beri. optimizasyonu batırdık diyemiyorlar tabi suçu cihaza atmak daha kolay.

|
    |

Hep demedik mi bu konsollar oyun dünyasının gelişimi için tam olarak büyük bir engeldir.

|
    |
    - Steam /
  • Yüzbaşı
    970 Mesaj
    Mevcut nesili salla sirf para icin yirtiyorlar kendilerini bu oyunun en basindan beri mevcut nesilde duzgun calistiralamayacagini biliyoruz zaten ama milyonlarca kullanicisi olan aletlerlerden gelecek parayi bir kenara birakamadilar ver low medium ayari Rdr2 gibi gitsin konsolda. Olan PC oyuncularina oluyor. Bende on siparis vermistim heyecanla bekliyordum hayal kirikligina ugradim gene kac oldu erteleyip duruyorlar. Gold oldu erteleme yok demislerdi guven sarsici hareketler bunlar. Sacmaladilar iyice.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    167933 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: HORTDAN

mevcut nesile sonradan çıksın o zaman her seferinde konsolların ceremesini PC oyuncuları çekmek zorunda mı? shadow of mordor da aynı şekilde sonradan çıkmıştı bu da öyle olabilirdi

Evet zorunda, maalesef PS2'den beri durum bu.
    |
    |
    3847 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HORTDAN

Değil mi, yani sırf satışlarının %70 i mevcut nesil konsollarda olacak diye pc oyuncuları neden oyunu geç oynasın.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 28 Ekim 2020; 18:15:44 >
    |
    |
    Games played 600+, 15K Achievements unlocked, XBL Gold Member since 2008, The highest Xbox gamerscore in Turkey. Xbox Series X, Xbox Elite Wireless Controller Series 2, Steelseries Arctis 9X Headset, PS5 Digital Edition(Only Ex), 2020 55” LG GX OLED TV
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.