Şimdi Ara

CS:GO Mouse Ve Kulaklık Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam beyler, yaklaşık 1 haftadır amazondan kulaklık ve mause araştırıyorum BF indirimleri gelmeden bi karar vermem lazım kulaklık razer kraken 7.1 mause içinse Razer Mamba Tournament Edition düşünüyorum bu ürünleri kullandıysanız bana tavsiye edermisiniz.

Daha önce g430 kullandım malzeme kalitesi hoşuma gitmedi kulaklı parçalandı japonla idare ediyorum
    Mouse olarak logitech g400x serisine bir mağazada baktım elime çok buyuk geldi onu kesinlikle düşünmüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

• Razer Kraken 7.1 kulaklik kullaniyorum. Mouse olarak da Razer Deathadder Chroma. Bu iki urunu bende amazondan aldim. Yardimci olabilirim merak ettigin bi sey varsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mouse için bence deneyebileceğin yerlerden bi dene . Sonra internetten getirip eline oturmazsa mağdur olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: DarKNonSs

Mouse için bence deneyebileceğin yerlerden bi dene . Sonra internetten getirip eline oturmazsa mağdur olursun

evet haklısınız hocam bugun bimekse gidip denicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaishadaNepulada

Razer Kraken 7.1 kulaklik kullaniyorum. Mouse olarak da Razer Deathadder Chroma. Bu iki urunu bende amazondan aldim. Yardimci olabilirim merak ettigin bi sey varsa.

ürünlerden memnunmusunuz hocam mesela kulaklıkla iyi ses kasabiliyormusunuz
  • Sen bilirsin hocam ben mouse olarak ben de amazondan razer diamondback aldım o indirimde ama mamba suanda çok az indirimii bf de indirime girmesi %100 değil bu ürünlerin eğer girmezse diamondback al derim.Mamba kullanmadım ama ben mousemden çok çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensoyeralp

Sen bilirsin hocam ben mouse olarak ben de amazondan razer diamondback aldım o indirimde ama mamba suanda çok az indirimii bf de indirime girmesi %100 değil bu ürünlerin eğer girmezse diamondback al derim.Mamba kullanmadım ama ben mousemden çok çok memnunum

hocam mause kesinleşti gibi razer serisinden alacam kesin artık indirim kovalıcam hangisi düşerse kapacam chroma, mamba yada diamondback, fakat kulaklıkda çok kararsızım eskiden 1.5 oynarken 20 liralık kulaklıkla çok iyi ses analizi yapabiliyordum logitech 430 aldık csgo'da çok teredütte kalıyorum ses nerden geliyor tam anlaşılmıyor güyya 7.1 gaming kuaklık dünya para veriyoruz ama umdugumuzu bulamıyoruz bu aralarda işte razer serisine merak sardım kulaklığıda 7.1 kraken düşünüyorum ama amazon konusunda sadece görüntüsü para ediyor diyolar şimdi oradaki arkadaşın yazısından alıntıyı paylaşıyorum.

"Gaming kulaklık olayı tam bir aldatmacadır. Steelseries, Razer, Logitech gibi firmalar kendi markalarını bastıkları dandik kulaklıkları bize ederinin 3-4 katına ittirirler. işin tekniğinde ne 7.1 ses sistemi, ne usb kulaklık gereklidir esasen. Oyun esnasında sesin nereden geldiğini anlamak için kulaklıklarda sahne alanının geniş olması beklenir. Açık kulaklıklar da bu özelliği destekler. En önemli olay budur.

Aşırı bir oyunculuğunuz yoksa(buna ölçü olarak günde 2-3 saatten fazla değilse diyelim) bence 40-50 dolarlık modellere bakın. Tabi bu söylediğim maddi durumunuzla da alakalı.

Samson SR850:https://www.amazon.com/Samson-SR850-Professional-Reference-Headphones/dp/B002LBSEQS

Superlux 668b:https://www.amazon.com/Superlux-HD668B-Dynamic-Semi-Open-Headphones/dp/B003JOETX8/ref=sr_1_cc_1?s=aps&ie=UTF8&qid=1479043916&sr=1-1-catcorr&keywords=superlux+hd+668b

Superlux ve Samson eşit diyebileceğim kulaklıklardır.

