Şimdi Ara

CUMALİ CEBER:ALLAH SENI ALSIN(Halil Söyletmez,Doğa Konakoğlu,Emre Keskin,Ece Seçkin)Sinemalarda! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
5.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gittim bütün salon film boyunca kahkahalarla yarıldı. şu filmi kötüleyenleri anlamıyorum puanım 8.5/10.
    siz filmden ne anlarsınız asF:AGSzeBani:FQsayWG:aghiA:SFg
  • Ortada bir film göremiyorum.
  • Kardeşimi sinemaya götürdüm cumali ceber ızleyelim diye tutturdu yarın cami avlusuna bırakayım diyorum çok mu geç acaba şuan 12 yaşında?
  • Tam bir kahkaha tufanı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence aşırıya kaçılmış, kullanılan argo kelimeler o anda mizah taşımıyor
  • İzleyip beğenenler alıntılarsa iyi olur mesajı lütfen, toplu bloklayacağım. Bir daha hiç muhabbete girmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

İzleyip beğenenler alıntılarsa iyi olur mesajı lütfen, toplu bloklayacağım. Bir daha hiç muhabbete girmeyelim.

+ sonsuz, bizden düzgün film çıkmasını beklemeyin bu saaten sonra vine'cılar yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 6 Ağustos 2017; 0:17:17 >
  • Hemen üstümdeki 2 arkadaşla aynı fikirdeyim.
  • Filmin

%40 i osuruk

%20 si tokat

%40 kaş

Değerlendirmem: 10/0

Bu da burda dursun
    https://m.youtube.com/watch?v=3IbcPxBPy3Y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabus87 -- 6 Ağustos 2017; 5:27:55 >
  • canım sıkılınca bu gereksizin fragmanını izleyip küfürü basıyorum rahatlıyorum. tavsiye ederim.
  • Afedersinizde türkiye genellikle bu işi para için yaptığı sürece film konusunda ilerleyemeyiz.Su filmi inşallah yabancılar izlemezler.Fragmani açtığımda tek gördüğüm şey rezillikti ve 1 gram bile mimik oynamadı.Osurarak insan güldürmeye çalışmak ve buna gülen insanlar olduğu sürece bunun gibi filmler çekilir.Parayi alırlar keyiflerine bakarlar.Buna gülen insanların ya zeka seviyesinde sıkıntı vardır yada komedi anlayışı kittir.Bu yüzden internet dizileri mesela sıfır 1, masum, fi gibi dizilerin çoğalması belkide ilerleyen zamanlarda böyle ıq düşüren filmlerden kurtuluşumuz ve kaliteli yapımların ortaya çıkmasını sağlar.

Edit

Bu filme destek veren ünlülerinde, youtuberlerinde neyse devamı kötü olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sly_Owl -- 6 Ağustos 2017; 22:54:56 >
  • imdb de ilk defa 1 puandabn giriş yapan film görüyorum
    http://www.imdb.com/title/tt7221896/
  • Leş leş leş...
    1 veren çıksın.
  • Filme Enes Batur abim önerdiği için gittim harikaymış gülmekten öldüm tavsiye ederim 10/9
  • 12 yaşındaki kardeşimle beraber 06.08.2017 de belki gülerim diye gittiğim, sıçmaktan başka bir eylem yapmayan, sıçmaktan başka bir söylem yapmayan bir film olmuş ve gülemedim. Göztepe Optimumda Avşar sinemasında 16.30 seansında 100 bilet satıldıysa 80-85 i 13 yaşından ufak çocuklar dı film 13+ olmasına rağmen.. Ne bileyim yaklaşık 2 saatim çöp oldu yazık.
  • Mr.Ulker kullanıcısına yanıt
    Hocam 2. bir seciminiz olsaydi, suan vizyondaki filmlerden hangisine giderdiniz ?

• Kendim izlemek için Denizde Dehşet. Yine kardeşimi götürmem gerekirse yine o hangisini isterse o. Sevmesem de çocukta olsa fikirlerine saygı duyup onunla beraberken zevk alıyormuş gibi yapmaktan kendimi alıkoymam.
  • Türk sinemasından yine şaşırtmayan bir film
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Ulker

12 yaşındaki kardeşimle beraber 06.08.2017 de belki gülerim diye gittiğim, sıçmaktan başka bir eylem yapmayan, sıçmaktan başka bir söylem yapmayan bir film olmuş ve gülemedim. Göztepe Optimumda Avşar sinemasında 16.30 seansında 100 bilet satıldıysa 80-85 i 13 yaşından ufak çocuklar dı film 13+ olmasına rağmen.. Ne bileyim yaklaşık 2 saatim çöp oldu yazık.

blok
  • Bu ülkede daha kötüsü ne olabilir ki dediğim bir çok şey oldu.

Recep ivedik kötü diyordum daha kötüsü gelemez diyordum geldi.

Sinemadan soğudum yeminle

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.