Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan : Toprağın vatan olabilmesi için şehitlere ihtiyaç var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stay Away From Me

quote:

Orijinalden alıntı: REV0

Bu millete "ac agzini icine edecegim" desen, agzini acar, icine edersin, sonraki ilk secimlerde oyunu gider sana verir.

Gram uzulmuyorum artik.

Bu adamı da içeri almaları lazım tek bildiği provokasyon. Bi el atayım şu işe.

Uuuu cok korktum.

Zannedersin ki ben dedim sehide kelle, apoya sayin.

Provokasyonunu yiyim senin makarnaci.
  • quote:

quote:

quote:

Bu millete "ac agzini icine edecegim" desen, agzini acar, icine edersin, sonraki ilk secimlerde oyunu gider sana verir.

Gram uzulmuyorum artik.

Uuuu cok korktum.

Siberden EGM memurları kapına gelince onlara anlatırsın artık benden çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gram uzulmuyorum artik.

Uuuu cok korktum.

Siberden EGM memurları kapına gelince onlara anlatırsın artık benden çıktı.

Gelsinler bakariz.

Ucak biletlerini odersin insallah, malum uzaga gelecekler, hotel paralarini da koy ceplerine.

• Askerlere gitsinler ölsünler, zaten işleri o gibi muamele yapılmaya başlandı...
  • Anlaşıldı şimdi neye güvenip bu kadar sıktığın.

GBT'ne not düşsünlerde beklemediğin bi zamanda alıp götürsünler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stay Away From Me -- 24 Aralık 2016; 18:51:29 >
  • Azrail elini çabuk tut

Al başımızdan

Tek umudumuzsun
  • Toprağın değerli olması için kanla yıkanması lazım değil mi? Amerikalılar 50 sene sonra Marsı 'şehitsiz' kolonize edince orası onları yuvası, vatanı olmayacak zaten ama ne yapacaksın gazla çalışan bir milleti gazlamadan işleyişi sağlayamazsın.
  • Bilal oğlan da en kısa sürede Şehitlik mertebesine ulaşır inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Anlaşıldı şimdi neye güvenip bu kadar sıktığın.

GBT'ne not düşsünlerde beklemediğin bi zamanda alıp götürsünler.

Dussunler, isim soyisim yaziyor profilde.

Cok da umrumda degilsin acikcasi, akkoyunlardan korkan akkoyunlu olsun. Iyi alistiniz 15 temmuz'dan sonra onunuze geleni sikayet etmeye. Yakindan nazi mahkemesi de kurarsiniz tam olur. Ne bayraga, ne ulkeme hakaret ettim, etmem de, HDP'lisine PKK'lisina laf gecirirken cok ban yedi bu hesap.

16 sehit verirken staydum acan varsa, ortada yakarak oldurulen 2 asker, kafasina sikilan 2 asker varken, birileri televizyona cikip ayran iciyorsa, elin kici boklu arabin ulkesi icin, "sehitler verecegiz" diyorsa, istedigimi yazarim.

Sikayetini yap, makarnani yemeye, ayranini icmeye bak. Sana da verecegim son cevaptir, profilin de blokludur bu saatten sonra, sana tavsiyem sen de aynisini yap.

• ironik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vespucci -- 12 Aralık 2018; 20:1:7 >
  • Daha ne kadar şehit vermek gerekiyormuş peki VATAN olabilmesi için?
    Kendi evladını göndersin suriyeye? O zaman bakarız belki
    Başbakanda geçen diyordu gerekirse evlatlarımızı savaşa göndeririz diye
    sormak lazım daha ne kadar şehit lazım senin evladının suriyeye gitmesi için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata

Askerlere gitsinler ölsünler, zaten işleri o gibi muamele yapılmaya başlandı...

Zaten öyle? hatırlamıyormusun şehit olan birinin ailesine tayyip '' Abinde bu mesleği seçmeseydi '' dedi
  • Vespucci kullanıcısına yanıt
    Öyle deme adam yol yaptı amariga bizi kiskaniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Bunu diyen sayın Cumhurbaşkanı darbe zamanı facetime'dan kendini başkomutan ilan edip, çürük raporları ile çocuklarını askere göndermemiştir.

Ürdün kralı Abdullah ise bir askeri işid tarafından katledilince askeri üniformasını çekip, askerine liderlik edip askerinin katledildiği topraklarda teröristlerin kellesini aldı.

Ürdün kralı abdullah'ın annesinin validesinin tokatlı bir çerkes vatandaşı olmasıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu topraklar zamanında çok kan çekti, vatan bu akıtılan kanlarla var oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 24 Aralık 2016; 21:21:4 >
  • Stay Away From Me S kullanıcısına yanıt
    Türkiye Cumhuriyeti'nin 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "Müslüman görünümlü Yahudi" diyerek hakaret ettiğiniz için sizi BİMER üzerinden şikayet ettim.
    EGM memurları yakında kapınıza gelir, iyi forumlar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan : Toprağın vatan olabilmesi için şehitlere ihtiyaç var
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Türkiye Cumhuriyeti'nin 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "Müslüman görünümlü Yahudi" diyerek hakaret ettiğiniz için sizi BİMER üzerinden şikayet ettim.

Yanlış hatırlamıyorsam beni 3 kere BİMERE, 1 kerede mahkemeye verdiklerini söylemişlerdi. Bence EGM'i dene o daha iyi.

• bakanin tekinin oglu avukatlik satajini bitirmis. yani bir yil sonra askerlik cagi gelecektir. hazirlanin yeni bedelliye.

fakirler de ulkenin satilmasina katkida blunmak icin sehadet serbetini icme serefine kavussun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Maaaşlar nasıl iyi mi?

• Biz 100 sene kadar önce, sen ve senin gibilerin kanını dökerken kendi canımızdanda kayıplarımız olup ülkemiz kanla sulandı. Biz yapılması gerekeni yüz sene önce fazlasıyla yaptık merak etme. İnşallah sende en yakın zamanda ülken için şehadet şerbeti içersin.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.