Şimdi Ara

CS GO PGL Major Krakow 2017 [Seçimler Ve Bilgiler] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
2
Favori
10.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grup aşamasından sonra takip edemedim turnuvayı, Gambit-Immortals finalini görünce şok oldum. Sk-Astralis çok erken eşleşmiş. Sk yarıya gelse mutlaka final görürdü değişik bir final olacak bakalım. Gambiti de immortalsı da izlemiştim grup maçlarında, 2si de iyi oynuyor. Tam kafa kafaya gider,heyecanlı final olacak bakalım. Gönlüm skdan yanaydı ama erken elenmeleri çok kötü olmuş. Neyse bu finali de alsalar tekel olacaklardı zaten değişiklik her zaman iyidir
  • Stickerler geçen turnuvada 70 kuruşa düşmüştü bunda 95 kuruşa düşmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: karatebilenkedi

Stickerler geçen turnuvada 70 kuruşa düşmüştü bunda 95 kuruşa düşmüş

Geçen turnuva kur farkından markette daha pahalıya gidiyordu stickerler 3 kuruş 5 kuruş kasıyorduk, bu sene o da yok herhalde .
  • Şu an stickerlerin indirimli hali mi markette? Yoksa henüz indirim olmadı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

quote:

Orijinalden alıntı: karatebilenkedi

Stickerler geçen turnuvada 70 kuruşa düşmüştü bunda 95 kuruşa düşmüş

Geçen turnuva kur farkından markette daha pahalıya gidiyordu stickerler 3 kuruş 5 kuruş kasıyorduk, bu sene o da yok herhalde .

geçen 70 e düşmüştü markettede 95 den falan satılıyodu şimdi direk 95 e düşmüş zararda olunuyo satınca :(
  • 24 puanda kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

24 puanda kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hen1 hile gibi oynuyor

Edit : immortals komple hile :D
    Şaka bir yana ismini bile ilk kez duyduğum adamlar bunlar ne biçim vuruyorlar öyle anlamış değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 23 Temmuz 2017; 19:38:26 >
  • turnuvanın izlenme oranıda düşük sanırım final maçı cobblestone ve 200 bin kişi izliyordu 2. map e geçtiler yavaş yavaş izleyiciler geldi 500 bin oldu önceki turnuvalarda milyonları bulmuştu
  • Kaçak Mazot kullanıcısına yanıt
    1 milyon olduğunu hatırlıyorum
  • bu turnuvada bi inferno bi train düştü cobb düşmedi yav çok az cobb oynandı bu sene. Ocakta falan daha çoktu
  • Eleague Majorde anlik izleyici rekoru kirilmisti. Bu turnuvada ise izlenme yariya yariya epey sönük kaldi.

• abi finalde madrid-barça olsa mı çok izlenir celtavigo-deportivo olsa mı çok izlenir, böyle finale böyle seyirci. bu turnuva majordan çok lan turnuvalar gibi oldu bana öyle bir tat verdi
  • DOSİA NE GRANEDE SALLADIN BE
  • şampiyon gambit 3-1 biter turnuva, polonyalılarda gambiti tutuyor tüm arena
    kim severki zaten brezilyaları
  • Immortals çevirse bari.
  • 3 round üst üste forcebuy yapmak nedir aga?

• hobbit nasıl aldı 4 kişiyi öylei gambit vermez bu oyunu
  • Gambit şampiyonluğa gidiyor.
  • major final bari bo5 olsaydı. ilginç.

neyse ki kazak kardeşlerimiz şu antipatiklere kupayı vermedi.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.