Şimdi Ara

CSGO Overwatch

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CSGO Overwatch Serisi Yapıyorum Görüşlerini Ve Yorumlarınızı Alabilirmiyim :)

Konu Yanlışsa Kaldırabilirsiniz Yakışıklı Admin arkadaşlar :)

Videonun Linki

• Rank ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet çok fazla gereksiz rapor yapıyor. İzlediğim üç vakadan biri hile değil.
  • o rank ne abi şaka mısın, senin oyun bilgin ne ki kaliteli bi ow sunabilesin ?,
    eğer gerçek ranksa hiç girme bu işe,

edit video izledim 3 dakika dayandım,

" evet arkadaş şeyin arkasına geçti, şeyin arkasından izliyo,
    (daha ilk vuruş) , evet kesinlikle izliyor evet izledi, kesin diyebilirim :D "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weed Man -- 21 Ekim 2015; 9:23:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weed Man

o rank ne abi şaka mısın, senin oyun bilgin ne ki kaliteli bi ow sunabilesin ?,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Güzel tespit
  • quote:

• Weed Man W kullanıcısına yanıt
    Rankım Normalda guzide usta muhafız ama 75 win oldugu için overwatch gelmedi ve bu overwatch olaylarını cok takıp ettigim için cogu kanaldan fazla gereksiz şeylere kafa yormuyorum

bkz: adam kulaklıgından sesi kasmadan kendi oynuyormuş gibi davranmıyor ve adam hile vb miragede adam konektorden jungle vurunca hile görmedi bu kadar rahat olmaz gibiinden diyor ama bende dediklerimi dogru düzgün bakarsan. 1 vakada hile yoktu biraz yanlış yorum yaptım ama 2. vakanın ligini bilmedigim için bide adma biraz belli ediyordu ya kendisinde yada takımında birinde vardı yaa güzel info alıyordu ve ses kasıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stanhazretleri -- 21 Ekim 2015; 14:35:05 >
  • quote:

Tamam anladık "benim rankım yüksek" demeye çalışıyorsun da nedir bu adamı itin g**üne sokma çabası? ayrıca adamın verdiği kararlar doğru. biraz sakin ol delikanlı...

Edit : Videoyu yapan arkadaş bunu yapmaya devam et izlemesi zevkli oluyor yalnız yanlış yorumlama yaparsan eleştiririz yerden yere vururuz ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRECRUIT -- 21 Ekim 2015; 15:36:55 >

• TheRECRUIT T kullanıcısına yanıt
    Senide anlıyorum, haklısın tabi,
    Lezzetli çipetpet değil bu ow ler anca amatörü eğlendirir,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weed Man -- 21 Ekim 2015; 15:37:40 >
  • Benim görüşüm belli bir rankım altına overwatch verilmemesi gerek bizi nasıl anlıcak nova mg adamlar anlam getiremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Djerum

Benim görüşüm belli bir rankım altına overwatch verilmemesi gerek bizi nasıl anlıcak nova mg adamlar anlam getiremiyorum.

Global yada supremesen , senin altında ki rütbe sahipleri senin ow lerini izleyemiyor zaten,
    herkesin rankı kendine kardeşim qeq: D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Djerum

Benim görüşüm belli bir rankım altına overwatch verilmemesi gerek bizi nasıl anlıcak nova mg adamlar anlam getiremiyorum.

Global yada supremesen , senin altında ki rütbe sahipleri senin ow lerini izleyemiyor zaten,
    herkesin rankı kendine kardeşim qeq: D

o zaman tamam kardeşim sorun yok bilmiyordum valla globalim :D
  • TheRECRUIT T kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın Yorumu Biraz Küfür niteliginde Geldi banada o yüzden öyle yazdım ve aslada BENİM RANKIM YÜKSEK ayık oldun gibisindende konusmadım ama ortalamaya göre güzel bi ranktayım hele hele 75 wine ve cs 1.6 da surf ve fun serverlarda takıldıgımı düşünürsek gayet güzel bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.