Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.858
Cevap
210
Favori
1.058.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KanameSama

''Ben İngilizce bilmiyom.Bilmediğim gibi öğrenmek de istemiyom.Öğrenmek istemediğim gibi bir de bununla övünüyom.'' Nasıl bir kafa bu? 1000 oyun varsa birkaçına ancak Türkçe dil desteği geliyor.İngilizce hayatınızın her yerinde lazım olacak.Yurtdışında işe girerken Türkçe biliyor musunuz? diye sormuyolar.Sizinkisi işinize gelmeyince topuklamak.Allah bilir sen filmleri de Türkçe dublaj izliyosundur ya da TR dublajı yok diye izleyemediğin onca dizi vardır.

Alıntıları Göster
    30 küsur yaşında işinde gücünde biriyim. İngilizceyi nasıl öğrenciğimi, ilerletceğimi söylermisin lütfen?

Herkes öğrenci değil. Herkesi kendiniz gibi sanmayın.

Yukardaki arkadaşın dediği ne kadar yabancı dil bilirsen bil ana dilde oynamak her zaman farklıdır, önemlidir.

(Bu arada Avrupada çoğu ülkeye gittim. Orta seviye ingilizcem var)

• Microsoft, Kasım ayında X018 etkinliği düzenleyecek, büyük bir etkinlik olması bekleniyor. Bu etkinlikte oyunun çıkış tarihini duyurabilirler belki.
  • teşekkürler.
  • BEYLER Yumulun İşte bu oyuna PARA YATİRİLİR CATİR CATİR.
  • teşekkürler.
  • Yenil bilgiler var mı ?
  • bu oyunu gtx 1080 ve ryzen 2700x ile en yüksek grafik seviyesinde minimum 50 fps ile oynama ihtimalim nedir? oyunun demosu 1080ti ile oynanmıştı yanlış hatırlamıyorsam, buradan yola çıkarak tahmini bir sistem gereksinimi yapılabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke 48 dakikalık gameplay izlemeseydim aklımın bir köşesine yerleşti. Çıksa da oynasak haftalarca belki aylarca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Keşke 48 dakikalık gameplay izlemeseydim aklımın bir köşesine yerleşti. Çıksa da oynasak haftalarca belki aylarca.
    OKULU BIRAKACAM çıktığı gibi
  • 4k için mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    hocam siz 4k için mi diye sorunca sorum saçma geldi biraz bana ama ben 1080p için sormuştum :)

şundan sordum, malum oyun en erken 2019da gelecek, e cdpr de belki şu rtx serisini baz alarak bazı grafiksel geliştirmeler falan yapar oyunda da gtx 1080 en yüksek ayarlarda 60 fps falan veremez diye düşündüm.

buradan sonrası biraz angarya gelebilir, istersen okuma :)

ayıptır söylemesi yeni bir sistem topluyorum, ilk olarak gtx 1080 aldım bir tane, sene bitmeden de nasipse diğer bileşenleri alıp bir araya getirecem. 10k civarı bir meblağa mal olacak bu bana. e haliyle bu kadar masraftan sonra cyberpunk'ı (ve diğer gelecek oyunları, metro exodus, dying light 2, gelirse rdr 2 gibi) grafik ve fps'den feragat etmeden oynayamazsam cidden üzücü olur.

sistemim en yüksek grafik seviyesinde makul fps'de oynatamadığı için hâlâ gta 5 oynamadım mesela. ha keza witcher 3 (ki en sevdiğim oyun serisidir) oynamaya çalıştığımda medium ayarlarda 20 fps ile can çekişerek oynadım (72 saat). dolayısıyla yeni toplayacağım sistem ile uzun bir süre bu tarz sıkıntılar yaşamak istemiyorum. o yüzden de biraz temkinliyim. teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

Türkçe diye ağlayanlar gidin İngilizce öğrenin.Dünya sizin dilinizi konuşmuyor.
    Dünya Çekçe, Arapça, Macarca, Korece desteklediği diğer dilleride konuşmuyor. Acaba benzer bir durum olsa onlar da gidin İngilizce öğreninmi derler. Hiçbir dili anadilin gibi öğrenemez ve anlayamazsın.

Lütfen artık şu tepeden konuşmaların sığlığına düşmeyin.

İyi oyunlar dilerim

• Dostum o videoda nerdeyse hiç optimizasyon yapmamışlardı. Yoksa 1080p de 1080ti ile 60 fps verecek oyun SATAMAZ! Kaç kişide 1080ti ve üzeri ekran kartı var sanki. Oyun optimize olduktan sonra gtx1080 ile rahat 80-100 fps alınır diye düşünüyorum.
  • inşallah öyle olur hocam. biraz fazla yersiz endişem var sanırım. masraf yapıp sistem topluyorum ama ya üç dört sene rahat ettirmezse diye korku var :)

• acaba kaç tl olcak cd project özel fiyatlandırma yapar mı witcherda yaptıkları gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

acaba kaç tl olcak cd project özel fiyatlandırma yapar mı witcherda yaptıkları gibi
    Maalesef hiç sanmıyorum. Şu anki oyunlar gibi 250-300 civarlarında olur diye düşünüyorum.
  • kaç para olursa olsun umrumda değil türkçe geliyor ya o yeter

direk önsipariş vereceğim.

red dead 2 'de bile türkçe olmadığından hafif bir tereddüt etmiştim bunda o tereddütü bile etmeyeceğim

tek pc ye mi alsam konsola mı alsam arada kaldım

sanırım fiyata göre seçimimi yaparım. Steam yine kıyak çeker herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 27 Ekim 2018; 0:40:11 >
  • şu oyuna devasa serverların oldugu second life gibi bi her karaktere bir kişi ornegin online bir polis online bir barmen ama hiç masum olmayan kimi gündüz meslek gece heist yapan kimi adaleti kimi öldürmeyi savunan tarzda devasa bi platformda sunsalarda aylık parada verelim kafayıda yiyelim.
  • rdr2 kadar ses getirir mi sizce beyler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasdqwertyveyaalxyvance

rdr2 kadar ses getirir mi sizce beyler ?
    rdr2 ses getirmedi zaten kullanıcı yorumları beklenildiğinden çok kötü.rdr2 yi silip süpürecek bu oyun.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.