Şimdi Ara

CSR Racing 2 (Android&IOS)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
6.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda baktım konusunu bulamadım. Eminim ki oynayan vardır. Bende 1 haftadır oynuyorum, gayet zevkli bir oyun. Bu konu altında ipucu, bilgilendirme, yardımlaşma amacıyla toplanalım. Online yarışlar gayet zevkli ve para kasılabiliyor. Online yarışlarda tavsiyem ayrı aracınızla yarışın. Yani karşıdaki araç sizdeki aracın aynısı olsun. Ben farklı araçlara çok fazla kaybediyorum, o yüzden bunu belirteyim. Güzel dyno ayarı olan varsa paylaşırsa sevinirim. Toyota 86 ile başladım ben.

CSR Racing 2, mobil platformlarda yerini aldı!

CSR Racing 2, 20 Haziran 2016 tarihi itibariyle IOS ve Android için çıkışını yaptı. İlk oyunu 2012’de piyasaya sürülmüştü ve mobil oyunculara aradıkları araba yarışı heyecanını yaşatmıştı. Yeni oyun CSR Racing 2, aynı temeller üzerinden devam ediyor ama daha gösterişli arabalar ve onlar üzerinde daha fazla hakimiyet ile.

Mobil platformda gerçek bir araba yarışı deneyimi yaşatmak üzerine yola çıkmış ve oyuncular tarafından en çok tercih edilen oyunlar olan Real Racing 3 ve Asphalt’ın yanı sıra NaturalMotion’un geliştirdiği CSR Racing 2, drag yarışları üzerine kurulu yapısı ve kolay oynanışı hedefliyor. İki arabadan hangisinin en kısa sürede bitiş çizgisine varacağını, direksiyon hakimiyeti olmadan sadece doğru zamanlanan vites geçişleriyle belirliyoruz bu oyunda.

İlk oyundan farklı olarak, takometredeki bir yenilik göze çarpıyor. Gösterge üzerindeki yeşil çizgi, ne zaman vites değiştirmemiz gerektiği hakkında bizi bilgilendiriyor ve doğru zamanlamayla yarışlara mükemmel başlangıç yapabiliyor ve rakip arabadan çok daha hızlı ivme kazanabiliyoruz.

Çevre modellemeleri de çok daha kapsamlı ve detaylı hale getirilmiş. Hava durumu efektleri de eklenen bir diğer özellik, böylece yağmurlu havalarda lastiklerin kayması kuvvetli bir ihtimal haline geliyor. Oyun, 50’den fazla arabaya ev sahipliği yapıyor ve detaylı bir modifiye sistemine sahip. Oyun genel hatlarıyla pek değişikliğe uğramamış, aynı temelleri koruyor. Her zamanki gibi bir hikaye modu mevcut ve bu mod; basamak yarışları, hikaye yarışları ve saygınlığımızı artıracak özel yarışlar üzerine kurulu. Yarışlardan kazandığımız para ile arabamızı geliştirip, daha zorlu yarışlarda boy gösterebiliyoruz.

Yenilik olarak belirtebileceğimiz bir konu, oyundaki “tayfa” sistemi. Tayfamızla beraber özel yarışlara katılabiliyor, sonucunda ekstra saygınlık ve kazanç sağlayabiliyoruz. Çoklu oyuncu modu ise, kendinizi diğer oyunculara karşı test etmek için iyi bir yol.

CSR Racing 2, Android ve IOS platformları için ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Oyun içi görüntüleri içeren çıkış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Android:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.naturalmotion.customstreetracer2&hl=tr
    Ios:https://itunes.apple.com/ph/app/csr-racing-2/id887947640?mt=8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 9 Temmuz 2016; 18:51:16 >

• Çok süper olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç 1 mil olan yarışlar yok mu ya
  • Oynayanlar yok mu ya Yen'i başlayanlara önerisi olan vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hounter

Oynayanlar yok mu ya Yen'i başlayanlara önerisi olan vs

https://forum.donanimhaber.com/m_120525968/tm.htm

başlığı altında birkaç şey paylaştım bir bak istersen.
    Devamı gelecek tabii
  • Gerçekten oyun güzel beni fenaa sardı

Yeni başlayanlara alacakları arabaları tavsiye edeyim

T1 - Abarth veya mini cooper çok iyiler ama bu ikisinden hangisi en iyi onu bilmiyorum

T2 - Audi tt ve bmw 230i

T3 - Bana karttan bedava c63 amg çıktı onu kullanıyorum sadece DODGE LB SRT HELLCAT GERİSİ PEK ZORLAMIYOR şimdilik tecrübelerim şimdilik bunlar
  • CSR2 kullanıcısına yanıt
    Stage 6 upgrade leri aktif edemiyorum. Nasıl yapabilirm anlatırmısın sana zahmet

• quote:

Orijinalden alıntı: zkarabagli

Stage 6 upgrade leri aktif edemiyorum. Nasıl yapabilirm anlatırmısın sana zahmet

6. seviye update´ler için 5. seviye update yüklü olmalı...
    Sonrasında 6. seviye update seçilip "Fit" ile araca yüklüyoruz...
    Bize yüklemek isteyip istemediğimizi soruyor tabii, orada da "Yes" dedik mi tamamdır...

