Şimdi Ara

CS2 Skinleriniz Alınır -%65-70 Oranla- Piyasanın en yükseğine alım -

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
2
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cs2 skinlerinizi,itemlerinizi alabilirim. Steamanalyst,Buff,byno,gamerpay gibi siteleri baz alarak teklif verebilirsiniz.

Ancak ortalama olarak quickbuy fiyatının %65-70 oranı diyebilirim. Piyasada bundan yükseğe alan yok.

Anlaşmak için teklifinize karşı teklifte bulunabilirim. PM Atabilir veya konuya yorum atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nathan - Drake -- 18 Ekim 2023; 20:2:38 >

• steamcommunity.com
    Steam Community :: M.A. :: Item Inventory
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198209236599/inventory

Envanterimdeki skinler satılıktır. Hesabımda bir sıkıntı var özelden yazamıyorum. Dilersen steamden ekle konuşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roadmaster170 -- 17 Ekim 2023; 23:44:17 >
  • roadmaster170 kullanıcısına yanıt

donus yaptım hocam.

• Nathan - Drake kullanıcısına yanıt

Hocam forumdan özel mesaj yazamıyorum hata atıyor. Desteğe yazmama rağmen hala çözüme kavuşmadı bu durum. Ya konu üzerinden yazışmamız lazım. Yada steamden ekleyip öyle konusmamız lazım

• roadmaster170 kullanıcısına yanıt

steamden ekledim hocam

• guncel

• Hocam Selamün Aleyküm. Elimde SG Cyrex MW Var. Steam Fiyatı 280-290 TL. Nakit Satmak İstiyorum. Teklifiniz Nedir ?
  • ★ StatTrak™ Pala Bıçağı | Kaplan Dişi

Dış Görünüş: Fabrikadan Yeni Çıkmış

0,006 ne verirsin reis bu bıçağa

steamcommunity.com
    Steam Community :: StoqLed :: Item Inventory
    https://steamcommunity.com/id/compass34/inventory

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stoqled -- 30 Ekim 2023; 18:16:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.