Şimdi Ara

CUBE U30GT ROM,UYGULAMA VE OYUNLAR TEKNİK DESTEK PAYLASIM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.285
Cevap
19
Favori
76.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sarigol45 hocamıza teşekkürler paylaşımınız için
  • Evet atıp kurun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • emeği gecen herkese teşekkür ederim çok harika bir konu olmus

u30gt h modeline kurulmus ve wifi sinyalinde 1-2 dişlik bir artıs gözlenmiş ve hız olaran biraz daha hızlanmıs

çinli uygulamalardan arındırılmıs romu kurdum
  • U30GTH 1.05 + EN + root + BusyBox + SuperSU + deleted Chinese apk H versiyon ..

https://docs.google.com/file/d/0B5tOWRUF_qJ4Z2txMXpiY3d2eFE/edit?pli=1

Romunu indirdim fakat rar'dan çıkarıken içerisindeki yöntem tanınmıyor uyarısı aldım. Bende 7zip ile açtım.

IMG 'yi direkt yükledim fakat FW dosyasının bilgisinde 4.0.4 versiyonu yazıyor. 4.1 değil miydi. Bir de upgrade mi yapacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 25 Ağustos 2012; 10:20:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

U30GTH 1.05 + EN + root + BusyBox + SuperSU + deleted Chinese apk H versiyon ..

Romunu indirdim fakat rar'dan çıkarıken içerisindeki yöntem tanınmıyor uyarısı aldım. Bende 7zip ile açtım.

IMG 'yi direkt yükledim fakat FW dosyasının bilgisinde 4.0.4 versiyonu yazıyor. 4.1 değil miydi. Bir de upgrade mi yapacağız.

Hatalı inmiş olabilir tekrar indirmeyi deneyin. Güncellemeyi Upgrade ile yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: EYgt

quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

U30GTH 1.05 + EN + root + BusyBox + SuperSU + deleted Chinese apk H versiyon ..

Hatalı inmiş olabilir tekrar indirmeyi deneyin. Güncellemeyi Upgrade ile yapın.

Cube u30gt 'yi yen, aldım fakat mecburi hizmette olduğum için eşime almış. 2 hafta sonra rom yükleyeceğim.
    Skype ile görüşme yapamıyoruz. Yurtdışı forumunun birinde okuduğuma göre
    içinde seramic anten olduğunu ve çekim kalitesinin düşük olduğundan bu durumun kaynaklandığı söyleniyor. Diğer tabletlerde bakır anten varmış.
    görüntülü konuşmayı bir türlü becemedik.
    Görüntü bayağı kötü ses hiç yok gibi cızırtıdan başka bir şey yok. Oysa andorid telefonla yahoo mesennger ile denedik gayet iyiydi.
    Aynı zamanda yahoo messengerda bu tablete yüklenmiyor uyumsuz diyor tabletin adını değiştirsek yüklenebilir mi ?
    Bir de mono speaker'larından çıkan ses çok azmış. Büyük bir hevesle almıştım bu sorunlar çıkınca biraz hayal kırıklığına uğradım açıkçası.
    N101 ile bunu arasında kalmıştım rom desteği olduğunu için bu modeli tercih etmiştim. window N 101 de wireless sorunu ve ses sorunu yokmuş (stereo speaker)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 25 Ağustos 2012; 10:47:36 >

• Görüntülü konuşma programlarını daha denemediğim için bişey diyemiyorum, uyumsuz programlar build.prob dosyası düzenlerek çözülebilir.
  • Arkadaşlar youtube'da gezinirken Pandawill'in hazırlamış olduğu bir videoya denk geldim:

Cube U30GT RK3066 Dual Core ICS Tablet Review - Pandawill Customised Version

Buradaki incelemede yer alan oyunlar güzele benziyor, tableti olan arkadaşlara belki indirmek ister diye düşündüm.
    Ben tabletimi beklediğim için henüz birşey yapamıyorum : )
  • CUBE U30GT İÇİ

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=pnkh2WPAgog#!]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoktaFoton -- 25 Ağustos 2012; 14:24:52 >
  • selam ben windoks 7 tanıtamadım yardımcı olacak arkadaş varmı TeamViewer bir bakı verirmisiniz 1 gündür uraşıyorum teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mates34

selam ben windoks 7 tanıtamadım yardımcı olacak arkadaş varmı TeamViewer bir bakı verirmisiniz 1 gündür uraşıyorum teşekürler

Selamlar Efendimm,

1- http://www.mediafire.com/?wcx3cjejjo707rm Burdan Batch Tool ve driver ı indirin.

2- İnen rarlı klasörün içinedeki RKBatchTool_1.5.exe i çalıştırın.

3. indirdiğiniz tabletiniz için ugun sürümlü firmware yi (img dosyası) browse dan seçin.

4- Kapalı olan tabletinizi Pc ye bağlayın ve power ve yanındaki ses açma tuşuna beraber basarak çalıştırın.

5- Gözünüz sağ alta çıkacak windows uyarısında olsun yeni cihaz bulundu diyecek sizde power ve ses açma tuşlarını bırakacaksınız.

6- Eğer windows driver sorarsa indirdiğiniz klasörden işletim sisteminiz için uygun olan 32 veya 64 bit driverı seçip cihazı tanıtıyorsunuz. Fakat windows herhangi bir uyarı
    vermezse aygıt yöneticisindeki ünlem işaretli aygıta uygun driveri tanıtın.

Problem yoksa Batch Tool yeşil rengi alaçak ve Upgrade e basıp kurulum yapacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoktaFoton -- 25 Ağustos 2012; 14:48:58 >

• beyler bu cihaz için kaliteli sarj cihazı nereden bulabiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dirkkuyt

beyler bu cihaz için kaliteli sarj cihazı nereden bulabiliriz ?

Şarja takınca ekranmı sapıtıyor yoksa?
  • evet şimdi farkettim
  • Tamam arkadaslar sorun cozuldu sebebi sarj aleti

• quote:

Tamam arkadaslar sorun cozuldu sebebi sarj aleti

kaliteli şarj cihazı kullanarakmı çözdün sorunu eğer öyleyse kullandığın şarj cihazını hangi marka aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezarfenahmetçelebi

quote:

Tamam arkadaslar sorun cozuldu sebebi sarj aleti

kaliteli şarj cihazı kullanarakmı çözdün sorunu eğer öyleyse kullandığın şarj cihazını hangi marka aldın?

Yok daha sarj cihazi almadim mevcut cizahnin ucunu oynatim biraz sonra tekrar test ettim duzeldi

• Valla bende hiç bir hata vermeden indirdi.
  • Skype denendi goruntulu konusma basariyla gerceklesti

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.