Şimdi Ara

Cyanogen : Google'ın kafasına sıkıyoruz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
1.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen yıllarını,iş gücünü,emeğini,milyar dolarlarını,piyasada rekabet edebilecek bir işletim sistemi ortaya çıkarabilmek için heba et.Yetmesin her yeni çıkardığın sürümü ücretsiz olarak herkese ulaşılabilir yap.Sonra üç beş ibiş çıksın sana desin ki,sen bu işi beceremiyorsun sevabına bize bırak.
    Google'da çalışan ne kadar Türk varsa eminim bu teklifi duyduktan sonra sıkı bir niiiiiaaahhhh çekmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

Sistemden şikayetçi misiniz? CyanogenMod'u örnek alın. Sistemi kendi lehinize manipüle edin. Hiç kimse size neye layık olduğunuzu söyleyemez. Türkiye'den bu şekilde girişimci insan çıksa ülkenin dış ticaret açığının yok olması kaçınılmaz olur ama bu ülke insanı tembel ve tembel olduğu kadar da ağlak. Sadece ağlıyor ve teslim oluyor. Bu ülkenin bir işletim sistemi yok, işlemcisi yok. Böyle bir yönde çalışan bir kurumu şirketi yok. Hep bu yüzden. Dünyanın en tembel ve bir o kadar da kurnaz milleti Türklerdir.

Qnx işletim sistemini BlackBerry den önce davranıp Türkiye Cumhuriyeti satın alsaydı dediğiniz gibi dış ticaret açığı biterdi. Düşünün dünyadaki arabaların %80 inin yazılımını siz yapıyorsunuz... cep telefonu yazılımız var aselsan a da telefon yaptırın yükleyin QNX i kimse kişisel bilgilerinize erişemesin. Ve kamu kurumlarında Windows değil kendi işletim sisteminiz olacak. Batmak üzere olan bir BlackBerry Qnx i alıyorsa bizim devlet hayli hayli alırdı... kaçırdıkları tren çok büyük oldu bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cyanogen dekiler kurtlar vadisini fazla kaçırmış

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Ben Amerikadayken Google ın kafasına sıkarken ......
    Cyanogen : Google'ın kafasına sıkıyoruz

ziya mı oluyon

• adamlar iyi sallamış
  • Reklammm larrrrrrrrrrrrr anlayanaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: malatyaspor
    Google'ı çok yanlış tanımışsınız.http://www.oncehaber.com/yazar/1594-blackberry-neden-batti.html

Kusura bakmayın ama, safsatalara fazla inanıyorsunuz.
    Yazıyı okudum. Sadece güldüm. Çünkü çoğu yanlış.
    Ama siz okuduğunuz zaman, doğru mu değil mi diye düşünmeden hemen inanıyorsunuz.

Yok efendim Talk'ta kayıt etmeme yokmuş da , falan da filan da. Yalana bak.
    Orada yazanların çoğu uydurmasyon.

Facebook'un da nasıl çıktığını biliyoruz.
    Telefonlarda Google, Facebook vs. girilmeden neler kullanılıyor da biliyoruz.
    Rehberin nerede tutulup tutulmadığını da biliyoruz.

Telefonumda SD kart yok. Bulut sürücüsüne yükleme yapmak zorundaymışım.
    Puuu ahahahahaha. Amma güldüm be.

Blackberry, niye batmış. Adam gibi telefonlar üretmez, rekabetin gerisinde kalırsan batarsın.
    2 kere 2 = 4.

Hayatımızı kolaylaştıran ve tercihe bağlı olan şeyleri, saçma sapan hayallerle size komplo teorisi gibi göstermişler,
    siz de yemişsiniz.

Afiyet şeker olsun..

• Google Talk, kayıt etmeyi engelleme yok demiş. İstesen de istemesen de kaydediyormuş.
    Kayıt etmesini engelleme butonu yokmuş. Onun yerine sadece GİZLE varmış.
    Yani yine kaydediyormuş ama, bize göstermiyormuş...

