Şimdi Ara

CSGO İÇİN MONİTÖR TERCİHİ

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    748 Mesaj
    Merhaba herkese

Genelde AAA oyunlar ile vakit geçirmeme rağmen her genç-orta yaş gibi CSGO da oynuyorum. Oynama amacım iş çıkışı kafa dağıtmaktan ibaret. Asla rank amaçlı oynamıyorum. Rekabetçi modda uzun süre oynamak beni gerdiği için yılda bir kere anca girerim. 1800 saat oyun sürem var ama sürekli basit eğlence oynadığım için rankım bile yok. Basit eğlencede modunda dalgasına değil, ses kasarak ciddi oynamaya çalışıyorum.

Uzun uzun bunları yazmamın sebebi, monitör tercihimde oyuncu profilimi size anlatmak istemem.
    Geçen gün 1070Tİ siparişi verdim. 2k çözünürlüğe geçmek için de 60Hz 1080P 3 ms tepki süreli monitörümü değiştireceğim.

Sorum ise şu, 2k ve 144Hz monitör alırken 1 ms tepsi süreli olan modelini tercih etmem elzem midir? Ortalama pingim 75-110 arasında değişiyor. Biraz daha para verip 1 Ms tepki süreli monitöre yönelirsem, harcadığım parasnın karşılığını alabilir miyim?

Teşekkürler.

|
    |

• Yarbay
    4771 Mesaj
    Yüksek tazeleme hızına sahip monitörler TN panel ve 1ms'dir zaten. Yani 144hz yada 240hz'de zaten TN panel ve 1ms'den başka seçeneğiniz yok.

144hz ve 2k bir monitör aynı zamanda 1ms olacağı için evladiyelik bir yatırım olacaktır. Rahat 3-5 sistem eskitir diye düşünüyorum.
    BenQ XL2411 yönelebilirsiniz.
    You forget a thousand things everyday pal, How bout' you make sure this is one of 'em? // Surviving is winning Franklin. Everything else is bullshit. Fairy tales sprung by people afraid to look life in the eye. Whatever it takes kid... Survive! // Human stew... That's my limit.
  • Yüzbaşı
    748 Mesaj

Alışveriş sitelerinde 144 hz ve 2k kriterleri ile arama yaptığımda aşağıdaki gibi sonuçlar verebiliyor. Bu IPS panelmiş gerçi ama TM panel olması gerektiğini sizden öğrendim.

http://www.hepsiburada.com/acer-xf270hubmijdprz-27-4ms-dvi-d-hdmi-hdmi-mhl-dp-qhd-ips-freesync-oyuncu-monitor-p-BD805151?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=EAIaIQobChMIv5mzz-zK1gIVQrUYCh1ougReEAQYASABEgK1z_D_BwE
    |
    |
    ø kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    748 Mesaj

Bu model 2K değil sanırım.
    |
    |
    Michael Townley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1ms ips panel benim bildiğim yok, tek artısı ekrana farklı açıdan bakıldığında görüntü bozulmaya uğramıyor yada az oluyor o durum ama tepki süreleri genelde 4-8ms arası, 1ms istiyorsanız tn panel almanız gerekiyor
    |
    |
    benQ
    |
    |

Değil zaten, fakat 144Hz.
    |
    |
    lofer_freud kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    You forget a thousand things everyday pal, How bout' you make sure this is one of 'em? // Surviving is winning Franklin. Everything else is bullshit. Fairy tales sprung by people afraid to look life in the eye. Whatever it takes kid... Survive! // Human stew... That's my limit.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
Media Sözlük
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.