Şimdi Ara

Crysis (PC) vs. Crysis (Konsol) Karşılaştırma (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
0
Favori
13.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    11.09.2011 01:07:33

hanig iinteraktif filmden bahsediyorsun ya :D hhaahah D: hangi inter aktif film.. oyun bu ... kime sorsan oyun der... bana paranormal activity nin GALA sı hariç oda bi yerde yapıldı başka bir interaktif film gösterirmisin :? yada televızyonumda.. izleyebılecegım yada bilgisayarımda izleyebilecegim.. adı ustunde sadece izleme eylemi var film izlenir... oyun otorıtelerı heavy raini oyun olarak bilir.. peki film le ugraşanlar heavy raini interaktif film olarak mı biliir :? interaktif filmse niye grafıkler yaratılmışta oyuncular oynamamış ?
  • @stun
    killzone 3,rdr,gran turismo dışındaki oyunların tarzını beğenmiyorum gidipte god of war gears of war ı asla oynamam haloda oynamam çünkü o oyunların tarzını hiç sevmiyorum gider bu üç oyunuda ps 3 de oynarım ne oldu 2 ayda bitti değermi buna konsol almak?
    Hadi diyelim hepsini seviyorum 9.0 puan almış 6 oyun anca vardır 6 oyun 6 aydan kısa bir sürede bitecek sonra ne oalcak? adıda konsolda exc var exc siz olmuyor oluyor.
  • M3rett0
    konsol oyuncuları da hep diyor ya grafik önemli değil fps önemli değil...bu kişisel tercihler işte...ben bunlara önem vermesem neden ekran kartım ıyi olur veya işlemcim iyi olur...

yakın zamanda lcd'yi değiştiricem ,200 hertz led tv var bugun teknolsada gördüm almayı düşünyorum ,şimdi bf3'ü bu ekranda harika ses sistemi ile yüksek frame'de harika grafiklerle oynamak varken ,gidip konsolu tercih edemem ...grafik benim için önemli en az oyunun kendisi kadar cunku sizi etkileyen unsurlar arasına yer alıyor...

bunlar kişisel tercihler benim konsoldan tam anlamıyla tatmin olamamam bi uncharted 2 'nin harika oldugunu değiştirmez ...

ama insan kaliteye alışıncada her türlü kalite istiyor...
  • ultra_storm
    11.09.2011 01:20:13

sen saçmalamaya görmemeye devam et... hala çıkmakta olan ve çıkıcak olan excler var... 6 tane de deiller... çok fazlalar emin ol..:D işte böyle görmezden gelip.. 2 tane yok 6 tane yok .. kuçumseyerek bakıyorsun .. ben ''2 damla fark diye pc mi alıcam '' diyenlerden deilim ama sen 2 exc için ps3 mu alıcam diyenlerden deilsin... sen böyle davranırsan karşındakınınde ..'' 2 damla fark için ps3 mu alıcam '' demeye hakkı var... saçmalıdıgında kendınle çelıştıgınden bellı oluyor.. sen böyle dersen karşındakı de öyle der sesini çıkaramassın
  • bloodTime
    11.09.2011 01:21:38

bak çok haklsıın... bunlar tam olarak kişisel tercih meselesi.. benım 720 p açabılecek bir pc mde var.. 1080 p yide tattım.. kuzenımde kapdıgım zamanlar... ama ban gerçekten ust duzey bir pc ve playstation deseler.. ben playstation u seçerdım çunku ben bir oyuncu oldugum için oynayamadıgım her guzel oyun için .. '' ah'' diyicem ve bu benim içimi kemırıcek .. konsol oyuncusu her oyunu tatabılırken... pc oyuncusu bu oyunlardan mahrum kalmayı kabul edıcek .. ama grafıklerınde daha fazla kalite alıcak
  • gow denedim kz ve gt de denedim inan bana hitap etmiyorlar ve bir oyunun bilmem nerden ödül alması felan beni bağlamaz bana göre değilse neden oynayım salak gibi ? Burda kimse sana MMo lara veya RTS lere güzel de demiyor ama biz sizin o dandik oyunlarınıza bir şey diyince ''yok olur mu öyle şey bilmem kaç ödül aldı bilmem kaç puan aldı bilmem kaç tane sattı herkes sevdi saydı elini öptü '' diye zırlamaya başlıyorsunuz...
  • @stun

