Şimdi Ara

Cüneyt Çakır ve devam eden eyyamları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
2.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hep diyorum en buyuk FB dusmani Cuneyt Cakir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SetrekiaN

quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

quote:

quote:

RVP , NAni, Kjaer ve daha nicelerini transfer eden FB hakemin arkasına mı saklanıyor yoksa? Nerde kaldı büyüklüğünüz beyler bu kadro ile Rize yi sahaya gömemiyorsanız geçen sene 5 atan İsmail KArtal dan ne istediniz?

Hakemin arkasına sarkan falan yok başka hakem olsa konu açma gereği duymazdım ama bu adamın bize karşı bir artniyeti var yok diyen at gözlüğü ile bakıyordur.

04.04.2015 Çaykur Rizespor 1 - 5 Fenerbahçe

Bu maçı da Cüneyt Çakır yönetti.

Ben bize karşı art niyeti var diyorum sen cüneytin yönetip de yendiğimiz bir maçı koyuyorsun.

herhalde yeneceğiz hepsini yenilecek değiliz.

üstte ahmet ercanın yorumunuda koymuşum böyle düşünen tek ben değilim.

O zaman bakalım bahanelere;

1. Zemin
    2. Beyaz forma laneti
    3. Teknik heyet
    4. Stoper eksikliği
    5. Emre B. duyulan özlem ve onun eksikliği
    6. Alper in formsuzluğu
    7.
    .
    .

Burdaki herkes bi görüş belirtmiş, sana göre de hakem.

• Bu fener taraftarı kadar değişik bir güruh görmedim. Adamlar her şey de kollanırlar bir de mağdur edebiyatı yaparlar evet cevap verebilecek delikanlı fenerli var mı bakalım barış şimşek gibi bi hakem en son ne zaman verildi sizin maça 2012 yılında neden trabzonlu aziz istemiyormuş.

Ama bu hakem en az 2012 den beri bizim en az 10 maç yönetti ve en çok puan kaybettiğimiz hakem.

Delil ispatı

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19879

Bonus: Mancini Cüneyt Çakır için umarım bir daha bizim maçı yönetmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ennnes58

Bal gibi direkt kırmızı+penaltı ama ama

Son dakikalarda olduğu için istemezdim turkiyede son dakika penaltı kullanınca haklı yere de olsan haksız yere de olsan millet at gözlüğüyle bakıyor olaya

Bal gibi mi kesin mi yayalim mi ?

Adama temas olmadan penaltı size özel alisiksiniz tabi böyle özel muamelere

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

RVP , NAni, Kjaer ve daha nicelerini transfer eden FB hakemin arkasına mı saklanıyor yoksa? Nerde kaldı büyüklüğünüz beyler bu kadro ile Rize yi sahaya gömemiyorsanız geçen sene 5 atan İsmail KArtal dan ne istediniz?

Hakemin arkasına sarkan falan yok başka hakem olsa konu açma gereği duymazdım ama bu adamın bize karşı bir artniyeti var yok diyen at gözlüğü ile bakıyordur.

04.04.2015 Çaykur Rizespor 1 - 5 Fenerbahçe

Bu maçı da Cüneyt Çakır yönetti.

Ben bize karşı art niyeti var diyorum sen cüneytin yönetip de yendiğimiz bir maçı koyuyorsun.

herhalde yeneceğiz hepsini yenilecek değiliz.

üstte ahmet ercanın yorumunuda koymuşum böyle düşünen tek ben değilim.

O zaman bakalım bahanelere;

1. Zemin
    2. Beyaz forma laneti
    3. Teknik heyet
    4. Stoper eksikliği
    5. Emre B. duyulan özlem ve onun eksikliği
    6. Alper in formsuzluğu
    7.
    .
    .

