Şimdi Ara

Crytek: 'Gelecekteki Tüm Oyunlarımız F2P Olacak' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • azıcık gözün doysun :D sömürüyorlar ayağına daha çok sömürecek

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İşte budur abi sonunda oyuncunun halinden anlayan biri çıktı. Oyunlara aylık ücret ödeme ve DLC'leri çıkarıp çıkarıp oyuncuyu sömürmek bitmeli. Bunlara gerek yok zaten bunu yapımcılarda biliyor.
  • Babasının hayrına yapacak sanıyorsunuz değil mi?

Lan ne boş ne gereksiz bi' adam oldu çıktı bu ya... Bi' de böyle bilmiş bilmiş konuşmuyo mu?

• Sağlam hikayeye sahip oyunlar istiyoruz, yerim F2P yi...
    Alın başınıza çalın.

• Madem öyle diyor Cevat Yerli neden Ea Games'le çalışıyor dolu firma var?.Thq var mesela gitsin ona dağıtsın yarın bir gün crysis 3'e de premium silahlar gelir.
  • hakikaten şöyle bi bakıyorum da, şu piyasadaki en düzgün firma valve. half life 3 yüzünden çok küfür ediyorum ama yine de en çok sevdiğim, oyuncuyu kazıklamayan oyuncu dostu firma
  • sistem dediği gibi sömürü düzenine dönmüş durumda.
    "nasıl bağlarız nasıl para toplarız"ın hesabını yapıyorlar.
    f2p oyunların grafikleri gelecekte bulut sistemlerle cazip hale gelecektir Yerli onu kastetmiş.

• Klasik oyun:

-SP
    -MP
    -DLC
    -MP DLC
    -MP Premium
    -MP Premium'un Premiumu

F2P:

-MP
    -MP DLC
    -MP DLC: Kıyafet Paketi
    -MP DLC: Silah Paketi
    -MP DLC: Araç Paketi
    -MP DLC: Yetenek level paketi
    -MP DLC: Nescafe 3'ü 1 arada

Düşündüm de alayı aynı halt lan.. Oyun oynamak kültürdü eskiden, cafelerde MMO'lardan CS'lerden muhabbetler dönerdi.. Bu DLC saçmalığını çıkarana ahirette rahat yok arkadaş.
  • yapmazsan adam değilsin!
  • CryTek'e diğer firmalar ayak uydurmaz umarım, yoksa kaliteli Single falan unutulur zaten MP'lerinde suyu çıkar.Daha fazla sömürmek için yapılmış bir sistem F2P.

Dilerim bu işten zarar ederler de mecbur şekilde eski tarzlarına geri dönerler.

• WarFace oynayanınız varmı bilmiyorum ama, nerdeyse 35 saat oynadım. Ücretle satın laınan(kiralanan) silhalar çok güçlü. Elbette F2P yapacaklar, ücretli olan oyunlardan, daha fazla getirisi olacağını düşünüyorlar. Pazarlama teknikleri güzel, oyunları vasat...

• Aynen he king Valvedir.

• Kısacası bizde yakında sömürmeye başlıyacağız, gibi bir mesaj verdi sanki altdan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ercy35

WarFace oynayanınız varmı bilmiyorum ama, nerdeyse 35 saat oynadım. Ücretle satın laınan(kiralanan) silhalar çok güçlü. Elbette F2P yapacaklar, ücretli olan oyunlardan, daha fazla getirisi olacağını düşünüyorlar. Pazarlama teknikleri güzel, oyunları vasat...

aga warface i nasıl oynadın söyler misin çünkü oyun daha çıkmadı da.

• bence bu battlefield 3 gönderme yapiyolar bu saydiklarinin hepsi fazlasiya onda var ve sömürüyolar :D

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay1122

quote:

Orijinalden alıntı: Ercy35

WarFace oynayanınız varmı bilmiyorum ama, nerdeyse 35 saat oynadım. Ücretle satın laınan(kiralanan) silhalar çok güçlü. Elbette F2P yapacaklar, ücretli olan oyunlardan, daha fazla getirisi olacağını düşünüyorlar. Pazarlama teknikleri güzel, oyunları vasat...

aga warface i nasıl oynadın söyler misin çünkü oyun daha çıkmadı da.

Rusya da "open beta" başlayalı 2 ay oluyor. Herkes indirip oynayabilir.
  • WarFace Oynamak isteyenler ya Google Translate, ya da azıcık Rusça bilmelidir. Sebebi ise Opem beta sadece Rus sitesinde var.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.