Şimdi Ara

CsGo Kan Tazısından Sonraki Görev

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kan tazısından sonraki görev ne zaman gelecek ? Genelde 2 ay arayla çıkıyormuş sanırım görevler..

• 2 aralık nuke haritasının çıkışının yıldönümü. o tarihte nuke ile beraber yeni operasyon gelebilir belki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke bir şekilde görebilsek kesin tarihini sıradaki operasyonların.
    bu arada fiyatlar standart mı oluyor, bloodhound 16 liraydı galiba, fiyat değişiyor mu operasyonuna göre?
  • redditteki çoğu kişi ve f0rest 2 aralıkta gelebilir demiş.9 aralık diyenlerde var.fiyatı yaklaşık 17 lira civarı olur diye tahmin ediyorum.

peki yeni silah koleksiyonları da gelecek mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Code -- 24 Kasım 2015; 0:00:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tr15

redditteki çoğu kişi ve f0rest 2 aralıkta gelebilir demiş.9 aralık diyenlerde var.fiyatı yaklaşık 17 lira civarı olur diye tahmin ediyorum.

peki yeni silah koleksiyonları da gelecek mi ?

gelirde hocam medusa gibi şık skinlerden oluşa lafım olmayacak operasyon skin listesi nuke dropu olacak buyuk ihtimale heycan yaratmıyor su an için gelsin alırık güzel dropllar olursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

2 aralık nuke haritasının çıkışının yıldönümü. o tarihte nuke ile beraber yeni operasyon gelebilir belki

Nuke haritasına ait yeni birkaç item olsa fena olmaz. Eğer opesrasyon nuke ile alâkalı oalcak ise yeni itemler olması fena olmaz ama Valve bununla ekstra uğraşmaz. Ne varsa o der çekilir kenara.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi de yeni operasyon demek yeni kasa demek değil mi, yanlış mı biliyorum (yalnızca bloodhound aldım)?
    ki yeni kasa da yeni skinler demek?!
  • 2 aralikta yuzde 90 gelicek. yeni skinlerin eklenecegininsanmam. ortaik zaten skin coplugu :DD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.