Bu seviyenin üstündeki birkaç kulaklık.

audio Technica Ad500x(Basslar zayıf, oyun için çok iyi fakat müzik dinlemek için pek iyi sayılmaz. Jazz, Klasik dinlemiyorsanız müzik dinlemek için düşünmeyin):https://www.amazon.com/Technica-AUD-ATHAD500X-Audiophile-Headphones/dp/B009S333U4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1479043994&sr=8-1&keywords=ad500x

Audio Technica Ad700x(Ad500x'in bir üst versiyonu. Birçok incelemede 100 doların altındaki en iyi oyun performansı veren kulaklık olarak değerlendirilmiştir. Oyun için Ad500x ile aşağı yukarı eşit performans verse de müzik performansı çok daha iyi):https://www.amazon.com/Audio-Technica-ATH-AD700X-Audiophile-Headphones/dp/B009S332TQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1479044045&sr=8-1&keywords=ad700x

Sennheiser HD 598(Ad700x ile sık sık karşılaştırılsa da bence yazdığım tüm kulaklıklardan iyi. Müzik dinlemek, film izlemek, oyun oynamak hepsi için elverişli. Ben Black Friday'de Ad700x veya bu kulaklıktan birisini alacağım.):https://www.amazon.com/Sennheiser-HD-598-Over-Ear-Headphones/dp/B0126HISOO/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1479044027&sr=8-1&keywords=hd598 "

Ben haklı buluyorum kendisini yani dediğim gibi eskiden 20 liralık kulaklık alıp 1.5'de adam jarjör değiştirse tam olarak nerde olduğunu bilirdim fakat bu 430 ile hiç mutlu değilim hemde hiç.. razer 7.1 kraken kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum, özelikle konuyu buraya açtım ses kasan adamlar burada çünkü :) aryıtten içinizde Ad500x, Ad700x yade Sennheiser serisinden kulaklık kullanan varsa lütfen tecrübenizi paylaşın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_raculaa -- 13 Kasım 2016; 19:30:11 >

• Logitech g9x kullanıyorum kronik çift tıklama sorunu vardı servise gönderdim tuşun altındaki bişey değişiyormus sanırım ondan sonra o problem de çözüldü. Köküne kadar memnunum tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

Logitech g9x kullanıyorum kronik çift tıklama sorunu vardı servise gönderdim tuşun altındaki bişey değişiyormus sanırım ondan sonra o problem de çözüldü. Köküne kadar memnunum tavsiye ederim

hocam tavsiye için çok sağol, fakat logitec'lere bakma imkanım oldu elim küçük mouse kocaman kalıyor yani onu kullanmam imkansız, bu arada bugun koca ankarada bi razer mouse satan yer bulamadım onuda denıcektim ama ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_raculaa

quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

Logitech g9x kullanıyorum kronik çift tıklama sorunu vardı servise gönderdim tuşun altındaki bişey değişiyormus sanırım ondan sonra o problem de çözüldü. Köküne kadar memnunum tavsiye ederim

hocam tavsiye için çok sağol, fakat logitec'lere bakma imkanım oldu elim küçük mouse kocaman kalıyor yani onu kullanmam imkansız, bu arada bugun koca ankarada bi razer mouse satan yer bulamadım onuda denıcektim ama ...

G9x in iki farklı nasıl diyeyim kap gibi biseyi var mouse normalde minicik üstüne taktığımız şeylerle şekilleniyor hocam bulursanız bi deneyin g9x ı diğerleri hakkında pek bilgim yok ha evde bide g300s var oda bana minik geliyor işin garip tarafı.

• Logitech ile ses kasilmiyorsa markalara para vermeyin artik.Aliexpressten 14 dolara kotion g2000 aldim ses kasiyorum.kirilma,dokulme,yirtilma hala yok.1 yila gelecek nerdeyse.marka diye paranizi dokmeyin abi.sades,kotion,somic gibi çin urunleri cok iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

Logitech ile ses kasilmiyorsa markalara para vermeyin artik.Aliexpressten 14 dolara kotion g2000 aldim ses kasiyorum.kirilma,dokulme,yirtilma hala yok.1 yila gelecek nerdeyse.marka diye paranizi dokmeyin abi.sades,kotion,somic gibi çin urunleri cok iyi.

aynen hocam haklısınız bende büyük ihtimal aşşağıda linkini paylaştığım kulaklığı alacam marka dediğimiz ürünlere 300-400 tl veriyoruz tinede randuman alamıyoruz

https://www.amazon.de/dp/B01G53FAFK/ref=gbph_tit_s-3_d741_1d0b6eb4?pf_rd_p=eb92624e-d6b7-482c-ae7d-533febe7d741&pf_rd_s=slot-3&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=SM26ZXDCGSDE2GF67V0A

• quote:

