Şimdi Ara

Cüneyt Çakır ve devam eden eyyamları (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
2.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Penaltıyı vermedi ya la
  • quote:

Orijinalden alıntı: megi21

Kusursiz maç yönetti

https://vine.co/v/eULgIOhvZBT
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja BJELICA_8

quote:

Orijinalden alıntı: megi21

Kusursiz maç yönetti

https://vine.co/v/eULgIOhvZBT

Oha ya el açık topun yönünü kesiyor pozisyonu öldürüyor kusra bakmayında çarpma bile olsa bu kesin kez net penaltıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: SetrekiaN

Türkiyenin en iyi hakemi gözünün önündeki penaltıyı çalamadı umarım bu adam bizim maçlara verilmez

Yahu daha geçen sene Galatasaray maçında taçtan gol vermedi mi size bu adam? Onun sayesinde son haftaya kadar şansınız sürmedi mi? Bir de utanmadan bize garezi var falan demişsiniz insan azıcık utanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lagertha

quote:

Türkiyenin en iyi hakemi gözünün önündeki penaltıyı çalamadı umarım bu adam bizim maçlara verilmez

Yahu daha geçen sene Galatasaray maçında taçtan gol vermedi mi size bu adam? Onun sayesinde son haftaya kadar şansınız sürmedi mi? Bir de utanmadan bize garezi var falan demişsiniz insan azıcık utanır.

eyyamcı bize garezi var hala diyorum eyyamcının önde gideni. maçın sonucu etki etmeyen bir şey o yüzden verdi 1 0 olsa o pozisyonu vermezdi.
  • quote:

quote:

quote:

eyyamcı bize garezi var hala diyorum eyyamcının önde gideni. maçın sonucu etki etmeyen bir şey o yüzden verdi 1 0 olsa o pozisyonu vermezdi.

Maçın sonucuna etki etmemesiyle ne ilgisi var net taç olan pozisyonda oyunu durdurmadı adam gol olup olmayacağı bile belli değildi. İkili averajda da üstünlük sağladı Fenerbahçe o gol sayesinde ayrıca. Ne zaman GS-FB maçı yönetse FB'yi kayırıyor kendisi de fenerbahçelidir zaten.
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Saçma sapan konuşmayın 40 cm bile yok arada adam top sürerken vurmuş nasıl akıl edip elini çekecek bana anlatırmısın ?
  • quote:

Aman hep size kıyak geçecek değil ya bi kerede bize geçsin ne olucak.
    Zaten derbilerde size yeterince yardım etmiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

quote:

genelde size yardım etmiyor mu? üstte dany ve alvesin pozisyonlarını paylaşmışım bak ne zaman puana ihtiyacınız var o zaman cüneyt çakır iş başında
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

quote:

genelde size yardım etmiyor mu? üstte dany ve alvesin pozisyonlarını paylaşmışım bak ne zaman puana ihtiyacınız var o zaman cüneyt çakır iş başında

Etsin ne olacak bu ligde şike de yasal taraf tutmakta.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Maçın sonucuna etki etmemesiyle ne ilgisi var net taç olan pozisyonda oyunu durdurmadı adam gol olup olmayacağı bile belli değildi. İkili averajda da üstünlük sağladı Fenerbahçe o gol sayesinde ayrıca. Ne zaman GS-FB maçı yönetse FB'yi kayırıyor kendisi de fenerbahçelidir zaten.

ya en üstte dany ve alvesin pozisyonu var kimi kayırdığı ortada fenerliymiş yav he he
  • Şunu da ekleyelim...

Cüneyt Çakır ve devam eden eyyamları
  • quote:

quote:

Taçlara ne zamandır orta hakem karar veriyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

Saçma sapan konuşmayın 40 cm bile yok arada adam top sürerken vurmuş nasıl akıl edip elini çekecek bana anlatırmısın ?

Millet ceza sahası içinde iken boşuna mı elleri arkada savunma yapıyor. Keriz mi bunu yapan oyuncular?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

Bu nasil mantiktir yahu utanilacak yorum yapmayin begeni kascam diye ozaman ceza alani icinde adam ellerini arkasina niye koyuyor? Salakmi bu adam adamin dibine girer kaleci misali yardiriri ustune olurmu? Kurallari oku once adamin kolu kapali olur carpar neyse elini uzatmis topun yonunu degistirmis belkide olabilecek golu engellemis ama mesafe yakin? Gec o isi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40 cm mesafe var orda şut atıcağı vey orta falan açacağı bir pozisyon olsa çeker Bruno Alvese oldu aynısı arada mesafe vardı çekmeye zamanı oldu fakat yinede koluna çarptı hakem devam ettirdi.
  • Burda hakeme mi sığınıyorsunuz diyenler her iç saha maçında 30 dakika "yeeettheeeer yıldırım demirören yeeetthhhherrr" diye bi tarafını yırtıyor.
  •  Cüneyt Çakır ve devam eden eyyamları
  • Bu Cüneyt denen eyyamcı ilk olarak 2008 yılında GS ile oynadığımız kupa çeyrek finalinde dikkatimi çekmişti benim. (Volkan'ın Lincolnu dövdüğü maç.) O maçtan sonra hep dikkat ederim, sürekli GS'yi kollar diğer takımları doğrar. BJK'li arkadaşlar da farkında bu adamın. GS'li arkadaşların güncel savunması geçen seneki taca çıkan top ama onda da eyyam yaptığının farkında değiller.

Yukarıda bahsettiğim maçta çift sarıdan atılan Gökhan Gönülün maç sonrası açıklaması. "Bu kadar komik bir sarı kartı herhalde bir daha göremem. Zaten bende bir top var, top toplayıcı başka topu atıyor. O toptan bana ne... Ne yapmamı bekliyor ki''

http://www.mackolik.com/Mac/209395/Galatasaray-Fenerbahce
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.