Şimdi Ara

CSSVitrini.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Site adresi: http://www.cssvitrini.com
    Site içeriği: CSS Vitrin sitesi
    Kullanılan yazılıma ait detaylar: CSS ve XHTML standartlarına uygun olarak ASP ile kodlandı.

Yurtdışında çok rastladığımız ama ülkemizde çok az olan CSS vitrin sitelerine bir yenisini eklemiş bulunuyorum.
    Site ile ilgili önerilerinizi, eklenmesini istediğiniz siteleri ve yorumlarınızı bekliyorum.

• quote:

Yurtdışında çok rastladığımız ama ülkemizde çok az olan CSS vitrin sitelerine bir yenisini eklemiş bulunuyorum.

kesinlikle katılıyorum bu kelimeye. Siteye birkaç gün önce rastladım nomilktoday.be adresi link vermişti isim türkçe olunca hemen tıkladım. Türkiye bu tarz sitelerde çok geri kalmış durumda.
    Sitede türkçe siteler bölümünde ikinci sayfaya tıkladığımda anasayfanın 2. sayfasına yönleniyor.

Kendi sitemi eklemek isterim, ama şuan için xhtml ve css de bir iki problem ve tasarımda eksiklikler var onları tamamlayınca ekleyeceğim.
  • quote:

Sitede türkçe siteler bölümünde ikinci sayfaya tıkladığımda anasayfanın 2. sayfasına yönleniyor.

Uyarı için teşekkürler. Gerekli düzeltme yapıldı.. Şimdiye kadar nasıl gözden kaçırmışım acaba..

quote:

Kendi sitemi eklemek isterim, ama şuan için xhtml ve css de bir iki problem ve tasarımda eksiklikler var onları tamamlayınca ekleyeceğim.

Siteyi bekliyorum..
  • gayet güzel olmuş.
    başarılar..
  • tebrikler gayet guzel bi çalışma ve dedınız gibi çok gerekli turkiyede eksik bişey
  • quote:

Orjinalden alıntı: slartibartfast

quote:

Uyarı için teşekkürler. Gerekli düzeltme yapıldı.. Şimdiye kadar nasıl gözden kaçırmışım acaba..

quote:

Siteyi bekliyorum..

En kısa zamanda göndereceğim siteyi, temayı ve css`leri en baştan yazıyorum, çok fazla detaycıyım sanırım ağır ilerliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.