Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.858
Cevap
210
Favori
1.058.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaybettirdiği fps derken ? Rtx 2060 super RTX 2070 performansı veriyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Kaybettirdiği fps derken ? Rtx 2060 super RTX 2070 performansı veriyor..
    Kart demiyor rtx yani asıl ismi dxr dan bahsediyor.2000 super serisi dahil bu teknoloji hala çok erken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Kart demiyor rtx yani asıl ismi dxr dan bahsediyor.2000 super serisi dahil bu teknoloji hala çok erken.

Alıntıları Göster
    Evet hocam arkadaş anlamamış. Onu kastettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 1 ay kaldı oyunu görmemize.Şafak sayar aktif edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Son 1 ay kaldı oyunu görmemize.Şafak sayar aktif edin
    Heyecanla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polonya da bir Xbox dergisinden bilgiler gelmiş. Büyük kısmı bildiğimiz şeyler aslında.

-Şehir dışındaki Badlands baya tehlikeli bir bölgeymiş. (isimden belli...)Bitki örtüsü ve hayvanlar yok denecek kadar azmış ve kesinlikle hazırlıksız çıkmamak gerekiyormuş.
    -Bu kesimlerde yaşayan Wraightler ve Aldecadolar diye iki kabile varmış ve kendi aralarında savaş halindelermiş. Wraights bize sıcak bakmazken Aldecados ile anlaşabilecekmişiz.
    -Yetenek sistemi çok genişmiş ve kendimize göre uyarlayabiliyormuşuz. Klasik olarak seviye atladıkça puan geliyor ve bunları yetenekleri güçlendirmekte ve güç, zeka, beceri gibi özelliklerimizi arttırmakta kullanabiliyormuşuz. Özelliklerimizin seviyesine göre bazı çipleri kullanabilecekmişiz sadece. Tek bir silah tipine yoğunlaşıp, onu uzun süre kullanmak bizi usta yapacakmış o silahta. Aynısı yakın dövüş ve hack içinde geçerliymiş. Ayrıca belli zamanlarda aktif olan baya bir pasif yetenk varmış. Bunların üstüne bir de Sokak Ün ümüz var, görevleri yaptıkça kazandığımız. Ünümüz arttıkça daha tehlikeli ama ödüllü görevler alacakmışız.
    -Apartmandan gene klasik olarak maillerimizi kontrol edebileceğiz ve depomuz olacak eşyalar için. Apartman ana konuda önemli bir yere sahip olacakmış, önemli buluşmalar içinde gerçekleşecekmişl hep. Ama modifiye edemeyeceğiz çok ne yazık ki.
    -Yapay zeka ve sürüş mekaniklerini geliştirmek için uğraşıyorlarmış, çıkışa kadar daha iyi bir duruma getireceklermiş.
    -Araba çalmak zor olacakmış. Polis veya çete üyeleri önünde yaparsak başımız belaya girecekmiş. Çatışmaya girmemiz veya kaçıp saklanmamız gerekcekmiş GTA gibi. Çaldıklarımız garajımızda gözükmeyecekmiş.
    -Yağmaladığımız (loot) eşyalar çoğunlukla zırh,eşya ve silah yapımında kullanılacakmış ama klasik açık dünya oyunlarında koleksiyon zırvaları da olacakmış. Gizli eşyaların yerlerini gösteren çipler varmış ve NPC leri ikna ederek de gizli malzemelerin yerlerini öğrenebilecekmişiz.
    -Arkadaşlık sistemi baya derinmiş ve çoğu NPC ile arkadaş olabilecekmişiz. Hatta arkadaşlıktan da ileri gidebilecekmişiz, cinsiyet kısmı tutarsa :D
    -Hayvanlar yok denecek azmış, sadece çok zenginlerde evcil hayvan görebilecekmişiz. Aşırı bulaşıcı hastalık taşımaları yüzünden diyorlar.
    -2020 ve 2027 yılları arasında siberuzay ünlü bir hacker tarafından hacklenmiş. Bu yüzden holdingler "Blackwall" adında bir icat ile hacklenmiş olan yerlerle bağlantıyı kesmişler. Burayı keşfetmek isteyen netrunnerlardan bir daha haber alınamamış.
    -Detay seviyesi inanılmaz diyorlar. Atmosferle birlikte eşsiz bir dünya oluşturmuşlar.
    -Din önemli bir yere sahipmiş. Neon ışıklı kilislerde geçen görevler varmış.
    -Newgame + üzerinde çalışılıyormuş.
    -Ufak tefek yan görevlerde dahil olmak üzere seçimlerimiz oyunun sonunu etkileyecekmiş.
    -Keanu ile mocap çalışması 15 gün sürmüş stüdyoda ve baya istekliymiş konu hakkında, eğlenmişte.

• Üstte konuşuldu mu bilmiyorum ama yabancı kaynaklarda CD Project multiplayer olacak açıklaması yapmış. Doğru mu bu?
  • Amca (teyze?) pek hoş bakmıyor bize, düşman çeşitliliği yaygın olur umarım iyice.
    Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 5 Ağustos 2019; 23:8:57 >
  • baylar bu site güvenilir mihttps://www.hi2games.com/stm-cyberpunk-2077.html burada 183 tl daha iyisi ucuzu var mı?
  • acenk58 A kullanıcısına yanıt
    şikayetvar sitesinde ürünlerin gelmediği veya geç geldiği gibi şikayetler girilmiş.dikakt etmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Polonya da bir Xbox dergisinden bilgiler gelmiş. Büyük kısmı bildiğimiz şeyler aslında.