Burdaki herkes bi görüş belirtmiş, sana göre de hakem.

yahu ne bahanesi allah aşkına illa sana göre her şey bahane mi olması lazım ? ÇÇ hakkında geçen senede böyle düşünüyordum ondan önceki senede bu senede

• Türkiyedesiniz sadece rakibi yenmek yetmiyor hakemi'de yeniceksiniz ama boşuna bahane üretmeyin Fener ne oynadıda hakeme laf ediyorsunuz?
  • Adamların tuzu kuru tabi attıkları gole sevinen hakemler var.
  • Konu sahibi. Temas olmadan penaltı nasıl olabiliyor anlatsana biraz

• klasik fenerbahçe taraftarı konusu. her puan kaybında sonra mutlaka bir suçlu vardır. neyle izliyorsunuz ben maçı anlamıyorum k. bir de üstüne üstlük defalarca da tekrarı yayınlanıyor pozisyonun.

ayrıca siz ne derseniz diyin TR de ki en iyi hakem cüneyt çakırdır. hatta avrupada en iyi hakemlerden birisidir.
  • megi21 kullanıcısına yanıt
    Futbol bilgine hayran kaldım bide bilmiş tavırlar falan :)

Tehlikeli tarzda oynadığın takdirde de faul kararı verilebilir bilmiyorsan öğren canım kardesim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Futbol bilgine hayran kaldım bide bilmiş tavırlar falan :)

Tehlikeli tarzda oynadığın takdirde de faul kararı verilebilir bilmiyorsan öğren canım kardesim

Hey yavrum ya bilmiyorsun konusuyorsun. Cahillik mutluluktur diye boşuna dememişler. Bu forumda zaten gerçekten futbolu bilen kaç kişi var ki.

Bak yazayım da ogren. Reel hayatta da rezil olma.

Temas olmadan hiçbir zaman serbest vuruş verilmez. Penaltida bir serbest vuruştur. Temas olmadan verilen faullere endirek serbest vuruş denir. (Ofsayt tehlikeli hareket gibi) orada tehlikeli bir haraket varsa bile penaltı verilmez. Bil bunları rezil olma.

• cüneyti seven bi tek fenerli benim sanırım.

Neden ama bilmiyorum.... Fenerli diyedir belki insan sevdiğini öldürür misali
  • Bir pozisyonda arkadan gelen pası Nani vücut çalımıyla önüne alıyor ulan temas bile yokken Cüneyt efendi faul verdi atağımızı kesti, yuh artık
  • megi21 kullanıcısına yanıt
    Evet doğru temas olmadan verilen pozisyona endirekt veriliyor ben buna bisey demedim ki :)
    Benim söylediğim şey tehlikeli sayılabilecek hareketlere de faul çalınması. Ceza sahası içinde olursa penaltı olur. Anladn mi yavrum benim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet doğru temas olmadan verilen pozisyona endirekt veriliyor ben buna bisey demedim ki :)
    Benim söylediğim şey tehlikeli sayılabilecek hareketlere de faul çalınması. Ceza sahası içinde olursa penaltı olur. Anladn mi yavrum benim

Son dakikadaki pozisyondan konuşuyoruz sen penaltı demissin ben de neden penaltı olamayacağını anlatmisim. Neden kiviriyorsun şimdi:) neyse bugün de bisey ogrendin hadi bakalim.

• quote:

Very Nice
  • Türkiye de 1-2 hakem dışında yere düşen her oyuncuya düdük çalıyorlar buna Cüneyt Çakır da dahil oyunun temposunun içine ediyorlar.Bir EPL olalım demiyorum ama bu kadar da oyun kesilmez ki en basiti taç çizgisinin kenarında Nani vücudunu koyuyor Rizeli oyuncu yere düşüyor Cüneyt Çakır pat düdük çalıyor.İkili mücadele oluyor mesela bir oyuncu daha güçlü kalıyor diğeri yere düşüyor pat düdük çalınıyor.Bu yapının değişmesi lazım oyun o kadar duruyor ki insan izlerken sıkılıyor.
  • Türkiyenin en iyi hakemi gözünün önündeki penaltıyı çalamadı umarım bu adam bizim maçlara verilmez
  • Yüzde yüz penaltıyı veremedi bu adam Gs li olduğunu çok belli ediyor artık

Denayerin pozisyona itiraz eden olursa acilen futbol izlemeyi bıraksın şimdiden söyleyelim

• cüney çakır baba'dan gs lidir,bunu bilmeyen arkadaşlar var hala şaşırdım,cüneyt çakırın babası da fanatik gs liydi,kendisi de öyle,fenerli diyenlere gülün geçin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.