Şimdi Ara

CS GO ANİ AİM KAYMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz ? son 2 haftadır csgo da çok kötü bir durum yasıyorum 2 haftadır arastırıyorum ancak bir çözüm bulamadım oyunu sildim tekrar yükledim ancak nafile sorun şu ki;

Csgo da sens'im 1.5 fare dpi'im 800 ancak! oyun oynarken 5-10 saniyede bir sanki sens'im 4'müş gibi saga sola kayıyor ve normal olarak oyunu oynayamıyorum oyunu sildim tekrar yükledim ( 2 kez ) ama hala sorun çözülmedi ve gerçekten sıkmaya basladı ne kadar arkadasım varsa hepsine sordum ancak onlardan da yardım alamadım acaba bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olur mu gerçekten artık bıktım lütfen Teşekkürler...

• Sorun mouse da bence oyunda degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laminon kullanıcısına yanıt
    Hocam mouseu degistim üstüne birde mousepad aldım sonuc ise aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: RnoutLock

Hocam mouseu degistim üstüne birde mousepad aldım sonuc ise aynı

optik mouse out, lazer mouse in ... cs go optik mouse ile oynanmaz. sorun optik mousedan. bendede aynı sorun vardı. tam adama aim alıyorum fire tuşuna basıcam... hooop mouse yukarı kaçıyordu. logitech bir lazer mouse aldım. sorun ortadan kalktı.
  • Bi aralar everest mauselerde sağ tıklayınca eğim sağ alta kayıyordu.Bunun çözümğ ise mouse programını silmekti senin mause everest ise yapmayı dene bence.
  • Yarın gidip bir logitech alıyorum o zaman...
  • sağ tıklayınca öyle bir sorunum yok hocam eyv
  • quote:

Orijinalden alıntı: RnoutLock

Yarın gidip bir logitech alıyorum o zaman...

lazer olsun. optik alma
  • Cs-go için bir mouse ben önereyim. Ben bir sürü mouse denedim ucuz pahalı bir çok mouse ile oynadım. en çok beğendiğim mouse cs-go için
    Rampage DLM-355 el kavraması çok iyi. Mouse üzerindeki ışıklandırma dpı hızını gösteriyor. Örneğin yeşil kırmızı mavi seçenekleri var benim kullandığım DPı hızı Kırmızıda oyuna geçerken kırmızıya alıp oyuna başlıyorum. Bu mouse de ki en beğendiğim tarafı ise mouse sağ tarafında serçe parmak için bile bir oyuk olması yani bütün parmaklar için bir yer var o yüzden eliniz çok rahat oturuyor. Şuan Keleş-1 olarak tavsiyelerim bu kadar. :) Allah global olmayı nasip etsin hepinize. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.