Şimdi Ara

Çukurova Üniversitesi Topluluğu[Ana Konu] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.976
Cevap
31
Favori
83.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hop gençlik bende barınma evinde kalacam face de filan görüşek tanışak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbüyükikiz
    hop gençlik bende barınma evinde kalacam face de filan görüşek tanışak

Tıp fakültesinden misin mert ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blitzkrieger

sizi çömezler sizi

neyse baya çü den adam oldu yav. güzel güzel..

bu arada bende 1 dönem fevzi çakmakta kaldım..o zaman çok iyi değildi ama yeni arkadaşlara şu haberleri vereyim..

fevzi çakma yurdu genişletiliyormuş ve her odaya internet gelmiş galiba orda kalan arkadaşlar diyordu..yeni şeyler yapılıyor..ayrıca kız erkek karışık yurttur orası...

tabi evin verdiği rahatlık hiçbirşeyde yok o ayrı...bu arada okul açılınca bi buluşalım..sezon bitmesse sizi bici bici ile tanıştırrız

isteyen diğer arkadaşlarda msn yi ekleyebilir ..bu arada bi arkadaş daha var ama o görmedi galiba konuyu mimarlıkta okuyor oda...

dostum bana bici bici deme onun kadar berbat bişey yemedim,hayatımda ilk kez üni kaydına gittiğimde yedim,berbat,altından yumuşak tatsız bişey çıkıyo ,iğrenç :D

• slm arkadaslar ben aranıza yeni katıldım bu sene ekonometri bölümünü kazandım adana nasıldır? üni nasıldı? bide bu bölümde okuyan bir baska arkdas var mı varsa yardımcı olsun bu yıl bitiren ne yapıyorlar meselaa?? ing hazaılık sınıfı nasıl sizceee?? cok mu soru sordumm :D
  • Tıpçı arkadaşlar nerelerde kalıcaksınız karar verdiniz mi ?
  • Yurt yedeklerde 310'a kadar alıyormuş.1030'a gelmesi zor onun.Misafir girişi yapabilir miyiz acaba
  • slm arkadaslar ben aranıza yeni katıldım bu sene ekonometri bölümünü kazandım adana nasıldır? üni nasıldı? bide bu bölümde okuyan bir baska arkdas var mı varsa yardımcı olsun bu yıl bitiren ne yapıyorlar meselaa?? ing hazaılık sınıfı nasıl sizceee?? cok mu soru sordumm :D

slm arkadaslar ben aranıza yeni katıldım bu sene ekonometri bölümünü kazandım adana nasıldır? üni nasıldı? bide bu bölümde okuyan bir baska arkdas var mı varsa yardımcı olsun bu yıl bitiren ne yapıyorlar meselaa?? ing hazaılık sınıfı nasıl sizceee?? cok mu soru sordumm :D
  • Ekonometri hakkında pek fikrim yok malesef ... Yardımcı olacak kimse olmadığına göre demekki bu forumda aynı bölümü okuyacağın kimse yok... Veya henüz karşımıza çıkmadı
  • Ders kayıtları başladı arkadaşlar..
    Yeni gelen arkadaşlar için:
    https://ogrisweb.cu.edu.tr
    Öğrenci İşleri Bilgi Sistemine giriş yaptıktan sonra , yan menüde Dönem Ders Kaydı Girişi kısmından alacağınız dersleri seçip Kaydı Gir demeniz yeterli..
    Okulların açıldığı ilk 2 hafta da okuldaki danışman hocanıza gidip bu ders kaydınızı onaylatıyorsunuz...
    Ben internet üzerinden yapamam diyenler , okula gidip orda da yaptırabilirler..
  • Yeni kayıt olanlar heyecanlanmasın ilk dönem ders kaydı yok
  • Nasıl yok ders kaydı...
    Arkadaşım yeni kazandı , o yaptı bugün ders kaydını..
    Biz de geçen sene yaptık..
  • arkdaslar ben yeni kazandım üniyi ama tanıdıklarım amaa çingene memleketi hırsızlık cok olur cok sıcak alısaman sinek felan diye bi önyargı olusturdular sizce üni ne derece iyi ne kadar basarılı bide hazrlık ing yani ne kadar ögrenebiliyonn? en bastan mı baslıyorlar ögretmeye bn pek fazla bilmiyom da bu inglizceyti lütfen yardımcı olunuz
  • Selam arkadaşlar ben de bu sene kazandım Çukurova - Biyoloji (İÖ) xD hepimize hayırlı olsun =)
    Yalnızz birşey sorucam ben bu ders kaydını anlamadımmm okuldan yapıcam sanırım biraz korkuyorum xD Bu ara da Fevzi çakmak yurdu çıktı bana umarım güzeldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA
    Nasıl yok ders kaydı...

