Şimdi Ara

Cs go 1024x768 çözünürlükte full ekran oynama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar onceki laptopumda islemcinin icindeki ekran karti olmadigi icin cs go da dusuk cozunurlukte tam ekran oynayabiliyordum fakat suan ki laptopumda optimus mevzudu var yani oyun oynamadigim zaman islemcinin ekran kartini kullaniyor bundan dolayida ben bir turlu cs go da 1024x768 cozunurlukte tam ekran oynayamiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• intel mi ekran kartı ? bende intel hd 3000 var diğer ekran kartım yandı ctrl+alt+f11 yapınca oyunun çözünürlüğüne geçiyor oyundayken veya ayarlardan bak bulursun gerekli tuş kombinasyonunu iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Toad -- 15 Eylül 2016; 0:49:36 >
  • Optimus teknolojisi olanlarda Nvidia panelindeki diğer ayarlar gelmiyor, belki başka şekilde yapılıyordur. Nvidia Inspector diye bir yazılım var onu indirip kurcalayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capucimo

Arkadaslar onceki laptopumda islemcinin icindeki ekran karti olmadigi icin cs go da dusuk cozunurlukte tam ekran oynayabiliyordum fakat suan ki laptopumda optimus mevzudu var yani oyun oynamadigim zaman islemcinin ekran kartini kullaniyor bundan dolayida ben bir turlu cs go da 1024x768 cozunurlukte tam ekran oynayamiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

hrc indir.
    cs go da görüntü ayalarını 4:3 1024 x 768 yap. kenarlar siyah oluyo. sonra 1024 x768 e hrcden tuş ata mesela alt + tuşlarına basınca çözünürlük 1024 olcak. bas tuşlara tam ekran oluyo. başka çözüm yok laptoplarda bence
  • Tesekkurler bu cozum icin eve gidince deneyecegim sonucu bildiririm

• capucimo C kullanıcısına yanıt
    Dostum merak ettim iyimisin. 2 sene olmuşta eve gidemedin mi acaba? Bize haber ver merakta bırakma başına birşey mi geldi yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I_can

Dostum merak ettim iyimisin. 2 sene olmuşta eve gidemedin mi acaba? Bize haber ver merakta bırakma başına birşey mi geldi yoksa.
  • I_can kullanıcısına yanıt
    Valla yeni pc aldim sorun cozuldu :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.