Şimdi Ara

CSKA MOSKOVA-FENERBAHÇE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
0
Favori
7.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: OzgurOz

quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

Carvalho ve Vagner Love takımın en önemli 2oyuncusu bunlar oynarsa fb nin işi zor birde oranın hava şartları var ve fener inter maçındaki gibi oynarsa kazanır ama kazanamazsa tesadüf bir oyunla maçı kazandığını gösterir

UEFa kupasından bir tane daha alamazsan o da tesadüf mü olacak? Öyle mi dmeek istiyorsun????
    ne bilim ben öle anladım

Bir tek maçla bir kupayı karıştırıyorsan bravo ne diyim.
  • inter galibiyeti kesinlkle tesadüf olamaz!!!cska maçı ise 2-1 yada 2-0 fener alır kadıköyde ise %100 onları yeneriz yine top yedirtiriz intere yaptığımız gibi
  • quote:

quote:

Carvalho ve Vagner Love takımın en önemli 2oyuncusu bunlar oynarsa fb nin işi zor birde oranın hava şartları var ve fener inter maçındaki gibi oynarsa kazanır ama kazanamazsa tesadüf bir oyunla maçı kazandığını gösterir

UEFa kupasından bir tane daha alamazsan o da tesadüf mü olacak? Öyle mi dmeek istiyorsun????
    ne bilim ben öle anladım

zaten tek uefa yok arada kaynamasın super cup var hani carlosun real madridde olduğu yıllarda
    şampiyonlar ligi şampiyonunu yenerek aldığımız 2ci tesadüf cup
    demek 1maçla uefa cup alınıyor öylemi gs 11 takımı yendi aldı cupayı
    zaten ligde de tesadüfe 4yıl üst üste alt alta karşı karşıya şampiyon olmuştu o futbolla

• MAÇ NE ZAMAM?_
  • quote:

Orjinalden alıntı: _L@STM@N_

quote:

Orjinalden alıntı: furkanfc

merak etme yenemezler bizi onlarda biliyor demiş arkadaşın biri...ne komik dimi ne oldum delisi olmak bi interi yenince avrupa fatihi oldunuz be helal...artık final kesin..avrupada fatih öle 1 maçta olunmuyor böle olunuyor...

* 1963 Şampiyon Kulüpler Kupası(Çeyrek Final)
    * 1970 Şampiyon Kulüpler Kupası (Çeyrek Final)
    * 1989 Şampiyon Kulüpler Kupası(Yarı Final)
    * 1992 Kupa Galipleri Kupası (Çeyrek Final)
    * 2000 Uefa Kupası (Şampiyon)
    * 2000 Süper Kupa (Şampiyon)
    * 2001 Şampiyonlar Ligi (Çeyrek Final)
    * 2002 Şampiyonlar Ligi (İkinci Tur Gruplar)

saygılarımla....

şimdi ne alaka. tamam biliyoz kupanız var. biz interi yendik dedik mi?

asıl siz ne oldum delisi olmuşsunuz. size selam versek kupamız var diye başlıyonuz sonu gelmiyo

saygılarla

• quote:

Orjinalden alıntı: ComeClarity94

MAÇ NE ZAMAM?_

CSKA - Fenerbahçe
    Dinamo Centralnyi / 18.30

4 Ekim 2007 Perşembe
  • quote:

Orjinalden alıntı: _L@STM@N_

quote:

quote:

ne bilim ben öle anladım

• 2-2 berabere kalırız
  • 6-0 cska alir Gs lilerin en sevdi skor
  • arkadaşlar bunu söledim yinede anlamıyosunuz 14 yaşında edğilim 16 yaşındayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicksize

arkadaşlar bunu söledim yinede anlamıyosunuz 14 yaşında edğilim 16 yaşındayım

herşeyin farkında mısın?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: coolfire

quote:

???
    yani aynı tarz futbolu ordada oynamalı yoksa tesadüf galibiyet olur inter galibiyeti

uefa kupasını 1 kez daha alın diyeyim ben de kızıştırayım ortalığı

• quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k.

quote:

Orjinalden alıntı: nicksize

arkadaşlar bunu söledim yinede anlamıyosunuz 14 yaşında edğilim 16 yaşındayım

herşeyin farkında mısın?

haerşeyin farkındayım ama 14 YAŞINDA DEĞİLİM!!!!

olsam ne olcakki ne farkeder

• rusları yeneriz sanırım 2 - 1 Fener alır macı
    bır kac Fenerbahceli arkadaşa sözüm var inter macı konusunu ben acmıstım ve yenmiştik bu macıda ben acacam
  • quote:

Orjinalden alıntı: akglsercan

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: coolfire

quote:

???
    yani aynı tarz futbolu ordada oynamalı yoksa tesadüf galibiyet olur inter galibiyeti

uefa kupasını 1 kez daha alın diyeyim ben de kızıştırayım ortalığı

hobaaaaa cuk mu desem cakmı desem taşı gediğine oturtmak deyimini kullanmak için daha uygun bir örnek olabilirmi sizce

• CSK:1 FB:0 Biter
  • ya bizim aslında süper olan ama şimdilerde kazma olan kezmanımız CSKA maçında patlama yapap işallah FORZA ALEX !!!
  • SON 4 GÜN
  • inter kosan bir takım olamadı csk olursa diriliğini korursa bence fb yi mağlup edebilir kaldıki avrupa kupalarında fb deplasmanda kötü
  • 1-1
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.