-Şehir dışındaki Badlands baya tehlikeli bir bölgeymiş. (isimden belli...)Bitki örtüsü ve hayvanlar yok denecek kadar azmış ve kesinlikle hazırlıksız çıkmamak gerekiyormuş.
    -Bu kesimlerde yaşayan Wraightler ve Aldecadolar diye iki kabile varmış ve kendi aralarında savaş halindelermiş. Wraights bize sıcak bakmazken Aldecados ile anlaşabilecekmişiz.
    -Yetenek sistemi çok genişmiş ve kendimize göre uyarlayabiliyormuşuz. Klasik olarak seviye atladıkça puan geliyor ve bunları yetenekleri güçlendirmekte ve güç, zeka, beceri gibi özelliklerimizi arttırmakta kullanabiliyormuşuz. Özelliklerimizin seviyesine göre bazı çipleri kullanabilecekmişiz sadece. Tek bir silah tipine yoğunlaşıp, onu uzun süre kullanmak bizi usta yapacakmış o silahta. Aynısı yakın dövüş ve hack içinde geçerliymiş. Ayrıca belli zamanlarda aktif olan baya bir pasif yetenk varmış. Bunların üstüne bir de Sokak Ün ümüz var, görevleri yaptıkça kazandığımız. Ünümüz arttıkça daha tehlikeli ama ödüllü görevler alacakmışız.
    -Apartmandan gene klasik olarak maillerimizi kontrol edebileceğiz ve depomuz olacak eşyalar için. Apartman ana konuda önemli bir yere sahip olacakmış, önemli buluşmalar içinde gerçekleşecekmişl hep. Ama modifiye edemeyeceğiz çok ne yazık ki.
    -Yapay zeka ve sürüş mekaniklerini geliştirmek için uğraşıyorlarmış, çıkışa kadar daha iyi bir duruma getireceklermiş.
    -Araba çalmak zor olacakmış. Polis veya çete üyeleri önünde yaparsak başımız belaya girecekmiş. Çatışmaya girmemiz veya kaçıp saklanmamız gerekcekmiş GTA gibi. Çaldıklarımız garajımızda gözükmeyecekmiş.
    -Yağmaladığımız (loot) eşyalar çoğunlukla zırh,eşya ve silah yapımında kullanılacakmış ama klasik açık dünya oyunlarında koleksiyon zırvaları da olacakmış. Gizli eşyaların yerlerini gösteren çipler varmış ve NPC leri ikna ederek de gizli malzemelerin yerlerini öğrenebilecekmişiz.
    -Arkadaşlık sistemi baya derinmiş ve çoğu NPC ile arkadaş olabilecekmişiz. Hatta arkadaşlıktan da ileri gidebilecekmişiz, cinsiyet kısmı tutarsa :D
    -Hayvanlar yok denecek azmış, sadece çok zenginlerde evcil hayvan görebilecekmişiz. Aşırı bulaşıcı hastalık taşımaları yüzünden diyorlar.
    -2020 ve 2027 yılları arasında siberuzay ünlü bir hacker tarafından hacklenmiş. Bu yüzden holdingler "Blackwall" adında bir icat ile hacklenmiş olan yerlerle bağlantıyı kesmişler. Burayı keşfetmek isteyen netrunnerlardan bir daha haber alınamamış.
    -Detay seviyesi inanılmaz diyorlar. Atmosferle birlikte eşsiz bir dünya oluşturmuşlar.
    -Din önemli bir yere sahipmiş. Neon ışıklı kilislerde geçen görevler varmış.
    -Newgame + üzerinde çalışılıyormuş.
    -Ufak tefek yan görevlerde dahil olmak üzere seçimlerimiz oyunun sonunu etkileyecekmiş.
    -Keanu ile mocap çalışması 15 gün sürmüş stüdyoda ve baya istekliymiş konu hakkında, eğlenmişte.
    Gerçektende bilmediğimiz hiç birşey yok,2077 de geçecek rpg de olması gereken uçan araç kullanımı başta
    stealth oynanış bile yok,hovercar yapmaya bile üşenmişler,araç trafiğide bir GTAV düzeyine çıkarsa süpriz olur.

• acenk58 A kullanıcısına yanıt
    Alt F4 Game 169₺'di ben oradan aldım.

Bu arada bu oyuna neden inatla olumsuz eleştiri yapılıyor. Yani adamlar bazı şeyleri ilk kez deneyecekler. CDPR'ın ilk kez FPS denemesi ve Fallout 2 dışında hiçbir RPG'lerde araç görmedim ben. Oyunda zaten kimseyi öldürmeden bitirmekle ilgili bir seçenek bulunmuyor muydu? Bu varsa gizlilik de vardır diye düşünmekteyim ancak insanımız ısrarla çıkmayan oyunu kötüleme derdindeler. Witcher 3 sayesinde CDPR'ı tanrı katına çıkaran oyuncuların yerin dibine gömmesi komik buluyorum. İkiyüzlülük gibi geliyor. Belkim de terk dert TPS olmadığı için gömüyorsunuzudr...
  • Gömen herkes ilk günden bir şekilde oynayacak boşver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 12 Ağustos 2019; 20:11:44 >
  • Başlığı uplamayın da unutalım oyunu çıkana kadar yav Gameplay videosu gelsin de yine havaya girelim.
  • Fx8320 x Gtx 970 bakalım lowda açabilcekmiyim
  • Oyunun haritası sadece şehirde mi geçecek? Kırsal kesim de olacakmış sanırım ama şehir kadar bol içerik olacak mı orada? Gezmeye değecek mi? Bilgi var mı bu konuda
  • 2077 de ne kırsalı la
  • Sadece şehir mi olacak her yer
  • Okadar tanıtım dondu kırsalı bırak agac gormedim ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şehir dısında mekanlar olacak demislerdi de, agac vs. olacagını sanmıyorum. O bolgeler genelde mafya tarafından kontrol edilecekmis
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.