Şimdi Ara

Cuphead %100 Türkçe Yama [v2020] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
7
Favori
21.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lyldz

elinize sağlık hocam
    Teşekkür ederim
  • Görünüşe bakılırsa güncel ve güzel bir iş çıkmış, elinize emeğinize sağlık. İndirdim, deneyeceğim mutlaka
  • Hocam konuyu pıçaklayasım geldi. Türkçe diye bir daha oynayalım dedik arkadaşla yine oyunun zorluğundan sinirlerimiz laçka oldu. Bu kötülüğü bize yaptığınız için teşekkürler. Çeviri için ellerinize sağlık.
  • sağol hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrDemiray

Görünüşe bakılırsa güncel ve güzel bir iş çıkmış, elinize emeğinize sağlık. İndirdim, deneyeceğim mutlaka
    Teşekkür ederim, iyi eğlenceler! 😊
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

Hocam konuyu pıçaklayasım geldi. Türkçe diye bir daha oynayalım dedik arkadaşla yine oyunun zorluğundan sinirlerimiz laçka oldu. Bu kötülüğü bize yaptığınız için teşekkürler. Çeviri için ellerinize sağlık.
    Teşekkür ederim. Dosyanın içerisinde Kolaylaştırma Modu mevcut. Daha az(!) sinir kaybı için deneyebilirsiniz hocam. 😄
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazarefe

sağol hocam
    Teşekkürler ✋😊
  • indiriyorum umarım çalışır
  • denilenleri yaptım ama siyah ekranda geliyor ve öyle kalıyor oyun. nerede yanlış yapıyor olabilirim?
  • 1907antikor kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen oyun sürümünüzle alakalı bir sıkıntı var. Ayrıca üzerinde herhangi başka bir yama olmadan temiz oyun üzerine kurduğunuzdan emin olun. Steam üzerinden aldıysanız "Oyun dosyaları bütünlüğünü doğrula" yaparak tekrar deneyin.

Tüm bunlar çözüm olmazsa yamayı kurarken sadece "resources.assets" adlı dosyayı kopyalayın. Diğerleri kalsın.
  • Emeği geçen tüm arkadaşların ellerine kollarına sağlık, yama çok güzel olmuş.Teşekkürler. 

• Eline sağlık harika olmuş. Beyler kolay modu yüklesem günaha girer miyim :D

• Emeğinize sağlık.

• abi dediğini yaptım sadece resources.assets i attım ama hayla siyah ekran var napabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: OyunBrosu

abi dediğini yaptım sadece resources.assets i attım ama hayla siyah ekran var napabilirim?

Açıklama kısmında sürüm kontrolünün nasıl yapıldığına harfiyen uyduysan ve tamı tamına sürümler tutuyorsa sorun çıkmaması lazım.

Yamanın ilk çıktığı günden bu yana kuran kişilerden geri dönüş aldım ve %90'ı sorunsuzca oyuna girebiliyor. Kalan %10'u tam olarak neyi yanlış yapıyor henüz çözebilmiş değilim. Fakat sorunun yama dosyalarından kaynaklandığı düşünmüyorum. 🤷🏻‍♂️

• Teşekkürler. Elinize sağlık.

• elinize sağlık hocam :)

• Benim oyun korsan da fark etmeden kolaylaştırma modunu da eklemişim. Bana Cuphead'in Assembly-CSharp.dll dosyasını atacak var mı? Dosyaları doğrula yapamıyorum oyun korsan.

• kolaylaştırma modunu çok kolay yaparmısın aşırı kolay yani

• Nightmare837 N kullanıcısına yanıt

korsanı yenıden yükliceksin ben steam

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.