Şimdi Ara

CSKA MOSKOVA-FENERBAHÇE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
0
Favori
7.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sene cska nasıl bir takım bilemiyorum.geçen seneki takımı düşünerek yorum yapacak olursam fenerin işi zor.ama imkansız değil.wagner love duruyormu ya cskada.
  • inter maçı gibi oynarsa fb alır maçı cska 1 fb 3
  • Zico gidecekse maçın skoru CSKA : 3 - FB : 1 olsun.
    Yok illa başımızda duracaksa CSKA :0 - FB : 1 olsun.

Şaka bir yana Beşiktaş'ın Marsilya maçı ne kadar önemliyse Fenerbahçe'nin de CSKA maçı o kadar önemlidir diye düşünüyorum. İnter maçında alınan 3 puan ekstra puandı oysa CSKA maçından alınabilecek puanlar en önemli puanlardır. Fenerbahçe gruptan çıkmak istiyorsa yenilmemelidir. Maçın skoru hakkında ise hiçbir fikrim yok çünkü karşınızda Fenerbahçe gibi bir takım varsa skor tahmini yapmak imkansızdır. Zico efendinin T.D. bilgisi + futbolcu motivasyonu sonucu belirler.

• csk ve psv maçı fenerin en zor maçları..

inter bu sıra çok kötü oynuyor ..livorno-inter maçını izledim inter 2 defa yenik duruma düşüp maçı zar zor penaltı ile berabere bitirebildi..yani bursa interle şu an oynasa interin bursayı yenmesi süpriz olur..
  • 2-2 Vagner Love'a dikkat...
  • quote:

Orjinalden alıntı: soho

csk ve psv maçı fenerin en zor maçları..

inter bu sıra çok kötü oynuyor ..livorno-inter maçını izledim inter 2 defa yenik duruma düşüp maçı zar zor penaltı ile berabere bitirebildi..yani bursa interle şu an oynasa interin bursayı yenmesi süpriz olur..

Fenerbahçeden önce oynadığı Catania maçını da ben seyretmiştim. İnter o maçta da berbattı o yüzden Fenerbahçenini İnteri yeneceğini yazmıştık zaten ama Fenerlilere bunu anlatamıyoruz. Hala İnterin eski İnter olduğunda direniyorlar.
  • fenerli arkadaşlarda inter markasını yenmenin keyfini yaşıyorlar çok da haksız değiller ama çok kötü bir interle oynadıklarını unutmasınlar..

bu arada unutmuşum livorno maçınd adriano da vardı ve livorno italya liginde 20. sırada ve sonuncu..

quote:

Orjinalden alıntı: antiyoba

quote:

Fenerbahçeden önce oynadığı Catania maçını da ben seyretmiştim. İnter o maçta da berbattı o yüzden Fenerbahçenini İnteri yeneceğini yazmıştık zaten ama Fenerlilere bunu anlatamıyoruz. Hala İnterin eski İnter olduğunda direniyorlar.

• quote:

fenerli arkadaşlarda inter markasını yenmenin keyfini yaşıyorlar çok da haksız değiller ama çok kötü bir interle oynadıklarını unutmasınlar..

bu arada unutmuşum livorno maçınd adriano da vardı ve livorno italya liginde 20. sırada ve sonuncu..

quote:

Orjinalden alıntı: antiyoba

quote:

Çok kötü bir Inter'le oynamak nihayetğnde CSKA maçında başarısızlık anlamına gelmiyor tabi..BJK'da çok kötü bir Marsilya'ya karşı oynadı ama avantajlı skoru alamadı..

FB'nin bu galibiyetini indirgemek için herkes birşeyler karalıyor emeğinize saağlık :)

Inter öyle ya da böyle bu grubun hala 1.olma ihtimali en yüksek olan takımdır.Bu yüzden FB'nin bu takımdan aldığı 3 puan çok önemlşidir.Zira Inter'in digerlerine puan vermemesi demek FB'nin diger 2 takıma kaybetmemesi halinde gruptan çıkabileceği anlamına gelmektedir.

Inter maçı geride kaldı..Kimliği tamamen farklı bir takım ile oynuyoruz.Maç yine 3 ihtimalli.FB buradan puan çıkartırsa UEFA'ya katılma şansını bence kesinleştirir.İlk 2 için de çok önemli bir avantaj sağlar

• Bu Maç Basladigi gibi Biter..

0-0
  • quote:

Orjinalden alıntı: _L@STM@N_

quote:

Orjinalden alıntı: GladyaBloodmind

quote:

CSKA=5 FB=0

gsli arkadaşlar yazmadan ben yazıyım dedim

5 rakamı kıllandırır fbli arkadaşları yazmasaydın

6 rakamının bazılarını kıllandırdığı gibimi ?

kimse tenezzül bile etmemiş ben yazayım

7 kiş 7-0

• 1-1 veya 1-2
  • quote:

Orjinalden alıntı: LBJ-OLGI

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: GladyaBloodmind

quote:

CSKA=5 FB=0

5 rakamı kıllandırır fbli arkadaşları yazmasaydın

6 rakamının bazılarını kıllandırdığı gibimi ?

kimse tenezzül bile etmemiş ben yazayım

7 kiş 7-0

yazın yazın

• quote:

Orjinalden alıntı: nicksize

quote:

CSKA=5 FB=0

banın bitmiş ne çabuk geçti 4 gün ya

bi 4 gün biter bi 4 gün başlar. sen kafanı takma yeterki

• Carvalho ve Vagner Love takımın en önemli 2oyuncusu bunlar oynarsa fb nin işi zor birde oranın hava şartları var ve fener inter maçındaki gibi oynarsa kazanır ama kazanamazsa tesadüf bir oyunla maçı kazandığını gösterir
  • quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

Carvalho ve Vagner Love takımın en önemli 2oyuncusu bunlar oynarsa fb nin işi zor birde oranın hava şartları var ve fener inter maçındaki gibi oynarsa kazanır ama kazanamazsa tesadüf bir oyunla maçı kazandığını gösterir

???
  • quote:

Carvalho ve Vagner Love takımın en önemli 2oyuncusu bunlar oynarsa fb nin işi zor birde oranın hava şartları var ve fener inter maçındaki gibi oynarsa kazanır ama kazanamazsa tesadüf bir oyunla maçı kazandığını gösterir

• quote:

Orjinalden alıntı: coolfire

quote:

???
    yani aynı tarz futbolu ordada oynamalı yoksa tesadüf galibiyet olur inter galibiyeti
  • quote:

UEFa kupasından bir tane daha alamazsan o da tesadüf mü olacak? Öyle mi dmeek istiyorsun????
    ne bilim ben öle anladım
  • quote:

Orjinalden alıntı: OzgurOz

quote:

UEFa kupasından bir tane daha alamazsan o da tesadüf mü olacak? Öyle mi dmeek istiyorsun????
    ne bilim ben öle anladım

• ilginç tespitler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.