Şimdi Ara

Crysis Remastered''ın Steam sayfası açıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Crysis Remastered''ın Steam sayfası açıldı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Crytek'in yaptığı Crysis Remastered'ın Steam sayfası açıldı.

Ayrıca Bkz.Yılın en çok beklenen oyunlarından Forza Horizon 5'in ilk 8 dakikası paylaşıldı

Steam sayfasında ne yazık ki oyunun fiyatı ve çıkış tarihi yazmıyor. Ancak oyunun detayları ve sistem gereksinimleri belli oldu. Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Crysis Remastered Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

• İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit

• İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3450 / AMD Ryzen 3

• Bellek: 8 GB RAM

• Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 TI /AMD Radeon 470

• Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

• Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

• İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit latest update

• İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-7600k or higher / AMD Ryzen 5 or higher

• Bellek: 12 GB RAM

• Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660 TI / AMD Radeon Vega 56

• Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

• Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Crysis Remastered Tanıtım Yazısı

Crytek'in sunduğu klasik birinci şahıs nişancı oyun; aksiyon dolu oyun tasarımı, korumalı dünyası, daha önce hayranı olduğun nefes kesici ve efsanevi savaşlarıyla geri döndü. Hem de tekrar düzenlenerek yeni nesil donanım ürünleri için optimize edilen grafikleriyle!

Basit bir kurtarma operasyonu olarak başlayan bu macera, uzaylı istilacıların Kuzey Kore'yi oluşturan adalar kümesine üşüşmesiyle yepyeni bir savaş sahnesine dönüşüyor. Nanozırhın gücünü avantaja çeviren oyuncular, devriye gezen düşmanlara gizlice yaklaşmak için görünmez olabilir veya güç düzeyini artırarak araçları paramparça edebilir. Nanozırhın hızı, gücü, koruma kapasitesi ve görünmezlik özelliği her türlü mücadelede karşılaşılan zorluklara yaratıcı çözümler bulunmasını sağlar. Kapsamlı modüler silah cephanesiyse oynama tarzını belirleme konusunda benzeri görülmemiş bir denetim olanağı sunar. Bulunduğun ortam sürekli olarak değiştiğinden bu devasa ve korumalı dünyada düşmanlarına hükmetmek için, taktiklerini ve ekipmanını koşullara göre adapte et.

• Zırhını kuşan: Nanozırhının hızı, gücü, koruma kapasitesi ve görünmezlik özelliğinden yararlanarak, her türlü mücadelede karşılaştığın zorluklara yaratıcı çözümler bulabilirsin.

• Adapte ol: Bulunduğun ortam sürekli olarak değiştiğinden, buz kaplı ormanlardan uzaya kadar çeşitli yerlerdeki savaş alanlarına hükmetmek için, taktiklerini koşullara göre adapte et.

• Özelleştir: Kapsamlı modüler silah cephanesi, oynama tarzını belirleme konusunda benzeri görülmemiş bir denetim olanağı sağlar. Deneysel olarak kullanabileceğin veya senin için tamamen yeni olan pek çok seçenek sunulur.

• Fethet: Diğer oyunculardan ayırt etmekte zorlanacağın düşman YZ karakterler seni oyun tarzını stratejik ve esnek tutmaya iter. Yerçekimsiz ortam gibi yeni zorluklarsa oyuncuların saldıran taraf olmasını ve süreci adımlarıyla yönlendirmesini gerektirir.

• Keşfet: Olanaklarla dolu Crysis dünyasında kendi yolunu sen belirle, engelleri yok et, araç kullanmanın tadını çıkar ve çevreyi düşmanlarına karşı kullanarak üstünlük elde et.

• önerilen sistem remaster bir oyun için çok fazla sanki, bu firmanın optimizasyon işleri her zaman berbat oldu. RDR2 örnek verelim bu oyundan çok daha muhteşem grafikler ve dataylar olmasına rağmen önerilen sitem , cyysis remastered ın minimum u kadar anca , ki RDR2 de sistem gereksinimi en yüksek oyunlardandır.

• Bu sadece 1. oyunun Remastered'ı 2 ve 3'ü daha sonra mı çıkacak yoksa Trilogy adı altına 3 oyunu birden tek Remastered ile mi verecekler? Steam sayfasını açınca hiç bir yerde Trilogy yazmıyor. Crysis Remastered yazıyor bu sadece 1. oyunun Remastered sayfası sanırım?

• Crysis Remastered Trilogy diye haber yapmışsınız. Fakat Epic games'te çıkan 1. oyunun Remastered sürümü Steam'e geliyor. 3leme sayfası diye de gidip bunu paylaşmışsınız.

• 2-3 sene aralıklarla severek ve sıkılmadan oynadığım oyun. Anlaşılan benim için ömrü daha da uzun olacak.

• 2060 super ile ultrada 15 fps olcak 1050ti en düşük ayarlarda 30 fps alır ha akıcı olur mu onu bilemem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.