Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Cs go 1024x768 çözünürlükte full ekran oynama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> Counter Strike Serisi >> Counter-Strike: Global Offensive Genel >> Cs go 1024x768 çözünürlükte full ekran oynama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    77 Mesaj
    Arkadaslar onceki laptopumda islemcinin icindeki ekran karti olmadigi icin cs go da dusuk cozunurlukte tam ekran oynayabiliyordum fakat suan ki laptopumda optimus mevzudu var yani oyun oynamadigim zaman islemcinin ekran kartini kullaniyor bundan dolayida ben bir turlu cs go da 1024x768 cozunurlukte tam ekran oynayamiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    intel mi ekran kartı ? bende intel hd 3000 var diğer ekran kartım yandı ctrl+alt+f11 yapınca oyunun çözünürlüğüne geçiyor oyundayken veya ayarlardan bak bulursun gerekli tuş kombinasyonunu iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Red Devil -- 15 Eylül 2016; 0:49:36 >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: capucimo

Arkadaslar onceki laptopumda islemcinin icindeki ekran karti olmadigi icin cs go da dusuk cozunurlukte tam ekran oynayabiliyordum fakat suan ki laptopumda optimus mevzudu var yani oyun oynamadigim zaman islemcinin ekran kartini kullaniyor bundan dolayida ben bir turlu cs go da 1024x768 cozunurlukte tam ekran oynayamiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

hrc indir.
    cs go da görüntü ayalarını 4:3 1024 x 768 yap. kenarlar siyah oluyo. sonra 1024 x768 e hrcden tuş ata mesela alt + tuşlarına basınca çözünürlük 1024 olcak. bas tuşlara tam ekran oluyo. başka çözüm yok laptoplarda bence
    |
    |

Pokémon GO Oynamayanlar Kulübü

• Çavuş
    77 Mesaj
    Tesekkurler bu cozum icin eve gidince deneyecegim sonucu bildiririm

Dostum merak ettim iyimisin. 2 sene olmuşta eve gidemedin mi acaba? Bize haber ver merakta bırakma başına birşey mi geldi yoksa.
    |
    |
    capucimo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

" This is your Life and it's ending one Minute at a Time! "
  • Çavuş
    41 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: I_can

Dostum merak ettim iyimisin. 2 sene olmuşta eve gidemedin mi acaba? Bize haber ver merakta bırakma başına birşey mi geldi yoksa.
    |
    |

Valla yeni pc aldim sorun cozuldu :)

|
    |
    I_can kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.