Şimdi Ara

Currency(Orb) Fiyatları Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Diğer Free to Play Oyunlar >> Path Of Exile >> Currency(Orb) Fiyatları Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1997 Mesaj
    Arkadaşlar Standart ligde ki currency fiyatlarını nasıl öğrenebilirim? 1 kaç tane site buldum birbirinden çok farklı fiyatlar veriyor, oyun içinde dedeğişik fiyatlar çıkabiliyor.
    Genel hatları ile nasıl öğrenebilirim ? Mesela kaç chaos ne kadar exa eder, ya da kaç tane alchemy kaç chaos eder gibi.
    Mesela şu an buradan hesaplıyorum;
    http://poecalc.com/
    bu kaynak ne kadar güvenilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YordleKing -- 19 Haziran 2014; 14:44:45 >

|
    |
    Eğer yeni bir oyuncu isen en iyisi sonrası için saklamaktır.
    Linklediğin sitede aşırı kötü yakından uzaktan alakası yok.
    |
    |

Vallahi sizin dediğinize göre pazarı sürekli taki etmek lazım ama şu trade chat ile benim o işe yapmam çok zor.
    Az önce lioneye's aldım 2 ex verdim. 2 exa ya tamamlamak için (farklı kişilerden tamamladım) toplam 11 regret, 1 divine, 4 regal, 3 tane gcp verdim. Artık bilmiyorum kârda mıyım, zararda mıyım?. Lig de standart zaten.
    Cevap için de çok teşekkürler. Standart ligde shop varsa link alabilirim hocam bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YordleKing -- 19 Haziran 2014; 19:46:57 >
    |
    |
    Bahsedilenler: kgn*
    |
    |

wtb 1 ex for 50 chaos vs seklinde

ayrıca fusing ,alternation, jewelry satın almak isteyenler yine fiyatları yazıp bu oranlarda almaya calısyorlar.

5 dk trade chate bak. görürsün zaten. oradaki fiyatlar biraz artar biraz azalır. wisdom bile alan/satan var, onun bile "rate" ini (oranını yazıyorlar)

en son ambush ligdeyken 1 ex 40chaosdan gidiyordu. 1 chaosa - 2 fusing/2,5 fuisng - 8-10jewelery - 16-20 alternation gidiyordu ama standartta fiyatlar daha farklı oluyor.
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.