Şimdi Ara

CS:GO AMD Radeon Kartlarda 4:3 1024x768 Tam ekran çözümü (black border, fullscreen,)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
30.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar yeni sistem değiştirdim önceki kartim nvidia idi yeni sistemde mönitörü aoc 144hz freesync alınca ekran kartınıda amd rx 480 aldım, format vs'den sonra csgo yukledım nvidia panelinden tam ekran sorununu bir tıkla hallediyordum o kadar nette aramama rağmen amd kartlarda tam ekran sorununu bulamadım ve klasik türk taktiğime geçtim :D deneme yanılma yolu ile bayabi kurcaladım ve sonunda olay bende çözüldü ve internet ortamında olmadığı için forumda paylaşayım dedim.

1: AMD Radeon Kartımızın ayarlarına giriyoruz (Masaüstü sağ tık radeon ayarları)

2: Ekran Ayarlarından ölçekleme modu "Tam panel" yapıyoruz
    CS:GO AMD Radeon Kartlarda 4:3 1024x768 Tam ekran çözümü (black border, fullscreen,)

3: Gaming kısmına gelip Sağ üst köşeden ekle diyoruz

4: CS:go nerede kurulu ise o dizine gidip csgo.exe dosyasını seçiyoruz. (farklı bir dizin göstermediyseniz win 10 için "C:\Program Files\steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive")

5: CS:GO Simgesi artık gaming kısmına geldi üzerine tıklıyoruz

6: Açılan yerde profil ayarların'dan yine "Tam panel" seçiyoruz

Benım sorunum bu şekilde halloldu, umarım sizede yardımcı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_raculaa -- 17 Kasım 2016; 19:10:58 >

• Anlatım için teşekkürler.Resimleri hizliresim'e yüklersen millet açmakla uğraşmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Anlatım için teşekkürler.Resimleri hizliresim'e yüklersen millet açmakla uğraşmaz

resimler düzeltildi, uyarı için sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.