Orijinalden alıntı: the_raculaa

quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

Logitech ile ses kasilmiyorsa markalara para vermeyin artik.Aliexpressten 14 dolara kotion g2000 aldim ses kasiyorum.kirilma,dokulme,yirtilma hala yok.1 yila gelecek nerdeyse.marka diye paranizi dokmeyin abi.sades,kotion,somic gibi çin urunleri cok iyi.

aynen hocam haklısınız bende büyük ihtimal aşşağıda linkini paylaştığım kulaklığı alacam marka dediğimiz ürünlere 300-400 tl veriyoruz tinede randuman alamıyoruz

https://www.amazon.de/dp/B01G53FAFK/ref=gbph_tit_s-3_d741_1d0b6eb4?pf_rd_p=eb92624e-d6b7-482c-ae7d-533febe7d741&pf_rd_s=slot-3&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=SM26ZXDCGSDE2GF67V0A

Hayirli olsun kardesim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• the_raculaa kullanıcısına yanıt
    Yanlış düşünüyor o adam hocam.Ben sony nin 100 liralık kulaklığını kullanıyorum ondan sonra gidiyorum adekse haycan gibi diskli 250 liralık kulaklıkları kullanıyorum inan bana öyle bir fatk var ki kulaklık değilmiş benimki dedim.Razer krakeni ben de alacağım indirim bekliyorum suan gümrük vergisi biniyor ve memnun kalmayacağımı sanmıyorum ama steel seriesin ürünleri de kaliteli razer az biraz daha görüntü satıyor yalan yok.Alien i bilirsin belki o hesap işte ama benim hoşuma gidiyor elimde chroma mouse varken hoşuma gidiyor.
  • Verdiğiniz 20 dolarlık kulaklıklarla ses kasılabilir fakat marka dediğimiz kulaklıklarla da kasılabiliyor . Şuan bende steelseries var hiç bir sorunu yok . Marka kullanmayın çok yanlış olur bi açıdan çünkü profesyonel oyuncular bile marka kullanıyosa bu işte yanlışlık olmaz . Hyper X tercih edilir benimde denediğim bi kullaklık sorun çıkmaz bence

• Razer kraken usb kullaniyorum kulağa baski yapiyoe oyun oynarken iyi ama film falan izlerken bir süre sonra kulaklarim ağritiyor saticam muhtemelen

• Macera bitti arkadaşlar indirimde bir razer kraken buldum fiyat çok iyi geldi satın aldım zaten mousede razer alacam kafaya komusum orasını anladım :) konu kapanabilir. bu arada kargo dahil 50 dolara aldım trde 350 lira civarı heralde

https://www.amazon.com/gp/product/B015772GOS/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • Kulaklık olarak LOGITECH G230 oldukça memnunum sadece migrafonunda ses sorunu var sanırım o seride bir sorun varmış çok derinden ses gidiyor ağıza oldukça yaklaştırarak sorun çözülüyor.
    Hocam urunleri indirimde oldugu icin aldim ve gayet de memnunum. 16 yildir CS oynadigim icin ses kasmada herhangi bir sorun yasamiyorum. Kulaklik gercekten cok iyi bi kulaklik. Artilari tasirken mikrofon kismini iceri dogru ittirip ortadan kaybedebiliyorsunuz. Yine mikrofonun ucunda bir tus var o tusa basarak mikrofonunuza mute atabiliyorsunuz. Oyun performanslari cok guzel. Oyun disi kullanimlarda cok harika bir bass sistemi mevcut. Kulaginiz yerinden oynuyo desem abartmis olmam az bile demis olurum. Windows'un sesini son ayara getirdikten sonra muzigi veya videoyu oynattiginiz yerin sesini de son ayara getirirseniz kulaginizdan cikarip hoparlor olarak bile kullanabilirsiniz o derece mukemmel. Eksilerine gelecek olursak da benim gozumde tek eksisi uzun sureli kullanimda kulaklari agritiyor. Konu Cs bolumunde yer aldigi icin onun uzerinden ornek vereyim 16-14 biten bi karsilasmadan ciktiginiz zaman kulaklarinizda kisa sureli agri hissedebilirsiniz. Internette arastirdigim zaman bu kulakligin rakibi olarak HyperX Cloud 2'yi gosteriyorlar. Set kurmak icin razer aldim pisman degilim. Deneme firsatiniz olursa ikisini de deneyip karar verebilirsiniz. Ozelden daha cok yardimci olmak isterim sorunuz olursa.

Hayirli olsun oncelikle. Aldiginiz kulaklik Chroma degil ve 7.1 ozelligi yok. Bi onceki mesajimda yazdigim seyler bunun icin gecerli degil :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.