Nerde her oyunu tadıyor konsol oyuncusu ? Dünyanın en güzel grafikli FPslerini, en güzel RTS lerini, sizi yüzlerce saat zevkle oyalayacak MMo'ları kaçırıyorsunuz haberiniz yok.

ha ''kişisel zevk'' diye sızlanıp duruyordun eğer kişisel zevke gerçekten önem veriyorsan şunu da oku ''konsoldaki saydığın oyunlar herkese güzel gelmeyebilir ve inan onları oynamadığım için kahr olmuyorum, içimi de kemiren birşey yok.
  • M3rett0

biz zırlamıyoruz sen öyle sanıyorsun...sana hitap edip etmemesi beni ilgilendırmıyor...ben genel olarak konuşuyorum.... ve bu oyunların senin beğenip beğenmemenle alakası olmadıgını zaten bunların tastıklendıgını anlatmaya çalışıyorum....ve senin bunları mutlaka denemen gerekıyor... kendıne oyuncu dıyebılıyorsan ve oyunlara azıcık olsada ILGI n varsa ...bak beğenmemissin.. ammennah ...senin burda zaten her yorumunda konsola düşmanca davrandıgını bılıyorum senin denediğine inanmayadabilirim... bak direk dandik oyunlarınıza '' yazmıssın bu düşmancıllıgının kanıtı.. ben birşeye duşmanlık beslemem senın gıbı .. oyuzden gözum kör deil ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodTime

M3rett0
    konsol oyuncuları da hep diyor ya grafik önemli değil fps önemli değil...bu kişisel tercihler işte...ben bunlara önem vermesem neden ekran kartım ıyi olur veya işlemcim iyi olur...

yakın zamanda lcd'yi değiştiricem ,200 hertz led tv var bugun teknolsada gördüm almayı düşünyorum ,şimdi bf3'ü bu ekranda harika ses sistemi ile yüksek frame'de harika grafiklerle oynamak varken ,gidip konsolu tercih edemem ...grafik benim için önemli en az oyunun kendisi kadar cunku sizi etkileyen unsurlar arasına yer alıyor...

bunlar kişisel tercihler benim konsoldan tam anlamıyla tatmin olamamam bi uncharted 2 'nin harika oldugunu değiştirmez ...

ama insan kaliteye alışıncada her türlü kalite istiyor...

herkes kendine göre haklı yani bazıları yemekte tuz olmasada kabul eder ama senin gibi düşünen insanlar tuz olmadan hayatta yemem gibi düşünür

konsol ile pc nin yeri ayrı durumu olan ikisinide alsın

ben ps3 te mafia 2 yi görünce lanet ediyorum bu kadar kötümü yaparlar xbox ta durum böyle değil

call of duty ye bakıyorum pc ile pek fark yok

güzel bir sistem varsa bf3 pc de oynanır pc exc gibi bir oyun hakkını pc verir

ben genelde orjinal oyunlarımı konsola almayı tercih ederim

pc de genelde korsan kullanırım hakkını veren oyunlar olursa pc nin battlefield metro gibi oyunlar bunlar pc de oynanır orjinal alınır pc ye

bi kart almayı düşünmüyor değilim gtx460 6850 gibi öyle çok uçamam daha vita falan geliyor veya ipad 2 düşünüyorum

konsol benim beklentilerimi karşılıyor yani pc olsada olur olmasada ben 700 tl verip pc ye kart ta alabilirdim konsol tercih ettim pc pek önemli bir unsur değil benim için

zaten bi ipad alıyım yüzüne bakmıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: M3rett0

@stun

Nerde her oyunu tadıyor konsol oyuncusu ? Dünyanın en güzel grafikli FPslerini, en güzel RTS lerini, sizi yüzlerce saat zevkle oyalayacak MMo'ları kaçırıyorsunuz haberiniz yok.

ha ''kişisel zevk'' diye sızlanıp duruyordun eğer kişisel zevke gerçekten önem veriyorsan şunu da oku ''konsoldaki saydığın oyunlar herkese güzel gelmeyebilir ve inan onları oynamadığım için kahr olmuyorum, içimi de kemiren birşey yok.