Umarım anlatabildim...
  • zkarabagli Z kullanıcısına yanıt
    Stage 6 motor parçasını bulman gerekli şu kırmızı renkli parçalar. Onları bulduktan sonra para ödemeden direk takıyorsun araca

• Avendator Lp 750 4 Sv araç var bende. Gümüş anahtardan çıkardım. Araç T5 tüm geliştirmeler seviye 5. Şöyle bi sorun var yarım mil için tuning i nasıl yapmam lazım bi el atsanız

• Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    Cevabını buldun mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rezn0v.dll

Avendator Lp 750 4 Sv araç var bende. Gümüş anahtardan çıkardım. Araç T5 tüm geliştirmeler seviye 5. Şöyle bi sorun var yarım mil için tuning i nasıl yapmam lazım bi el atsanız

Hocam son güncelleme ile oyunda Avendator bir çöp...
    Huracan al bence, 8.7xx´ye iniyor...
    F12 bile 8.8xx´de kalıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSR2 -- 17 Aralık 2016; 1:30:41 >
  • CSR2 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam lamborgini hayatta almam. Parçası çıkmıyor lanetlenmiş sanki. En iyisi Mclaren 675lt çıkarmak bi şansa parçaları peynir ekmek gibi çıkıyor

• Anjeliqué kullanıcısına yanıt
    Parçaları bulmadan istediğin tuningi yap bi işe yaramıyor

• T4 Nissan GTR ile yarıyorum ama T5'de aventador iş yapmıyor garajda 650S var mclaren onu kasıcam şimdi bakalım ne olacak AUDI R8 çıksa tüm stage 6 parçaları var çok iyi olurdu
  • Olay sadece ve sadece şu: dyno yaptın 1/2 zamanın 10 çıktı. Oyun seni buna yakın dynosu olanlarla eşleştiriyor.

Sen 10.0 dyno zamanının ne kadar altına inebiliyorsan, yarışları o kadar rahat kazanırsın.

Yani arabanın dyno 10 ama sen kendin 9.7 yapıyorsun. Daha çok yarış kazanırsın. Parçayla ilgisi yok.

Adam Full ferrari F12 ile dyno olarak 9.2 iken kendisi 9.3 yapıyor, çok kazanamaz. Fakat tunning yapıyor dyno 9.5 oluyor, kendisi 8.8 yapıyor. Artık çok kazanır. Dyno sadece basit ayar için, devamında uzun süre uğraşıp gerçek süreni inçe ayarla düşürmelisin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu oynuyorum çok güzel arabaların içini bakabiliyoruz. Birde Lamborghini Centenario eklenirse müthiş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliann34

Bu oyunu oynuyorum çok güzel arabaların içini bakabiliyoruz. Birde Lamborghini Centenario eklenirse müthiş olur.

Bağımlılık yapıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Olay sadece ve sadece şu: dyno yaptın 1/2 zamanın 10 çıktı. Oyun seni buna yakın dynosu olanlarla eşleştiriyor.

Sen 10.0 dyno zamanının ne kadar altına inebiliyorsan, yarışları o kadar rahat kazanırsın.

Yani arabanın dyno 10 ama sen kendin 9.7 yapıyorsun. Daha çok yarış kazanırsın. Parçayla ilgisi yok.

Adam Full ferrari F12 ile dyno olarak 9.2 iken kendisi 9.3 yapıyor, çok kazanamaz. Fakat tunning yapıyor dyno 9.5 oluyor, kendisi 8.8 yapıyor. Artık çok kazanır. Dyno sadece basit ayar için, devamında uzun süre uğraşıp gerçek süreni inçe ayarla düşürmelisin.

Anlatmak istediğin mantığı anladım ama mesela canlı yarış sırasında hepsini perfect yapıyorum. Kalkış bile perfect. Yani sen perfect e uğraşma good ile kalkış yapıp lastiği boşa sardirmadan perfectten daha iyi kalkislar yapılabiliyoe mı diyosun yoksa zaten hepsi perfect o zaman aracın yapabileceği limit bu mu diyosun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Olay sadece ve sadece şu: dyno yaptın 1/2 zamanın 10 çıktı. Oyun seni buna yakın dynosu olanlarla eşleştiriyor.

Anlatmak istediğin mantığı anladım ama mesela canlı yarış sırasında hepsini perfect yapıyorum. Kalkış bile perfect. Yani sen perfect e uğraşma good ile kalkış yapıp lastiği boşa sardirmadan perfectten daha iyi kalkislar yapılabiliyoe mı diyosun yoksa zaten hepsi perfect o zaman aracın yapabileceği limit bu mu diyosun ?

Hocam kalkışta Perfect yada Perfect´i bi tık geçerken,
    Vites değiştirirken de Perfect´e gelmeden "Good" yapmanı tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSR2 -- 3 Şubat 2017; 18:19:47 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.