Şimdi Ara

CS2 skinleri ve buff balance alimi buff 93%e kadar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cs2 skinlerinizi,itemlerinizi alabilirim. Buff fiyatina gore almaktayim.

Ortalama 90%ten aliyorum. ST bicaginiz varsa bufftan satip balance olarak bana satmaniz daha karli olur ST bicaklari dusuk %den aliyorum onden uyariyorum.

PM Atabilir veya konuya yorum atabilirsiniz ancak en hizli cevabi steamden ekliyerek alirsiniz. Steamden ekledikten sonra profilime yorum birakirsaniz hizli kabul ederim hergun bircok dolandirici, bot etc. istek attigi icin aradan secmek zor oluyor.

steamcommunity.com
    Steam Community :: akbasemre1
    https://steamcommunity.com/id/akbasemre1

Eski konularimda bircok referans vardir 1000lerce key, bircok high tier skin ve hakiki pin tradeim oldu. Cs2 ile geri dondum ve bircok eski baglantim hala aktif. Eger yuksek tier skin almak istiyen bir koleksiyoncuysaniz buff balance almak icinde size guvenlir yabanci saglayici bulabilirim. Yada transferinize direk aracilik edebilrim. Buff balance alimi icin hicbir zaman 1:1 orandan %2.5 buff trade feesinden fazla odeme yapmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbasemre1 -- 8 Aralık 2023; 18:0:10 >

• Guncel alimlar devam etmekte.

• hand wraps cobalt skull 0.19 float satılık

• Alimlar devam etmektedir herhangi bir rare skinde FN top 5 float varsa elinizde ozellikle ilgilendigim skinler onlar oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.