Şimdi Ara

Cs'ye Nasıl Başladınız ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne günlerdi harbiden assultdan baska map bilmezdim 1 sene filan assuult oynardık cafede
  • quote:

Orjinalden alıntı: fLaX[Ly]´#

ne günlerdi harbiden assultdan baska map bilmezdim 1 sene filan assuult oynardık cafede

küçüklüğün boşa geçmiş

hala assault'ın nsıl yazıldığını öğerenememeişsin
  • halflife kasarken karşılaştım kendisiyle
    arakdaşlarla süper oynardık sonra cs merak sardık 2000 senesinde.. ama sürümünün ne oldugu hakkında biligim yok
  • bende half life dan baslayanlardanim.cok kasardim eskiden half life sonra cs basladim 1 yildir oynuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Çeyun

Ve birgün çok ünlü bir oyuncu grubu beni keşfetti. Sağolsunlar haber vermeden DHKT 'ye almışlar, foruma girmesem haberim de olmayacak .
    Ve sonunda steam de aldık . [aldık da server yok ortalarda ]

• quote:

Orjinalden alıntı: synaX:Lecter

quote:

Orjinalden alıntı: fLaX[Ly]´#

ne günlerdi harbiden assultdan baska map bilmezdim 1 sene filan assuult oynardık cafede

küçüklüğün boşa geçmiş

hala assault'ın nsıl yazıldığını öğerenememeişsin

Hızlı Yazmısım Yanlış Olmuş Assault

• Ben Ozamanlar internet kafede Çalışıyordum Sancar Die bir Tekniker vardı 1.5 kurdu tüm makinelere ozaman CD ile oynuyorduk CD felan hazırdı Çok iyi Hatırlarım ozamanlar en kaliteli server sanane.com'un serverlarıydıwww.sanane.com sitesi bir ara bakıma girdi o Yıldan beri bakımda girip bakın isterseniz Çok ilginç bir olay neyse Öyle öyle başladım sürekli bi pc kapar oynardık akşam boşken full takılırdık öyle işte.

Sanane'nin ilginçliği O yıldan Beri Aynı Site bir Harf bile değişmemiş içeriğinden. 3-4 yıl olcak.

Edit : Tam 5 yıl olmuş site 2003 den beri bakımdaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxitcL -- 20 Aralık 2008; 2:51:16 >

• Tam da hatırlayamıom ama ilk, abim bi bilgisayar dergisi alıyordu, onun verdiği cd de mi ne vardı, o yukleyip oynuyodu, biz de ondan arta kalan vakitte oynuyorduk, gelince kaldırırdı bilgisayarın başından (o günleri bile özlüyorum )

Sonra baya ara verdim tek tük oynadım. Üniversitede tekrar başladım 2 sene aralıklı oynadım, son 2 sene devamlı oynuyorum

oynadım, oynuyorum, oynayacağım...

zincirlere vursalar
    zamanı durdursalar
    arkamdan da vursalar
    ----------BU SEVDA BİTMEZ------

tk ların ustasıyım
    ak-47 nin hastasıyım...

keleşlim...

Elleme t yorgun...

dalaşma...

ankara istanbul 4 saat
    cs aşkı 24 saat...

Nazar etme nolur
    aim çalış senin de olur...

edit:imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seym36 -- 20 Aralık 2008; 3:28:10 >

• 2000-2001 falandı sanırım amcamların internet kafesine yüklemiştik. Ara sıra oynuyorduk sonra iyice sardı bizi , turnuvalar yapardık baklavasına falan çok güzeldi. Aztec / milita / assault / dust , bunlar favorilerdi.
  • yıl 2001 civarı ilkez arkadaşla gittğimiz internet kafede biri oynarken görmüştüm efektleri beni çok etkilemilşti tabi o zamanlar efekt felan daha yeni tanışıyoz sonra arkadaşlarla Lan dan kapışmalar yapardık, lisedeyken hep partyler yapardı arkadaşlar, genelde partyde takımlar tam olurdu ama ben sınıf başkanıydım beni de partye almaları karşılıgında konuşanlar lıstesınden onları silerdim sonra cafede online 1.6 oynardım 3-4 saat o zamanlar knayt yok tabi. halen oynuyorum kimbilir ne zaman bırakıcam acaba.
  • Önceleri Half-Life oynardık crossfire haritasında arkadaşlarla.Kafeye sonra Beta 5.1 gelmişti CS..deneyelim dedik girdik, ve hala çıkamadık (:
  • quote:

Orjinalden alıntı: Incorrect.Name

Önceleri Half-Life oynardık crossfire haritasında arkadaşlarla.Kafeye sonra Beta 5.1 gelmişti CS..deneyelim dedik girdik, ve hala çıkamadık (:

ahh ahh ne günlerdi ya.. Bizim burada da çok oynardık Half-Life.. Heleki crossfire haritasını.. bide bounce.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Incorrect.Name