Muş muş da muş muş...

Bu ne peki?
    Ben çıktığından beri kullanıyorum. Kayıt etmeme seçeneği, her zaman da vardı...

Cyanogen : Google'ın kafasına sıkıyoruz
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Aslında Blackberry popüler olanı geç yakaladığı için batmak üzereydi. Nokia popüler olanı yakalayamadı ve battı. Blackberry iş telefonları üreten bir firmaydı. Hala iş telefonları üreten bir firma olarka kalabilirdi ama akıllı telefon fırtınasında bu payını da kaybediyordu. Nedendir bilinmez ama kemik BB kullanıcısına bence yine birşey olmazdı ama öyle değildi demekki. Kemik BB kullanıcısı diye bir şey yokmuş. Akıllı telefon sınıfına geçince toparlandılar. Yazıda söylenen tek bir şey doğru o da ABD kimi isterse popüler yapıp batırabiliyor. Elinde Hollywood gibi bir reklam ajansı var. Yarın Apple yerle bir olabilir. ABD tartışmasız dünyayı istediği gibi yöneten bir devlet. Rusya Çin hikaye.
  • Diyorum ya bu ülkede endüstri yatırımı bir şekilde engelleniyor. birileri Türkiyenin sıcak pazar olarak kalmasını istiyor. kaç milyonluk ülke ama küresel politika ile mücadele edecek ulusal bir politikası yok. Sıcak para geliyor kamuya personel istihdam ediliyor bir takım ithalatı özendirici yatırım yapılıyor para bitiyor o hükümet de defolup gidince kabak milletin başına patlıyor. Adamın biri de Almanya'nın da işlemcisi yok diyor. Saçımı başımı yoldurtuyor bana. Ne zaman Otomotiv sektöründe en çok patente sahip ülkeyle kendimizi kıyaslayacak kadar ahmak olduk bilmiyorum.
  • Tutmayın küçük enişteyi.

• Google kendi servislerinin kullanımını cyanogen romlarında engellerse o zaman görülür cyanogen romların akibeti

• Bu adam Google'ın geçen sene yaptığı milyar dolarlık teklifi geri çevirdiği için kafasını duvarlara vursun...
  • Manken ve şarkıcıların olur olmaz iddalar atıp kendisini gündemde tutmaya çalışmasına benzemiş açıklamalar.
  • Burda bile takım tutar gibi şirket destekleyenler var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyanogen nasıl okunur??

• quote:

Orijinalden alıntı: batuta

Cyanogen nasıl okunur??

"Sıyanıcın"

• quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

Diyorum ya bu ülkede endüstri yatırımı bir şekilde engelleniyor. birileri Türkiyenin sıcak pazar olarak kalmasını istiyor. kaç milyonluk ülke ama küresel politika ile mücadele edecek ulusal bir politikası yok. Sıcak para geliyor kamuya personel istihdam ediliyor bir takım ithalatı özendirici yatırım yapılıyor para bitiyor o hükümet de defolup gidince kabak milletin başına patlıyor. Adamın biri de Almanya'nın da işlemcisi yok diyor. Saçımı başımı yoldurtuyor bana. Ne zaman Otomotiv sektöründe en çok patente sahip ülkeyle kendimizi kıyaslayacak kadar ahmak olduk bilmiyorum.

İmzamı atarım kardeşim helal olsun çok iyi ozetlemissin ama malesef bunları görebilecek kapasite ve beyin nerde

• BluetoothGuy kullanıcısına yanıt
    Saynocin diye okunur.
  • haber, kaynaktan çok eksik aktarılmış..

orada Cyanogen yöneticileri google ın sözde açık kaynak politikasını eleştirmiş ve tirani yönetimini göstermiş. bunlar olmadan yazı eksik kalmış

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.