Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan, keşfedilen yeni doğal gaz rezervi miktarını açıkladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
0
Favori
7.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

reisine secde edersen cevap verir niye vermesin yahu. onların derdi vatandaşın rahatı veya ülkenin geleceği değil ki öyle olsa boşa giden milyarlarca dolarlara ses ederlerdi onların tek derdi saray ailesi rahat yaşasın.   

• gelir şimdi seküler z kuşağından başka kelime bilmeyen allahın aktrolü dicektim ki çoktan gelmiş tayfasını da sürümüş peşinde ://

• joven kullanıcısına yanıt
    sen 80 senede gelinen nokta ile 20 senede gelinen noktayı karşılaştırısan gerçegi görürsün..yeterlilik nedir ? avrupa standartlarında yaşam ise o zaman bagımsız olacaksın oda kolay verilmiyor ülkelere...80 senedir tüm kurum ve kuruluşlarınla batının yalağından yemişin ... herşey sadece isteme ile olsa bende herşeyi istiyorum

• AA bırakın gelsinler yahu.

Bir gençlik geliyor ki %70 i mevcutlarla alay etmekten başka bir şey yapmıyor.

O pırıl pırıl gençler ilk kez oy kullandıklarında ülkeye büyük bir hizmet sunacaklar bunlar ise bahane arayacak. Sultanlık devri bitiyor farkındalar...

Seçimde yeniletseler o gençlerin büyük bölümünü kazanamazlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: th9

sen mantıklı bir şekilde yanıt vermişsin fakat mokoko_tr arkadaşımız genelde mantıklı yanıtlara cevap vermiyor

Kimi zaman bazen kantarın topuzunu bende kaçırıyorum nekadar dikkat etsemde kimiz zaman insanları kıran üzen Mesajlar yazabiliyorum görüş ve anlayış ve o anki pisikolejik ruh halimiz bizleri istenmeyen durumlara sokabiliyor insanlık hali diyelim.

• Dogalgaza zam gelecek. Zamcikta olabilir. Tecrube ile sabittir.

• çocouksu havaya boş yazılar... boşa giden milyar nedir köprü muhabbetimi ? boşa bırak milyarları tirilyonları görmek istersen 2001 krizine bakacasın vatandaş lık siz seküler z kuşagınamı ait bir kavram boş boş yazıyorsun

"çözüm üretemiyorsanız bırakacaksınız" demişsin. merak etme sen, biz ne zaman görevi bırak dersek o zaman bırakır. geçmişte birçok partiyi sandığa gömdük, zamanı geldiğinde AKP yide sandığa gömeriz. ancak henüz erken. film yeni başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CleanCoders -- 17 Ekim 2020; 18:0:31 >
  • o %70 chp ye oyları yağdıracak ve dersimli kemal nutuk dağıtıp yiyecez öylemi ?

• hazırlığınızı yapın, yeni doğalgaz zammı yolda   

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt

Herkes az yada çok birşeyler yapmıştır ak partinin şansı tek başına iktidar olması bu hiçbir hükümete uzunca bir zaman nasip olmamıştır ak parti kimi zaman bunu iyi kullandı kimi zaman kullanamadı bilemiyorum belki bir başkası birşeyler yapabilir zaten ak partide böyle gelmedimi.

• CleanCoders C kullanıcısına yanıt

Bu işin doğasıda budur sandık gelir sandık neticesi ne ise ona razı olunur.

• ZAM'lar şahlanışın simgesi 

bazıları razı olmuyor. milletin zamanını ülkenin parasını boşa harcamak için seçim tekrarlatıyor falan.

• Doğalgaz buldukça, bizim cebimizden daha fazla benzine ve doğalgaza para çıkıyor onu anlamıyorum sadece

• Murat.Ak M kullanıcısına yanıt

Hortumlama bedeli 

Hani doğalgaz hortumlarla falan çıkarılıyor ulaştırılıyor ya o.

• Bizim millet şımardı ve artık aynı yüzleri görmekten sıkıldığı için macera arıyor.

Ben bu konularda macerayı sevmem. Yerine daha iyisini koyamadığın sürece maceraya girişmenin anlamı yok."Ya belki daha iyiye gider, herşey çok güzel olacak" ile falan ülke yönetilmez.

Alternatiflerin hiçbiri bana o güveni vermiyor.

Biri 90'ların koalisyon döneminde içişleri bakanlığı yapmış, diğer de SSK nasıl battı valla ben de bilmiyorum diyen kasetle atanmış parti müdürü.Diğerlerini hiç saymayayım bunlar da Ak Partinin artıkları. Zamanında aslansın kaplansın şimdi senden kötüsünü görmedik diyen tipler. Bunlarla iş olmaz.

Bir de ekonomik daralma ve sıkıntı sadece bizde yok. Bütün dünya pandemi de bahanesi olmak üzere zaten uzun zamandır bir çıkmaza sürükleniyordu bu konuda. Ben bu işin ucunun eninde sonunda bir global savaşa gideceğini düşünüyorum. Çünkü ortam daha önceki 2 dünya savaşı öncesindeki ortam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 17 Ekim 2020; 18:16:1 >

• Bence başka taktik bulsunlar. Her felaket haberinden önce göya müjde geliyor. 33 şehit haberide böyleydi. Şehit haberleri veren insan mutluluk duyar mı. Adam önden diyorki bir yüz milyon insan etkisiz hale getirdik sonra 33 şehit. Geçende de aynısı olmadı mı. Ben araçlara gelen ötv nin tekrar değişeceğini ve ek olarak pc ye %40 ötv uygulanacağı fikrindeyim. Not alın bir yere..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendileride pişman oldular iş işten geçti ençokda zararı önce millet sonra kendileri gördü olan oldu artık umarım böyle bir olayın tekrarı yaşanmaz yaşanırsada neticeleri vahim olur olan gene bizlere olur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.