Önceleri Half-Life oynardık crossfire haritasında arkadaşlarla.Kafeye sonra Beta 5.1 gelmişti CS..deneyelim dedik girdik, ve hala çıkamadık (:

Half Life ında tadı bambaşkaydı be hocam :) Herkes tek tabanca kim kime dalarsa artık. Bende ilk HL ile başlamıştım sonra Cs yi çıkardılar onada bi bakalım dedik öle bakakaldık hala oynuyorum. Heralde bi 7-8 sene olmuştur HL çıkalı ben öyle hatırlıyorum daha ortaokula giderken kasardık HL sonra CS ondan sonra Quake serileri ooff Q3 te ne bomba oyundu beeaa canım çekti valla
  • arkadaşlarım saolsun, ilk zamanlar az ezmediler.. ama şimdi
  • Half Life den ...
  • Mahalle Baskısı
  • 2001-02 yılında falan başladım yanlış hatırlamıyorsam ve o yıl içerisinde de bıraktım :)
    O zaman abim toplama bilgisayar almıştı ve içine birkaç oyun yükletmişti,tabiki içlerinde CS'de vardı.
    Bu yıl daha yeni başladım oda online oynamak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capt. Awesome -- 21 Aralık 2008; 0:28:38 >
  • internet cafeye ilk gittiğim zamanlar house of dead'in ilk oyunu ve need for speed 2 var idi.
    zamanın en iyi oyunlarıydı...
    98de half life çıktı, senaryoyu 2000de oynadım,
    ama deathmatch'e lise1de 99da başladım...
    o zamanlar anladım benim olayım fps oyunlarıdır diye.
    opposing force da oynadık cafelerde, tabi deathmatchin olayı biraz farklıydı,
    cs'nin beta sürümlerini elemanlar oynarken gördüm cafede, sanırım 2000-2001 yılları.
    biz de başladık sonra, deathmatch çok seyrek oynadım sonrasında...
    zaten türk gençleri arasında en çok rağbet görmüş oyun herhalde cs'dir.

oyuna başladığımda 16mb ekran kartları olan makinalara oturabilmek için masa kollardık, 128mb ram varsa iyiydi.
    her oturduğum pc'de önce grafik ayarı yapar, en iyi performansa ayarlardım, dxdiagdan pc'ye baktıktan sonra.
    ikinci işim ise toplu mausumun mekanizmasındaki pislikleri temizleyerek daha hassas bi mause elde etmek olurdu.
    cs'de her zaman iyi oldum, belki oyunu çok sevmemden, belki olayım fps olmasından.
    ama son bir yılda 16-20 yaş aralığı mausumu elime vercek çok ama çok insanla oynadım...
    çoğu iyiler ama centilmenlik ve takım oyunu yönleri ve arkadaşcıl tavırları biraz zayıf
    en güzel cs, tanıdığınız elemanlarla oynanır, hala arada lan game yaparız bi kaç eleman topladık mı ve cafe bulduk mu üniversitede.

• quote:

Orjinalden alıntı: zurrani

internet cafeye ilk gittiğim zamanlar house of dead'in ilk oyunu ve need for speed 2 var idi.
    cs'nin beta sürümlerini elemanlar oynarken gördüm cafede, sanırım 2000-2001 yılları.

oyuna başladığımda 16mb ekran kartları olan makinalara oturabilmek için masa kollardık, 128mb ram varsa iyiydi.
    her oturduğum pc'de önce grafik ayarı yapar, en iyi performansa ayarlardım, dxdiagdan pc'ye baktıktan sonra.
    ikinci işim ise toplu mausumun mekanizmasındaki pislikleri temizleyerek daha hassas bi mause elde etmek olurdu.
    cs'de her zaman iyi oldum, belki oyunu çok sevmemden, belki olayım fps olmasından.
    ama son bir yılda 16-20 yaş aralığı mausumu elime vercek çok ama çok insanla oynadım...
    çoğu iyiler ama centilmenlik ve takım oyunu yönleri ve arkadaşcıl tavırları biraz zayıf
    en güzel cs, tanıdığınız elemanlarla oynanır, hala arada lan game yaparız bi kaç eleman topladık mı ve cafe bulduk mu üniversitede.

Adamlar Kendini Aştığını Anlayınca Otomatik üstün görmeye başladıklarından hiç arkadaşcıl olmuyorlar katılıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: zurrani

internet cafeye ilk gittiğim zamanlar house of dead'in ilk oyunu ve need for speed 2 var idi.

Hocam Zevkle Okudum Csnin İlk Çıkış Zamanlarınızı Öyle Güzel Anlatmışsınız Ki.

Bu Güzide anlatım İçin Çok Tşkler.Mütiş Bir Nostalji Oldu

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.