FPS sorun değil mmo world of warcraft oynuyordum sarmadı bıraktım strateji desen rise of nations hastasıydım ondan sonra pek ilgimi çeken olmadı
  • @stun
    Tamam 6 oyun olmassaın 20 oyun olsun doğru düzgün grafik vermiyorsa ben ne yapayım exc yi falan çoğu pc ci de böyle düşünüyor.
  • @stun

benimde gözüm kör değil ama ps3'ün aa''sız grafikleriyle oyun oynamaktan gözlerim bozuldu...

ha kanıt istiyorsan önceki tartışmalarda bir fotoğraf paylaşmıştım gow 3 oynadığıma dair istersen tekrar uplaod edebilirim resmi

bak genel olarak güzel denilmesi o oyunu güzel yapmaz, senin zevkine uyuyorsa güzeldir, uymuyorsa değildir.

Gow veya killzone senin zevkine göre mi sen zevk alıyor musun ? alıyorsan güzeldir o oyun ama senin için.

Ha sen RTS sevmiyor musun o zamanda RTS ler senin için kötüdür.

Herkesin beğenmesi o oyunun senin için güzel yapar mı ? Hayır yapmaz.
  • Dalkavuk larla uğraşılmaz ^^
  • M3rett0
    11.09.2011 01:37:14

silkroad online a tam 4 yılımı verdım....bizimde bilgisayarımız var birşey kaçırdıgımız yok... siz aslında oyunları kaçırıyorsunuz... ve kendı grafıksel kalıtenızı yukseltıyorsunuz...
    ''''''''''''konsoldaki saydığın oyunlar herkese güzel gelmeyebilir ve inan onları oynamadığım için kahr olmuyorum, içimi de kemiren birşey yok.''''''''''''

oynamadan nasıl guzel gelmıyor :? tecrube etmeden nasıl guzel gelmıyor... bu dar bakışlılık önyargılılık ve gözunu kapatmaktır... herkezın orta sevıyede bir pc si vardır elbet..ben şuan her oyunu 720 p kaldırabılecek bir pc ye sahibim...'' dunyanın en guzel grafıklı fps leri derken 2 tane oyunun var crysis - battlefield..'' ama biz bu oyunları gene tadıcaz.. ama grafıgı kısılmış olarak ..ama siz son 2 yılın EN GUZEL OYUNLARINI TADAMIYACAKSINIZ '' ... RDR , ve UNCHARTED 2 bu oyunlar GOTY dir.... benim birşey kaçırdıgımız yok merak etme..

• @encuni

Evet sen niye geldin ki senle uğraşmayacağımızı bile bile ?
  • ultra_storm
    11.09.2011 01:48:03

düzgün grafık vermeyen oyunlar GOTY seçiliyor onu geçtim... deux ex : HR bu yıl goty adayı olarak gosterılıyor.. çokta guzel bir oyun... ama grafıklerıde okadar ustun bir oyun deil grafıklerıyle öne çıkan bir oyun deil... RDR de grafıklerıyle öne çıkan bir oyun deildi hatırlarsanız ...
  • @stun

Bak önyargılı olsaydım ps3 gibi bir alete para vermezdim god of war 3 alıp oynamazdım.ve kz3 gibi oyunların demolarını da denedim.

Bak yine başladı yok goty oldu yok bu oldu ya goty olması benim o oyundan zevk alacğaım anlamına mı geliyor ?

Sims de goty oldu gidip şimdi 200 saat sims mi oynayım '' vaa goty olmuş bu oyun çok güzel diye ? ''
  • M3rett0

İsim belirtmedim ama zoruna gıtmış çakmışşsın - yi :)

Sanırsam yorum rekoru oldu sitede 200 :)
  • valla uncharted 3 geliyor yemişim AA yı
  • Bendede ps 3 var uc 2,k 3 ve k2 ,heavy raini, gt 5 oynadım oyunlar güzeldi ama asla hayatımda demem bu oyunlar olmadan olmaz neden sand box yok grafikler konsoldan dolayı iyi değil.Crysis 2 yi oynadım ps 3 de bi oyun okadarmı berbat olur dedirtti bana ps 3 crysis 1 i p4 1 gb ram 8400 gs ile oynadım çok daha keyif aldım tv de görüntü dağılıyor büyük olduğu için 1080 p olacakki bi nebzede önlemiş olsun 720 p olunca aa olmayınca insanın gözü ağrıyor gözü yoruluyor ister istemez oyundan keyif alamıyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.