Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.704
Cevap
10
Favori
119.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • baba uyansın artık çok sıkıcı boş bir bölümdü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi gerçekten çok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yamaç anladı dedik ama şaşırtmaca yaptılar.

• Tamam güldük eğlendik ama artık aksiyona girin. Dizi güzel ama daha en baştan sıkmaya başlamasın lütfen ekşın olsun

• Ercan Kesal (İdris) inşallah devam eder. Vallahi ilk bölümde onun için dikkatimi çekmişti. Eğer dizide ölecek ya da böyle yatalak olacaksa sıkıntılj bakalım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

Ercan Kesal (İdris) inşallah devam eder. Vallahi ilk bölümde onun için dikkatimi çekmişti. Eğer dizide ölecek ya da böyle yatalak olacaksa sıkıntılj bakalım..

uyandı uyandı ercan kesal yani idris baba.. gelecek haftaki bölümde tam ekşın başlar.

• dizi bence 6 veya 7. bölümde doruğa çıkacak heyecan olarak çok kalite dizi..

• spoiler butonu kullanirsaniz sevinirim

• maracanna kullanıcısına yanıt
    +1
  • dizi çok çok kötü aksiyon 0 senaryo 0
  • Dizi çok ama çok kötü olmuş.Ay yapıma yakışmayacak bir dizi olmuş.
  • 1. bolumun yarisinda biraktim.Sonraki bolumlerde de kari kiz mevzusu cok mu ? Ona gore devam etmeyecem.Edhoyu da bu yuzden birakmistim metres kari kiz gibi bos isleri izleyecek halim yok zaten tv izlemiyorum yillardir bir iki dizi izleyelim dedik onda da bos vicik vicik kari kiz muhabbeti var.

Spoiler verin son yillarin dandik liseli ve 60 ustu insanlarin izledigi zirva bir erkek bir kiz vicik vicik bir hikaye ile devam ediyorsa baslamadan birakicam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

1. bolumun yarisinda biraktim.Sonraki bolumlerde de kari kiz mevzusu cok mu ? Ona gore devam etmeyecem.Edhoyu da bu yuzden birakmistim metres kari kiz gibi bos isleri izleyecek halim yok zaten tv izlemiyorum yillardir bir iki dizi izleyelim dedik onda da bos vicik vicik kari kiz muhabbeti var.

Spoiler verin son yillarin dandik liseli ve 60 ustu insanlarin izledigi zirva bir erkek bir kiz vicik vicik bir hikaye ile devam ediyorsa baslamadan birakicam

izleme boşuna full aşk sahneleri var saçma sapan
  • Beğenmeyen izlemesin arkadaşlar.

Sizlere de dizi beğendirmek deveye Hendek atlatmaktan beter.

Çok biliyorsunuz senarist olun da bir şeye benzesin

• 4. bölüm değişikti, güzeldi.. ilk 60 dk durağandı ama sonlara doğru baya açıldı
    buraya gelip marjinallik yapıcam diye diziyi kötüyelip spoiler verenler hangi kafada acaba
    küfür yiyosunuz, başka bi şey yok yani :D dikkat çekmeye gerek yok
  • arapça şarkı ne abı ulkeye bak ne hale geldık.surıyelestık resmen
  • 4. Bölüm ile tadından yenmedi resmen dünkü bölüm. Şimdi bekleki 5. Bölüm gelsin.

• Kadınların asmalı konak tadındaki bölümleri haricinde iyi giden bir dizi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziye başladım dün. Zaten içerde yi hiç kaçırmayan biriydim. Buna da dün başlamak nasip oldu. Valla beni çok sardı. Bazı aşk sahneleri saçma sapan evet ama genel olarak beğendim diziyi bayağı. Ayrıca daha ilk bölümler. İlk bölümlerden bence bu kdr iyi ise ileriki bölümler tadındna yenmez

• Dizi için sağlıklı yorum yapabilmek için 1-2 bölüm daha izlemek lazım ama 1 hafta içinde tanışıp kaynaşıp evlenmekte nedir?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.