Şimdi Ara

CS Source Steam yardımı (arkadaşlarla oynama)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • nighty (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> Counter Strike Serisi >> Rehber/Teknik Destek >> CS Source Steam yardımı (arkadaşlarla oynama)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1214 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba millet. Şu günlerde arkadaşlar CS oynayalım dedik. Steam üzerinden oyunu açıp server kuruyorum, arkadaşları davet ediyorum, "server yanıt vermiyor" hatası alıyoruz giremiyoruz. Ne davetiye, ne de "oyuna katıl" butonu işe yarıyor.

Hazırdaki serverlara girelim diyoruz, onlara da bot ekleyemediğimiz için 3-4 kişi sıkıcı oluyor. Hali hazırda oyuncusu olan serverlar da çok özelleştirilmiş, ve oyuncuları maşallah canavar gibi. Soluk bile aldırmıyorlar bize. Benim oynayacağım arakdaşlarla en son 2011 yılında oynamıştık 9 sene önce

Ne yapabiliriz ne öneririsiniz?

not: oyun source olmak zorunda. GO oynamıyoruz.

edit: bir yerlerde "konsolu açıp sv_lan 0 yap" diye birşey gördüm. Onu yapıyorum, bu sefer de steam efendi benim oyunuma katılmaya çalışan arkadaşa "nighty bir server da değil" diye hata veriyormuş.

lan lanet ettim bu ne be. Parasını verip oyun oynayalım diyoruz oynayamıyoruz. İlla korsan mı kuralım ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighty -- 14 Nisan 2020; 15:0:17 >

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.