Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.704
Cevap
10
Favori
119.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizimkiler artık bunun bi adını koyun diyorlar hahahahaha reizzz
  • kral geri döndü yamaç ve emrah bebesi sığınaklara kocanız geldi
  • Yaktın bizi be Aliço.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi yamaç reis şu beyefendimidir ne halt ise hallet artık.

• JessieJ J kullanıcısına yanıt
    Dirilecek .

• Daha önce yazıldı mı görmedim ama Ertan Saban'ı Mehmed'in fragmanında gördüm yani Cumali karakteri için eleyebiliriz.
  • Heryer de duyar kasanlar olmuş.Adı üstünde işte DİZİ

Piyasadaki izlenebilir ender dizilerden bence. Severek izliyoruz
  • 15.bölümdeyim çok iyi gidiyor. 9.bölümden sonra çok daha güzelleşti dizi. Böyle devam ederse uzun zaman sonra bir yerli diziyi TV'den izleyebilirim

Şaka şaka 2.30 saat izlenir mi TV'den yavvv.

• Vartolu'nun çıkıp "Benim adım Salih" dediği kısma kadar kendini Vartolu gibi göstermeye devam edip çift taraflı oynayarak Baykal'ı bitireceğini düşünüyordum. Naptın be Salih
  • fragmanı bari çarşamba 1 ver cumarteside 2 ver merakla pazartesi bekleyelim son 2 gün sığdırıyorlar hiçbir şeyi kalmıyor
  • Son bölümünü bölümde gözlerim doldu resmen. Aliço mahvetti beni.
    Ayrıca Nazım da işin içine girip beyefendiyi bitirecek gibi. Selim yaptığı hataları bu şekilde temizleyecek gibime geliyor göreceğiz
  • selimin oğlu akın ne ayak :D
  • son bölümle alakalı atlayarak hızlı izledim.

şimdi vartolu mahalleye tekrar düşman olarak mı döndü yoksa yamaç gibi yaptığı işlerle salih babamız mı dedirtmeye mi çalışacak.
    2. olarak nazım selimle birleşecek mi yoksa nazım selimi kandırıyor mu. beyefendi bu plan yapmış olabilir.
  • Sümüklü biri gelmese bari :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet PoyrazKarayel

quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

An itibariyle 6'ncı bölümü bitirdim. Hızlı hızlı izleyip yetişmeye çalışıyorum. Kimse kusura bakmasın ben çok beğendim şu ana kadar diziyi.

Millet geçmiş sayfalarda hep "aksiyon yok bu ne öff sıkıldım ettim" falan gibisinden bir şeyler demiş. Saçmalamayın lütfen, sizin aksiyon dediğiniz illa her saniye silahlı çatışma olması mı? Bence şu ana kadar gayet aksiyonlu geçiyor. Vartolu'nun ve diğerlerinin raconlaşması, şekil şukul yapmaları (kaliteli sahnelerle), sözlü dalaşmalar olsun, Yamaç'ın akıl oyunları falan olsun bence gayet iyi. Kadın meselesi de şu ana kadar fazla yoktu 2 - 2,5 saatlik dizi olduğu için artık aradaki bazı gelin-kaynana gibi saçma sapan yerlere tahammül ediyorum. Zaten internetten izlediğim için kafam rahat bu konuda. Neyse velhasıl kelam diziyi sevdim bu haliyle.

6'ncı bölümle ilgili:

Vartolu'nun sevdiği kızla şakır şakır Türkçe konuşması fenaydı

Bunun dışında Celasun'un bile bile babasının katili olan Vartolu'nun yanına gidip onun adamı olması bence kesinlikle oyun gibi, Yine Yamaç'ın parmağının olduğunu düşünüyorum. Bir tek şu hain konusunda hala anlamadım, Yamaç cidden Emmi ve Paşa'dan şüpheleniyor gibi ama bir yandan da acaba Selim'i anladı da belli mi etmiyor?..

