Şimdi Ara

Currys isimli Sitedeki iPod T6G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar iPod touch 6g almak istiyorum burada haliyle biraz pahalı (800 lira civarında)
    Currys isimli İngiliz sitesinde 139 sterlin yani yaklaşık 530 lira buda linkihttp://www.currys.co.uk/gbuk/audio-and-headphones/audio/ipods-and-mp3-players/apple-ipod-touch-16-gb-6th-generation-gold-10135491-pdt.html

Şimdi bunu alırsam buraya kadar gelebilir mi? İngilizce'si iyi olan biri kısaca bir bakabilirse çok memnun olurum.
    Bu sitenin adını duyan var mı?Güvenilir midir?

Türkiye'den alabileceğim uygun fiyatlı bir yer var mı(ikinci el istemiyorum pil sorunu olan cihazlar varmış değişimde sıkıntı çıkarmasın)?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• " Not available for delivery " yani " Ulaştırma(kargo) için uygun değil. " yazıyor. Şuan alamazsın ama neden bilmiyorum.
  • Anladım teşekkür ederim.
    Peki bu fiyatın dışardan gümrüğe girmesi sorun olur mu yada bu siteden alışveriş mantıklı mı?
    Bir fikriniz varsa çok memnun olurum
  • 75 euro üstü her türlü mal takılıyor diye biliyorum daha da yükselmiş olabilir.(Vergisini verip alabilirsin ki bu da TR'deki fiyatla aynıya geliyor neredeyse ve bi o kadarda riskli.) Yurtdışından kargoyla telefon getirmek tamamiyle yasak. Gümrüğe takılır yani, bu gümrükten malın geçmesi de tamamen şans işi görevlinin insiyatifine kalmış.
  • Bu bir telefon değil o yüzden o kadar da yüksek bir vergisi yok.Takilirsa da yüzde 20 ve ustüne 3tl ardiye bedeli odeniyormuş bu benim ilk alışverişim olduğu için kargo takibi konusunda endişelererim var.Sanirim daha uzunca bir süre rahat ve ucuz alışveriş edemeyeceğiz bu memlekette

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Radyo özelliği olan, bandrol bulunduran cihazları hiçbir şekilde ülkeye getirtemezsin.
  • Telefon olduğu için değil sıkıntı teknolojik alet olması yani eline alan gümrük görevlisi alsa telefon dese ona iş bitmiştir :)
  • yani gidip en yüksek fiyattan almak gerekecek teşekkürler herkese
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.