Şimdi Ara

Crysis Remastered, “Crysis açar mı?” grafik kalitesi ayarıyla gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crysis Remastered, “Crysis açar mı?” grafik kalitesi ayarıyla gelecek

18 Eylül’de piyasaya çıkacak 2007 yılı yapımı orijinal Crysis’in remake sürümüne ait sistem gereksinimleri, hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Epic Store sayfasında yer alan bilgiler, oyunun çok güçlü PC’ye ihtiyaç duymayacağını gösteriyordu. Ancak resmi Crysis Twitter hesabından yapılan bir paylaşım, oyunun her bilgisayara yetecek cephanesi olduğunu ortaya koydu.

Yapılan açıklamaya göre Crysis Remastered’a sadece PC’lere özel olarak gelecek ve sahip olunan donanımın suyunu çıkarak bir grafik ayarı eklenecek. “Crysis açar mı?” isimli seçenek, oyunun sunacağı grafik kalitesinin mümkün olan en üst seviyeye çıkararak bilgisayarlarımızı sonuna kadar zorlayacak.

Ayrıca Bkz.RTX 3080 OpenCL testinde 2080 Super’den %68 hızlı

Büyük bir olasılıkla ışın izleme seçeneğinin en yüksek kalitede kullanıldığı ayar, 4K çözünürlükle birleşince bilgisayarı bir hayli zorlayacakmış gibi duruyor. Aşağıda, son yayınlanan görsel ile aynı bölgeye ait 2007 yılı ekran görüntüsünün karşılaştırmasına bakıldığında yeni oyun gerçekten de fena durmuyor.

Crysis Remastered, “Crysis açar mı?” grafik kalitesi ayarıyla gelecek

Anlaşılan Crytek, ilk yayınlanan Crysis Remastered videosu sonrası gelen tepkilere kulak vermiş ve oyunu hak ettiği görsellerle buluşturmuş. Bakalım oyun piyasaya çıktığındaki tepkiler nasıl olacak?

Kaynak:https://www.pcgamer.com/crysis-remastereds-highest-graphics-setting-is-called-can-it-run-crysis/

• Yok crysis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Crysis Remastered, “Crysis açar mı?” grafik kalitesi ayarıyla gelecek
  • O dönem sırf Crysis oynamak için Radeon HD 3850 almıştım şimdi de herhalde bir RTX kart aldırıcak.

• RTX3090 SLI'lı sistemin 30 FPS açabileceği bir ayar olacak sanırım.

• Grafik kalitesini düşürdüğünüzde orijinal oyuna dönüyormuşuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz de blackfire's mod yükler hiç fps kaybı olmadan aynı kalitede oynarız.

• İlk oyunun 24hz de kör edişi ve sürekli crash vermesinden sonra remasteredı beklemeye başladım 64 bite sorunsuz uyumlu olsun 24 hz olmasın yeter

• crysis 1 i vaktinde oynayamamıştım. sistemim yetmiyordu. 2008 de iyi bir pc'im olmuştu. fakat o zaman da crysis warhead ile başlangıç yapmıştım :) bu arada crysis warhead, zamanına göre en iyi grafikli birkaç oyundan biri bence :) umarım crysis 1 i güzel yapmışlardır şöyle bir güzel oynarım.

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    24 hz dediğiniz ne? vaktinde 30 hz veya 60 hz ile oynanmıyormuydu bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: yolyordam35

biz de blackfire's mod yükler hiç fps kaybı olmadan aynı kalitede oynarız.

Windows 10 64 bit pro da çalıştıramadım bu Blackfire's modu.. 64 biti yok 32 olan da çalışmıyor. Var mı bir yöntemi?

• Bazı şeyler geçmişiyle hatırlanmak ister.

• Multiplayer yok, bug kapatma yok, hikayeye eklenen bir şey yok...

Tüm oyunlarını çıktığı gün orijinal olarak alıp oynayan bir crysis hayranı olarak remastered oldukça gereksiz oldu.

Ha adam gibi en azından multiplayer koysalardı yine alırdım...

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

İlk oyunun 24hz de kör edişi ve sürekli crash vermesinden sonra remasteredı beklemeye başladım 64 bite sorunsuz uyumlu olsun 24 hz olmasın yeter

24 Hz nedir hocam? Ben o dönem Samsung 940BW monitorumde 60 Hz oynadigimi biliyorum. Tabi 8600 GT kartimla 60 fps imkansızdı =)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Windows 10 64 bit pro da çalıştıramadım bu Blackfire's modu.. 64 biti yok 32 olan da çalışmıyor. Var mı bir yöntemi?

Alıntıları Göster

windows 10la denemedim hocam

• oyuna sadece nişangah eklemişler,bir fark göremedim.

• eylül kabus kullanıcısına yanıt
    Herşey en yüksekte 100 fps alırken donarak oynatıyordu biraz araştırınca 24fps problemi varmış çözümünü gösteriyorlar ama denedim olmadı bende sildim remastered olanı bekliyorum
    Dona dona adam vuruyordum

• Joya20 J kullanıcısına yanıt
    Hocam elinizde varsa steamden indirin ne demek istediğimi anlarsınız
    Birde galiba steamdeki ilk sorunlu sürümmüş originde olan güncel daha stabil olaniymis 60 fps alsam crash yemesem seve seve oynardım grafiğe takılan bir insan değilim

• Bay Robot kullanıcısına yanıt

"Remastered" ne demek bilmiyorsunuz heralde... :D

• Zamanında milletin crysis açamamasının bir nedeni de çok kötü optimizasyondu. Sanki bir oyunu açamamak iyi birşeymiş gibi lanse etmişler. Yıllar sonra aynı sistemler daha rahat açmaya başladı. Şimdi bu geyiği sanki bir PC performans ölçü birimi gibi reklam malzemesi yapmışlar. “Gta açar mı” performans ölçü birimine özenmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labtek38 -- 8 Eylül 2020; 9:14:3 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.