Şimdi Ara

CS:GO indirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çıkalı sanırım 3 yıl oldu ama hala 1.6 takılıyorum. Sanırım kendimi zapt edemiyicem, çağa da ayak uydurmak lazım hem. İndirimli olarak nerden alabiliriz şu oyunu? Yılbaşında bir indirim kaçırdık mı?

• http://store.steampowered.com/app/730/
    Bu akşam bitecek indirim.
  • 12 den aşağı indiğini görmedim. Ayrıca oyundan düşen eşyalarla zaten bu 12 lirayı çıkartıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezar35

12 den aşağı indiğini görmedim. Ayrıca oyundan düşen eşyalarla zaten bu 12 lirayı çıkartıyorsun.

Oyundan düşen eşyalar derken? Yabancıyım oyuna bir şey bilmiyorum.
  • Bıçak, silah sonra skin falan satıyorlar. İnternetten araştırın eğer bu oyunu çok oynayacaksanız 12 lira kesin çıkar zaten. : )
  • quote:

Bıçak, silah sonra skin falan satıyorlar. İnternetten araştırın eğer bu oyunu çok oynayacaksanız 12 lira kesin çıkar zaten. : )

Anladım zamanla kazanacağın eşyalarla 12 tlyi geri alırsın diyorsun. Aman yaw oyun sonuçta.. 12 tl de çok para değil. Klasik dh üyeleri gibi ölücü olmayalım bu kadar
  • quote:

12 den aşağı indiğini görmedim. Ayrıca oyundan düşen eşyalarla zaten bu 12 lirayı çıkartıyorsun.

Geçen sene 5 lira civarına inmişti.Ama şu saatten sonra 12 altına pek düşmez gibi.

Oyunu aldıktan sonra keşke 12 lira olmasa daha pahalı olsa diyeceksiniz zaten.Pahalı olsa herkes deli gibi smurf kasmaz veya hile açmaz.
  • cs go eski i sürümlerden farklıdır haberiniz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: CBGB omfug

quote:

Geçen sene 5 lira civarına inmişti.Ama şu saatten sonra 12 altına pek düşmez gibi.

Oyunu aldıktan sonra keşke 12 lira olmasa daha pahalı olsa diyeceksiniz zaten.Pahalı olsa herkes deli gibi smurf kasmaz veya hile açmaz.

Geçen almayı unuttum ama hile varsa iyi ki almamışım :)

quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

cs go eski i sürümlerden farklıdır haberiniz olsun

Alışırdık sıkıntı olmaz. BF 4 de oynuyorum ben.

• Hile arada çıldırtsa da kesinlikle alıp oynamaya değer bir oyun.1.6dan sonra ilk oynadığımda bu nasıl oyun bunun csyle alakası yok filan deyip beğenmemiştim.Galiba ilk aldığım zaman 1-2 saat takıldıktan sonra 3-4 ay hiç oynamamıştım.Sonra biraz alışınca cs go nun eski sürümlerden çok daha iyi olduğunu anladım ki fazlasıyla 1.6 fanatiğiydim.
  • Almayı düşünüyorsan hala 18₺ ye içinde cs go nun olduğu steam hesabı verebilirim sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.