Şimdi Ara

...:::єℓιѕнα CuthBert Fan cLub:::... (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
732
Cevap
5
Favori
81.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geçen conan'da gördüm. çok rahat bir kadın. yani tip-davranış uyumsuzluğu var biraz.. davranışları tatlı davranışlar tabi
  • Dh'de böyle bir kulüp olduğunu bilmiyorum auuuv. Ekleyiniz lütfen. Avatarımdan da anlaşıldığı üzere hastasıyım. Komşu kızı filmiyle tanıdım ve de iyi ki izlemişim, yoksa fıstığımı tanıyamayacaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hybrid Theory* -- 24 Mayıs 2012; 0:18:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hybrid Theory*

Dh'de böyle bir kulüp olduğunu bilmiyorum auuuv. Ekleyiniz lütfen. Avatarımdan da anlaşıldığı üzere hastasıyım. Komşu kızı filmiyle tanıdım ve de iyi ki izlemişim, yoksa fıstığımı tanıyamayacaktım.

Hahaha hocam yıne naptın nettın bu kızın konusuna mesaj attın ya her mesajında bu kızı yazıyorsun :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IncredibLe!

quote:

Orijinalden alıntı: Hybrid Theory*

Dh'de böyle bir kulüp olduğunu bilmiyorum auuuv. Ekleyiniz lütfen. Avatarımdan da anlaşıldığı üzere hastasıyım. Komşu kızı filmiyle tanıdım ve de iyi ki izlemişim, yoksa fıstığımı tanıyamayacaktım.

Hahaha hocam yıne naptın nettın bu kızın konusuna mesaj attın ya her mesajında bu kızı yazıyorsun :D

Sadece 5dklığına onu görmek için bile Kanada'ya giderim hocam, o derece.
  • Ahh elisha Ahh gördükçe bi tuhaf oluyorum...Yokmu kulüpçüler yeni güncel resim filan...
  • Ben de hd arşiv vardı. Kız arkadaşım sağolsun bir delete yaparak klasörü sildi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem doğal haliyle hemde makyajlı çok güzel bir kadın filmlerinide gayet başarılı buldum ama çok fazlada önde biri deil ama bu aralar biraz kilo almış
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmH_20

...:::єℓιѕнα CuthBert Fan cLub:::...

gerçek olduğuna inanmadım, aradım, buldum

yinede inanmıyorum, inanmayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

Orijinalden alıntı: SmH_20

gerçek olduğuna inanmadım, aradım, buldum

yinede inanmıyorum, inanmayacağım.

Sağdaki teyze türk la.
  • beyler ayıp oluyo yengenizle böyle konuşmanız. ELİSHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, gel desin çoluğumu cocugumu keser giderim. Herşeyimi bırakır giderim. Mevlana bile gel diyor elisha sen niye demiyosun
  • yeni fotolar yok mu..
  • süper bir hatun böyle bir sevgilim olsa hayatdan başka ne isterim ki ama olmaz
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.