Şimdi Ara

CX65'i olanlar.... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.132
Cevap
0
Favori
204.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU ARADA SLYT BEN IRDA İLE BAĞLANIYORUM
    SEN NASIL YÜKLEYEMEDİN
    BENİMKİ SİGMA USB IRDA( RED BRIDGE)
    ZATEN XP OTOMATİK GÖRÜYO
    BİDE SIEMENSTEN PHONE MANAGER İ İNDİR
  • looo olum ben irdas yı calıstırdım lemmm me de denedim olmaı 2000 de denedim olmadı 98 dede olmadı en son xp yukledım calıstı cok mutluyum sun andada zaten cep teması xp ama xp temesı harika 6600 ınkinden cok cok guzel tavsiye ederım
  • irda ile firmware yüklemek imkansız. boşuna denemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzerchE -- 31 Ağustos 2004, 18:04:12 >
  • xp teması güzel
    YA KEŞKE BİDE GS TEMASI OLSA
    FB VE BJK NİN VAR
  • number one xp ve ferrari teması
  • Cam coder pro için üzgünüm symbian os üzerinde çalışıyomuş ancak bi yerde okumuştum firma yetkilileri cam coder in java içinde versiyonunu çıkaracaklarını söylüyorlardı yinede bi zaman veremiyorlar
  • Arkadaşlar merhaba...Ben de dün CX65 aldım.Çok hoşuma gitti doğrusu.Tahminimden çok daha iyi.Umarım bir problem yaşamam.Benim problemim şu; benim bulunduğum şehirde sanırım başarı servisi falan yok.Ben bu upgrade işlemini nasıl yapıcam peki.İllaki seri kablo mu almam lazım.O da dünyanın parasıdır şimdi...Bana akıl verir misiniz lütfen..
  • eğer başarı yoksa mecburen data kablosu alacaksın o da 30-40 civarı birşey
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative®

ummarım, sürekli telefon değiştiriyorsun sonra sağlam,iyi tam bir telefn almadın mı
    çok zarar ediyorsun ..
    al birkere değiştirme uzun süre kullan

bencede ucuz diye gidip kullanışsız telefonlara sahip olmak çok yanlış...... Almışken en babasını almak lağzım tabi almak içinde baba gibi para lağzım !!!!! Sen en iyisi aklına ve donanımhabere danışşşşş!!!!!!!!!!!!!!

Benim pederde başta almam falan dedi uzun uğraşlar sonucu artık rahatım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 6600 kullanıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: turgay27

Bence Siemens cx65 kesinlikle alma... onun yerine 530 milyon ver.. Nokia 6600 al Doğubanktan...

quote:

Orjinalden alıntı: Ask_Delisi

ya o telefonda güzel de artık banel bir telefon oldu

Ya arkadaş sen en iyisi 6600 al derim... Ya sıkıldıkça bir şeyler yuklersin telefon yenilenir..........( ben oyle yapıyorum )
  • BURASI SİEMENS İÇİN ACILMIS BİR TOPİC HER KEZ BURDA SİEMENS İÇİN ONERİLERİNİ VE ŞİKAYETLERİNİ YAZIYOR HERKEZ BİLİYOR BUTUN TEL LERİN NE OLDUĞUNU YANİ BURADA URUNU ON PLANA CIKARMAYA CALISMAYIN SEFER6600 UMARIM KENDİNE Bİ TOPİC ACARSIN TELEFONUNU ORDA OVMUS OLURSUN HEMDE MESAJ SAYIN YUKSELIR
  • Arkadaşlar sizce T630 yerine CX65 almakla iyi etmiş miyim.Son anda değiştirdim kararımı.T630u çok bilmiyorum ama bluetooth avantajı varmış heralde.bende bir zamanlar almıştım bluetooth elimde kaldı.bir de irDa alcaz heralde.İçinden çıkamadığım konu irDa mı almalıyım seri kablo mu.İrDa pratik ama firmware yüklenemiyormuş.Seri kablo da hiç pratik gelmiyor bana, tak çıkar falan..Seri portta çalışan irda yokmu allahaşkına...
    Bir de bataryada çin malı yazıyor normal mi?

Bu konularda da yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...
  • Ne oldu yaa kimsecikler cevap vermez oldu.Ben geldim diye mi yapıyosunuz yoksa
  • ben irda kullanıyorum butun tel lere uyuyor 12.versyonu yuklettım tel i demin aldım yani sevis o işi yapıyor ben kızılotesi ile tema falan yukluyorum guzel oluyor
  • arkadaslar
    cx65 i 4 aydır kullanıyorum. cok memnundum. Taki iki gun once durup dururken kapanana kadar.
    kendi kendine acılıp kapanıyor.
    Bu nasıl is anlamadım
    Servise gosterdim. Yeniden yukleme yaptılar. Bu sefer kapandı bi daha acılmadı
    ayrıca tus takımı letleri sanki bazen temas etmiyormus gibi goz kırpıp duruyordu.
    Anlıyacagınız makineler de bir uretim hatası var herhalde
  • Selam arkadaşlar.
    Benim CX65'imde SW 04 var, telefonu yeni aldım ama ikinci el. Gprs tarayıcı da donma yapabiliyo, pili çıkarıp takmak zorunda kalıyorum. Duyduğuma göre SW 12 çıkmış, hafta sonu izmire gidip servise veriyim diyorum. Telefonun garantisi var fakat ben 2. sahibiyim sorun olur mu acaba? Ya da data kablosu alarak kendim de yapabilirim ama sanırım o zaman bi sorun olursa garanti dışı oluyor.
    SW 12 yükleten varsa bu işlemin ne kadar zaman aldığını söyleyebilir mi? Aynı gün veriyorlar mı mesela? Sanırım telefondaki donma sorunu ve zaman zaman kendi kendine kapanması bu SW 04 den kaynaklanıyor. Onun dışında şarj sürem max. 2 gün, benim pilimde mi bişey var yoksa genel olarak durum böyle mi?
    Hepsiburada da data kabloları var 50-60 milyon civarı, burada bi yere sordum 135 e falan getirtiriz dedi. Güldüm...
    Yurdumuzun bazı insanları çok zeki....
  • Ya arkadaşlar bu sürümler ortalama ne kadar bide bide bu video süresini uzatmak için kesin nereden program bulabilirim bulana çok teşekkürler
  • Beyler cx70 mi çıkıyomuş
  • bende öyle birşey duydum ama cx65 ile arasında çok bir fark yokmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: bart71

Ya arkadaşlar bu sürümler ortalama ne kadar bide bide bu video süresini uzatmak için kesin nereden program bulabilirim bulana çok teşekkürler

11.7 mb civarı tabii bunu sormuşsan bir de video yu ancak böyle yeni sürümler geldikçe ve içinde böyle bir özellik varsa uzatabilirsin
    ayrıca bir program yükleyip böyle birşey yapman imkansız
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.