Hızlı izle hocam bu arada 7. Bölüm en efsanelerinden birisi son sahnesine bayılacaksın meşhur mihriban sahnesi Celasunla ilgili ise yamacın hiçbir parmağı yok bunu bil yeter. Emmi ve paşa ileriki bölümlerde daha aktif görülüyor hatta paşanın gençlik hallerinide gösteriyorlar. Kemerburgazlı serdarla tanıştınmı bu arada sen kaçıncı bölümde giriyordu unuttum

Forumda banlıydım yazamadım bir süredir. Çoktan bitirdim hocam bütün bölümleri, yetiştim güncele. Dizide insanı çeken bir şey var. Sadece Vartolu değil bence. Ne olduğunu ben de tam bilmiyorum belki sıcaklıktır, samimiyettir. O mahallenin birlik beraberliği falan herhalde insanı çekiyor kendine.

Son bölüme gelirsek; bu bölümle ilgili kimse pek bir şey yazmamış hayret. Ben çok beğendim ama muhtemelen bazıları yine laf edecektir bu bölüme aksiyon yok diye. Ama senaryonun ilerleyişi açısından çok çok önemli ve iyi bir bölümdü. Baya bir ilerleme kaydedildi konuda bence bu bölümde. Vartolu'nun hayatı, Sena'nın annesinin sakladığı önemli sırlar falan...

Ayrıca senaristleri takdir ettiğim bir durum var bu bölümde:

Normalde ben klişe bir durum olarak İdris'in Vartolu'yla birleşeceğini, bir şekilde affedeceğini, barışacağını düşünüp yan yana olacaklarını ve beyfendiye birlikte savaş açacaklarını falan düşünmüştüm. Yani klasik Türk dizisi olayları olacak diye beklemiştim ama gerçekten İdris'in Vartolu'yu Çukur'dan kovması, onu affetmemesi ve Vartolu'nun ulu orta herkese kim olduğunu söylemesi yani İdris'le karşı karşıya gelmeye devam etmesi falan şahsen klasik Türk dizilerinden beklenmeyecek bir hareketti bence. Ters köşe yaptılar beni.

Yine aynı şekilde:

Şu gazetecinin öldürüldüğü sahnede benim aklımdan bile geçmedi öleceği, yine bir klişe bekledim orada. Dedim herhalde Aliço'yu da yanına aldığına göre ve Aliço da yanına silah aldığına göre yine Aliço bir kahramanlık yapar; klasik kahraman erkek moduna girer, çıldırır ve sevdiğini kurtarır falan diye düşündüm. Bir şekilde oradan kurtulurlar sandım klasik Türk dizisi şeyi diye düşünerek. Ve yine yanıldım, ters köşe oldum. Gazetecinin direk ölmesi falan şaşırttı beni.

ve bundan dolayı da takdir ettim senaristleri. Belki de ben abartıyorumdur bilemeyeceğim.

Ayrıca Aliço'nun ağlama sahnesinde kendimi zor tuttum ne yalan söyleyeyim. Hayatımda Burçin Terzioğlu'ndan sonra izlediğim en iyi ağlama rolü yapan biri oldu sanırım.

• Çok iyi sahneydi be.

16 bitti. Yine oyunlar oyunlar Yamaç ve Celasun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742793 -- 15 Mart 2018; 19:33:16 >

• Fulton F kullanıcısına yanıt
    quote:

Dizide insanı çeken bir şey var. Sadece Vartolu değil bence. Ne olduğunu ben de tam bilmiyorum belki sıcaklıktır, samimiyettir. O mahallenin birlik beraberliği falan herhalde insanı çekiyor kendine.

Aynen öyle birşey var izlettiriyor kendini. Bence samimiyet . Böyle ağır ağır konuşmalar kasılmalar fazla yok. Mahalle dizisi samimiyeti var. Birde bu işaretle haber vermeleri fişek patlatmaları falan cok hoş ya

Bunuda gelmişken bırakayım buraya.

https://youtu.be/agetGetE72g

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumali karakterini ciddi ciddi Nejat İşler oynicak galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Cumali karakterini ciddi ciddi Nejat İşler oynicak galiba

Dehşetül vahşet olur.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.