Kusura bakmayın.Tıp için konuşmuştum.Ben sisteme girdiğimde kayıt yapacak ders çıkmadı ve tüm derslere kayıt yap dediğimde "2009-10 Güz döneminde kayıt yok!" uyarısı geldi.
  • arkdaslar ben yeni kazandım üniyi ama tanıdıklarım amaa çingene memleketi hırsızlık cok olur cok sıcak alısaman sinek felan diye bi önyargı olusturdular sizce üni ne derece iyi ne kadar basarılı bide hazrlık ing yani ne kadar ögrenebiliyonn? en bastan mı baslıyorlar ögretmeye bn pek fazla bilmiyom da bu inglizceyti lütfen yardımcı olunuz

arkdaslar ben yeni kazandım üniyi ama tanıdıklarım amaa çingene memleketi hırsızlık cok olur cok sıcak alısaman sinek felan diye bi önyargı olusturdular sizce üni ne derece iyi ne kadar basarılı bide hazrlık ing yani ne kadar ögrenebiliyonn? en bastan mı baslıyorlar ögretmeye bn pek fazla bilmiyom da bu inglizceyti lütfen yardımcı olunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nodex

quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA
    Nasıl yok ders kaydı...

Kusura bakmayın.Tıp için konuşmuştum.Ben sisteme girdiğimde kayıt yapacak ders çıkmadı ve tüm derslere kayıt yap dediğimde "2009-10 Güz döneminde kayıt yok!" uyarısı geldi.

Tıpın işleyişi , akademik takvimi , yemekhanesi bile diğer bölümlerden farklı...Demek ki o da farklıymış..Bilmiyordum...
  • Yurt işini ne yapacam ya 2 gün sonra açılacak
    @Nodex sen ne yaptın buldun mu kalacak yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.E -- 25 Eylül 2009; 1:15:49 >
  • Ben de tıpdayım da tıp için kayıt yaptırılmayacağına emin misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _deadmaster

Yurt işini ne yapacam ya 2 gün sonra açılacak
    @Nodex sen ne yaptın buldun mu kalacak yer

Yok.Barınma evleri dolu, yurtlar dolu, misafir girişi deneyeceğim galiba.Olmadı akrabaların evinde kalacağız.Yurtları, müdürü aradım misafir girişi için müdürle konuşmak gerekiyormuş.Şöyle 1-2 aylık kalacak yer bulsam yeterli gibi.Sonrasında yurt çıkar tahminim.

@yido2 ilk yıl ve ilk dönem sen kayıt yapmış mıydın? Verdikleri kağıtta ders kayıt ilk gün yapılacakmış.Sen kaçınsı sınıfsın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nodex

@yido2 ilk yıl ve ilk dönem sen kayıt yapmış mıydın? Verdikleri kağıtta ders kayıt ilk gün yapılacakmış.Sen kaçınsı sınıfsın ?

Ben de yeni başlıyorum bu sene,ders kaydı olayını yeni duydum bi arkadaştan da yapmaya çalıştığımda olmadı.Kağıdı da sen diyince okudum yazıyormuş öyle bişeyler..Sen de internette kayıt yok uyarısı mı aldın ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.